انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 11:00pm

پاسخ به موضوع  [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 78  بعدی
 Treasure Scope Quad 
نویسنده پیغام

آقا حمید میشه خازن هارو 63 ولت گرفت؟یه سوال دیگه مثلا مقاومت من یکیش 0.25 وات هستش اون یکی 0.125 وات.مشکلی که پیش نمیاد؟یا که همشونو یکی انتخاب کنم؟

شنبه 9 شهریور1392 - 11:22am
مدیر کل
مدیر کل

یاسین جان ولتاژ خازنها اگر اهمیت خاصی داشته باشن همیشه ذکر میشن. بالاتر بودن ولتاژ کاری خازن هم هیچوقت در هیچ مداری اشکال نداره!
وات مقاومتها هم هیچ مشکلی نداره. میتونه 1/8 وات هم باشه و یا واتشون با هم فرق بکنه.

شنبه 9 شهریور1392 - 5:42pm

ببخشین...آنتن ها باید ثابت باشن یا اینکه حالت متحرکه داشته باشن.؟چون یکی عکسشو گذاشته که انتهای آنتنش حالت گوی مانند داره.

یکشنبه 9 شهریور1392 - 12:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

yasin نوشته است:
ببخشین...آنتن ها باید ثابت باشن یا اینکه حالت متحرکه داشته باشن.؟چون یکی عکسشو گذاشته که انتهای آنتنش حالت گوی مانند داره.

یاسین جان ببینین دسته پایین ثابته و قاب که مدار رو انتنا رو شامل میشه رو دسته سوار میشه البته داخل دسته بلبورینگ کار میزارین که قاب حالت 360 درجه بتونه گردش کنه

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

یکشنبه 9 شهریور1392 - 12:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

خيلي اطلاعات خوبي دارين
واقعا خوشحالم با اين سايت آشنا شدم
ممنون از همشهري عزيزم آقا مجتبي و مهندس آقا حميد

پنج شنبه 28 شهریور1392 - 11:56am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به همه دوستان من این ردیاب رو ساختم خیلی از کارش راضی هستم فقط باید قطعات دور ای سی رو از بهترین جنس ها استفاده کنید و به فرکانس 5500 هرتزهم نمیشه زیاد اعتماد کرد بهترین کار استفاده ار یه ولوم ده دوره تا انقدر از روی هدف رد بشی و با ولوم بازی کنی تا جای که بهترین چرخش رو رو انتن ها یا به قول دوستان جای که خوب کله زد انتن همون جا اهمشو بگیری و بجاش مولتی ترن بزاری و فیکسش کنی من که از یه سلکتور 6 حالته با 5 تا مولتی ترن استفاده کردم وامروز هم با ولوم ده دور از روی هدف ها با جنس های مختلف رد شدم و 5 فلز رو با اهمش رودر اوردم وبا مولتی ترن تنظیم کردم اهم هاشونو وفیکسشون کردم شما هم همین کار رو کنیید دلیل اینکه میگم زیاد به فرکانس 5500 اتکا نکنیید چون طلای که داخل زمین هست و سالیان سال زیر زمینه فرکانسش رو نمیشه دقیق گفت چنده

یکشنبه 6 مهر1392 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقا مجتبی یه عکس از مدارت میذاری جایی که چهار تا انتن رو وصل کردی

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 7 مهر1392 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دو.ستان من این ردیاب رو درست کردم ولی جواب نداد فرکانس طلا رو گذاشتم 5500 هرتز بعد یک عدد الگنو و حلقه در دومتری گذاشتم اما انگار نه انگار اصلا حرکتی نداشت دسته بربرینگ هم روان بود با اسیلسکوپ موجا رو نگاه کردم درست بود هر دو ولوم درست کار میکرد فقط اون دکمه فشاری و ال ای دی نمی دونم عمل کردش چطوری چون دکمه رو فشار دادم ال ای دی روشن نمیشد

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 9 مهر1392 - 2:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من یک پیشنهاد دارم شما از این مدار به عنوان ردیاب تک انتن استفاده نکنید زیاد جالب نیست اپراتوریشم سخته بهتره خروجی مدار به انتن های برنجی متصل بشه که خوب نقطه بزنه واز اون بهتر این که ولوم حجم خیلی خوب کار میکنه من باکلید چهار گانه که واسش درست کردم البته دست سازه چون کلید سلکتوری گیر نیاوردم متاسفانه.....چهار نوع فلز ردیابی میکنم که باولوم حجم بزرگ کوچیک بودن فلز تست کرم عالیه

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 19 مهر1392 - 11:56pm

با سلام دوستان من این ردیاب رو دیجیتالی ساختم و به شما توصیه میکنم که تست این دستگاه زیر خاک باید باشه چون این ردیاب خیلی به سفال حساسیتش از طلا بیشتره و نمیشه زیاد بهش اطمینان کرد و شما باید فرکانس طلایی که سالیان سال زیر خاک هست رو بدونید تا ردیاب رو روی همون فرکانس فیک کنید

شنبه 19 مهر1392 - 1:03am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 78  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: علی مازندران و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure