انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 11:42pm

پاسخ به موضوع  [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
 ردیاب Wink My new KING LRL V 4.1 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

ممنون از اطلاع رسانی شما.
لطف کنین از ایشون درخواست کنین فیلم واضح و مشخصی از عملکرد دستگاه ارائه بدن تا ببینیم اصلا به چه صورت کار میکنه و هدف رو چطور سنس میکنه؟! متاسفانه مدتها از انتشار این پروژه میگذره و ظاهرا فایل هگز رو هم با چنین قیمتی دارن میفروشن بدون اینکه کارکرد دستگاه بدرستی مشخص باشه. اون 2-3 تکه فیلم کوچکی هم که از این دستگاه موجود هست اصلا مشخص نمیکنه دستگاه داره چه کاری انجام میده و در کاوش چه کارایی خواهد داشت!

جمعه 14 مهر1396 - 4:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
حمید نوشته است:
ممنون از اطلاع رسانی شما.
لطف کنین از ایشون درخواست کنین فیلم واضح و مشخصی از عملکرد دستگاه ارائه بدن تا ببینیم اصلا به چه صورت کار میکنه و هدف رو چطور سنس میکنه؟! متاسفانه مدتها از انتشار این پروژه میگذره و ظاهرا فایل هگز رو هم با چنین قیمتی دارن میفروشن بدون اینکه کارکرد دستگاه بدرستی مشخص باشه. اون 2-3 تکه فیلم کوچکی هم که از این دستگاه موجود هست اصلا مشخص نمیکنه دستگاه داره چه کاری انجام میده و در کاوش چه کارایی خواهد داشت!

حتما....باشه درخواست رو میل کردم خبری شد حتمی اطلاع میدم
با تشکر

جمعه 14 مهر1396 - 8:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

1هگزدمو مربوط به این مدار فگرمیگنم تو انجمن همسایه بود
ببیتم پیداش میکنم لینکش میزارم

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

جمعه 21 مهر1396 - 7:18pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام این فایل هگز اورجینال نسخه v4.0.1 هست اقای نیکولاس لطفه کسی ساخت فیلم و نحوه کارشو برای بقیه هم در اختیار بزاره مهندس حمید عزیز B-)لطفا من میخوام اسم پروفایلمو عوض کنم برام تغییر بدین ممنون

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

مشغول خودت،درگیر خودت باش،در پی احوال خودت باش

چهارشنبه 17 اسفند1401 - 7:32am
کاربر فعال
کاربر فعال

Pcb برای چاپ فیبر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

مشغول خودت،درگیر خودت باش،در پی احوال خودت باش

چهارشنبه 17 اسفند1401 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت دوستان و اساتید.خصوصا مهندس بزرگ اقا حمید
شماتیک این مدار داخل پرتئوس گذاشتم و فایل هگزی دوستمون گذاشت و وارد کردم.
اول اینک طبق چندتا عکس اول ک از دستگاه هست و روی صفحه فلزات طلا و نقره و مس هست نبوده.فقط بجای مس الماس نوشته.طلا نقره و الماس.
نمیدونم ولی مثلا وارد قسمت طلا شدم باید فرکانسی تنظیم بشه و بعد شروع بکار کنه.
شروع فرکانس از ۵۰۰۰ هرتز هست طبق نوشته روی پی دی اف شماتیک
تا همینجا متوجه شدم.نرم افزارم‌یهو میپره و بسته میشه.
دوتا فیلم توی یوتیوب هست از همین سیستم ک‌کوتاهه.
یجا انتن نزدیک لامپ میکنه بوق میزنه.
حالا سوال اینجاست ک طبق چ فرکانسی باید کار کنه؟مثل فرانکو نیست‌ک ازاد باشه.باید فرکانس وارد بشه.
یعنی فرکانس جهت ردیابیه؟و اون خط میتر برای یون یابی یا بهمدیگ‌ مربوط هستند و طبق فرکانس وارده‌کار‌میکنه؟
و اینک توی شماتیک از دو انتن rx و tx نام برده.فرستنده و گیرنده ولی مشخص نیست چجور باید مورد استفاده قرار بگیره.
توی عکس اول همین تایپیک تک انتن هست.توی فیلم یوتیوب ۳ انتن
اون چندتا فیلمی ک توسط موبایل نوکیا تست میشه با هسته فریت و چندتا ال ای دی هست.اونم همین مداره؟
کنجکاو شدم ک بسازم.یه تست بگیرم با فرانکو ک دارم مقایسه کنم
مهندس حمید نظر شما چیه در این مورد @};-

بیهوده نشین
وقت طلاست

سه شنبه 16 خرداد1402 - 4:35pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
اگر ایده این بوده باشه که از طریق همون فرکانسهای رایج در مقوله ردیاب آنتنی فرکانسی و به روش الکترونیکی ردیابی صورت بگیره قطعا جواب نمیده. اما اگر ایده این باشه که گیرنده به عنوان یون یاب عمل بکنه ممکنه تحت شرایطی بتونه اهداف قوی یونی رو سنس بکنه. ولی در این صورت اولا فرکانس بخش فرستنده اهمیت خاصی نداره و ربطی به فرکانسهای رایج در ردیابی نخواهد داشت. در ثانی ساختار گیرنده طوری هست که فیلتر موثری نداره و بمراتب نویز پذیر تر از فرانکو هست در حالیکه سنس هدف اون اصلا نمیتونه به خوبی فرانکو باشه.

سه شنبه 16 خرداد1402 - 5:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
خواهش میکنم.
اگر ایده این بوده باشه که از طریق همون فرکانسهای رایج در مقوله ردیاب آنتنی فرکانسی و به روش الکترونیکی ردیابی صورت بگیره قطعا جواب نمیده. اما اگر ایده این باشه که گیرنده به عنوان یون یاب عمل بکنه ممکنه تحت شرایطی بتونه اهداف قوی یونی رو سنس بکنه. ولی در این صورت اولا فرکانس بخش فرستنده اهمیت خاصی نداره و ربطی به فرکانسهای رایج در ردیابی نخواهد داشت. در ثانی ساختار گیرنده طوری هست که فیلتر موثری نداره و بمراتب نویز پذیر تر از فرانکو هست در حالیکه سنس هدف اون اصلا نمیتونه به خوبی فرانکو باشه.

ممنونم مهندس جان.طی‌ گردش در سایت ب این‌مورد برخوردم.خاستم ک از جانب خودم بررسی‌کنم.ممنونم ک راهنمایی و کمکتون همیشه هست. @};-

بیهوده نشین
وقت طلاست

سه شنبه 16 خرداد1402 - 7:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure