انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 12:58pm

پاسخ به موضوع  [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 ردیاب Wink My new KING LRL V 4.1 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza123456 نوشته است:
بهرام نوشته است:
حافظ جان بهترین کاریی که میشه کرد اینه که مدارو تغییر بدیم یا اینکه هگزش رو خریداریی کنیم وبین دوستان......یک راه دیگه هم این میشه که اگه کسی به برنامه نویسی تبحر داره بسم الله بگه ما همه کمک میکنیم البته در قسمت فرستنده مشکلی نداریم من بیشترین شکم به گیرنده هست که میکرو اینجا با سیگنالی که دائم روی پین 15 هست چه کاری رو انجام میده اختلاف فازرو اندازه میگیره :-?
فرکانس فرستنده هم تا 10 کیلوهرتز هست واسه این مدار اما اگه برنامه نویسی شد تا 100 کیلوهرتز هم میتونیم انتخاب کنیم چون گیرنده از فیلتر با باند وسیع استفاده کرده که میتونه تو این طیف از فرکانس کار کنه من بسم الله اول رو زدم و زوم هم کردم اقا حافظ :)

بهرام عزیز فکر نکنم اختلاف فاز محاسبه بشه چون سرعت میکرو اینقدر بالا نیست که بتونه اختلاف فاز را محاسبه کنه درضمن احتیاجی به محاسبه اختلاف فاز نیست . فکر میکنم هدف مدار اینه که شما بتونی با ارسال امواج و ایجاد میدان در آنتن با امواج میدان فلز مدفون به حالت رزونانس و تشدید برسید و بعد مدار گیرنده بتونه فرکانس و شدت این حالت تشدید را در جهت میدان فلز مدفون نشان بدهد .

خواهش میکنم رضا جان البته من با میکرو زیاد کار نکردم وپیش زمینه خوبی ندارم .اما تنها چیزی که با نگاه کردن به مدار دستگیرم شد اینه خود فیلتر اگه تو وضعیت خوبی باشه در واقع هارمونیکهارو باید حذف کنه واینکه دوستان اسمی از هارمونیک میزنن درمورد این مدار درست نیست چون کار فیلتر همینه حالا بر فرض هم بگیریم مقداری از فرکانس دارای هارمونیک باشه این هارمونیک موج به خاطر نوع فیلتر شیبشون فرق میکنه وخیلی هم زیاد نیستن واز همه بدتر اگه به این شکل سیستم کار کنه بدترین موضوعی که پیش میاد هارمونیکهای فردی هستن که روی سیست متاثیر به مراتب بیشتری از هارمونیک موج میزاره چیزی که من تو مدار فرانکو بهش رسیدم هم همین بود به شدت به هارمونیکهای فردی حساس بود اما من هنوز معتقدم با استفاده از اختلاف فاز این مدار کار میکنه چون سیگنال مدوله شد ه از فیلتر خیلی کم هست اما به خاطر نزدیک بودن هر دوانتن روی گیرنده تاثیر میزاره وهمین مقدار کم باعث سنس میشه که به نظر من این سیستم به شدت به رطوبت میتونه حساس باشه حالا باید دید نظر دوستان چی هست .اتفاقا اول تایپیک فکر میکنم گفتم اقای ویر بیشتر با دوستان اونور در ارتباط هستن در جریان نوع کارکرد سیتم باشن.کسی فیلم یا کلیپی از این سیستم جایی دیده که اقای نیکولاس به تجاری بودنش اشاره کرده

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 26 آبان1394 - 12:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بلاخره از کجا و چه طریقی میشه فایل هگز این مدارو خرید چند قیمته

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

سه شنبه 26 آبان1394 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محسن جان من که تو فکر ساخت این مدار نیستم چون احتیاجی ندارم اما اگه هدفتون خرید هگز مدار هست اقای رضا ویر رو پیدا کنید واز ایشون بخواید که فایل رو از دوستان اون سایت خریداری کنه وبه شما تحویل بده البته اگه مستقیم هم بخواین خودتون اقدام کنید باید تو سایت همسایه عضو بشین وبعد شرایط خرید رو بپرسین شای دبگین ایرانی هستین اصلا فایل رو ندن البته پول حلال همه مشکلات ;)

سه شنبه 26 آبان1394 - 2:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام جان چرا احتیاجی به ساخت این مدار ندارید ؟
اگه مدار بهتری مدنظرتونه بگید ما هم استفاده کنیم

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

سه شنبه 26 آبان1394 - 3:06pm

بهرام نوشته است:
محسن جان من که تو فکر ساخت این مدار نیستم چون احتیاجی ندارم اما اگه هدفتون خرید هگز مدار هست اقای رضا ویر رو پیدا کنید واز ایشون بخواید که فایل رو از دوستان اون سایت خریداری کنه وبه شما تحویل بده البته اگه مستقیم هم بخواین خودتون اقدام کنید باید تو سایت همسایه عضو بشین وبعد شرایط خرید رو بپرسین شای دبگین ایرانی هستین اصلا فایل رو ندن البته پول حلال همه مشکلات ;)

بهرام جان اگه کسی هم میخواد فایل هگز را بخره باید محتاط هم باشه مثلا اینجا یکی نیکلاس را محکوم به تقلب کرده و البته اونم جواب داده : http://www.longrangelocators.com/forums ... hp?t=19063
در این قسمت نیکلاس مقداری راجع به کارکرد مدار ورژن بالاتر توضیح داده :http://www.longrangelocators.com/forums/showthread.php?t=18933&page=7
قیمت حدود 4000 دلار هست :http://www.longrangelocators.com/forums/showthread.php?t=18866&page=2
بنظر منم اگه میخواهید هگز مدار را خریداری کنید با رضا ویر مشورت کنید چون در جریان این مدار هست .

بنظر من دوستان سخت افزار و نرم افزار اگه دور هم جمع بشن ساخت مدار کاری نداره (و مهم پردازش سیگنال گیرنده هست) .

سه شنبه 26 آبان1394 - 5:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hafez نوشته است:
بهرام جان چرا احتیاجی به ساخت این مدار ندارید ؟
اگه مدار بهتری مدنظرتونه بگید ما هم استفاده کنیم

نه محسن جان مداری نداریم که دهن پر کن باشه :-s :D

سه شنبه 26 آبان1394 - 7:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza123456 نوشته است:
بهرام نوشته است:

بهرام جان اگه کسی هم میخواد فایل هگز را بخره باید محتاط هم باشه مثلا اینجا یکی نیکلاس را محکوم به تقلب کرده و البته اونم جواب داده : http://www.longrangelocators.com/forums ... hp?t=19063
در این قسمت نیکلاس مقداری راجع به کارکرد مدار ورژن بالاتر توضیح داده :http://www.longrangelocators.com/forums/showthread.php?t=18933&page=7
قیمت حدود 4000 دلار هست :http://www.longrangelocators.com/forums/showthread.php?t=18866&page=2
بنظر منم اگه میخواهید هگز مدار را خریداری کنید با رضا ویر مشورت کنید چون در جریان این مدار هست .

بنظر من دوستان سخت افزار و نرم افزار اگه دور هم جمع بشن ساخت مدار کاری نداره (و مهم پردازش سیگنال گیرنده هست) .

4000 دلار :-o مگه لورنز میخواد بفروشه خب حداقل یک فیلمی از صحت کارکرد سیستمش میزاشت تا خودشون هم به هم شک نکنن :D با حلوا حلوا کردن که دهن شیرین نمیشه این غربیا هم کم کم دارن پدر سوخته از کار در میان:p

سه شنبه 26 آبان1394 - 7:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
http://www.longrangelocators.com/forums ... 8d&t=18997

چهارشنبه 5 مهر1396 - 11:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ظاهرا فایل هگز پولیه ایمیل سازنده جهت دریافت فایل
ridha.nick@gmail.com

پنج شنبه 12 مهر1396 - 1:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:D اینم جواب ایمیل طرف به من که گفته 500 دلار فایل هگز رو میده

به این ایمیل درخواست دادم
ridha.nick@gmail.com
جوابش از این ایمیل اومد
ridha.kaabi66@gmail.com

hello is not free 500 dollars

cordially.

KAABI RIDHA

If you have any questions please feel free to reply back!

اینم pcb

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 14 مهر1396 - 11:13am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure