انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 9 اردیبهشت1403 - 1:35am

پاسخ به موضوع  [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 78  بعدی
 Treasure Scope Quad 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی اقا حمید . دارم تستش میکنم به نظر میاد جواب بده. از همون رنج فرکانسهایی که اقا مجتبی چند صفحه قبل گذاشتن استفاده میکنم.

جمعه 4 مرداد1392 - 10:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
دوستان برای دسته و بلبرینگ از چی استفاده کردید.چه نوع بلبرینگی؟

دوشنبه 7 مرداد1392 - 6:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام گوگه جان
تستش کردی ؟ موفق شدی ؟ عملکردش چجوریه ؟

"دوصد گفته چون نیم کردار نیست"

سه شنبه 15 مرداد1392 - 12:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مدار وسوسه انگیزی هستش

جناب گوگه نتایج رو اعلام کنین - من زحمات زیادی در مورد دیجیتالی کردن پالسی و تفکیکش کشیدم اما نتیجه نداشت

اما این چون فرکانسی هستش بهتره واسم سعیمو میکنم

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

سه شنبه 5 شهریور1392 - 10:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان من پیشنهادم اینه که با بهره گیری از یک مدار فرکانس متر و گذاشتن آن در جعبه ردیاب همزمان فرکانس تنظیمی را مشاهده فرمایید . در ساخت دقت داشته باشید چون حرکت مدام جعبه باعث شل شدن سیمها پیچها و... میشود . چسب حرارتی شاید کمک خوبی بشما بکنه .از چیدمان باطریها کمک کنید تا بتوانید نقطه ثقل جعبه را پیدا کنید . شما میتوانید با مراجعه به وبلاگ مهندس بهنام (felezyab.persianblog.ir) مدار مناسب فرکانس متر رابیابید حتی سیگنال ژنراتور ساخته شده با این آی سی را مطالعه فرمایید . منتظر تستها و عکسها و آزمایشات شما هستیم .

علم گنج بزرگیست که با خرج کردن تمام نمی شود.

سه شنبه 5 شهریور1392 - 12:06pm

به گفته سازندش این یک ردیاب نقطه زن هست و 100 درصد هدفش رو پیدا می کنه و تا به حال هر چیزی رو که پنهان کردند پیدا کرده، بر اساس چهار هدف طلا، نقره، الماس و اسکناس کار می کنه
در نمایشگاهی که سال 2000 توی تگزاس برگزار شده ایشون هم حضور داشت و گزارشگر سایت جئو تک ازش درخواست تست می کنه، اولش طفره میره اما بعد قبول می کنه چند هدف رو پنهان می کنند اما آقای توماس سازنده دستگاه بعد از چند تلاش موفق به پیدا کردن اونا نمیشه و آخر با اعصاب خراب غرولند می کرده.

این ردیاب دقت کافی نداره

برای اطلاعات کافی در موردش تووی سایت جئوتک کاملا توضیحح داده شده و مدارش اونجا هست
http://www.geotech1.com/cgi-bin/pages/c ... /index.dat

پنج شنبه 6 شهریور1392 - 12:13am
مدیر کل
مدیر کل

pagan عزیز کلا این جناب کارل مورلند کدوم ردیابی رو تایید کرده که این دومیش باشه؟! :D ایشون هیچ ردیابی رو قبول نداره و از این حیث بررسی های ایشون در مقوله ردیابی بنظر من کلا فاقد اعتبار هست.
در مورد این مدار هم مطمئن باشین که جواب میده ولی بدلیل نکاتی که قبلا در مورد دقت فرکانسها مطرح شد طبیعتا خطای این ردیاب قابل ملاحظه هست.

پنج شنبه 6 شهریور1392 - 3:20am

با سلام خدمت آقا حمید.مقدار وات مقاومت هارو چند بگیریم؟

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 9:37pm

درست می فرمائید مهندس جان، وقتی بعد از تست از توماس در مورد فرکانسهای تعئین شده برای جستجو سئوال می کنند خودش به مقدار کمی خطای فرکانسی اعتراف می کنه و منکر این موضوع نمیشه، در حقیقت این یک مدار ساده با کارآئی متناسب با خودش است

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 9:39pm
مدیر کل
مدیر کل

یاسین عزیز به فلزجو خوش اومدین.
وات مقاومتها در این مدار اهمیتی نداره! میتونین از مقاومتهای رایج 0.25 وات استفاده کنین.

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 11:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 78  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: sajadkouhi و 55 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure