انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 1:20am

پاسخ به موضوع  [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 ... 78  بعدی
 Treasure Scope Quad 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ابراهیم جلالی نوشته است:
دوست گرامی اقایkاوه
چرا اینجا تا کسی چیزی رو میسازه سریع میگید فایل های ساختنش رو بزارید
هنوز این وسیله جوابش رو کامل پس نداده اگه برفرض من نقشه این مدار رو بزارم و شما نتونید جواب بگیرید حاضر هستید به جیب خودتون ضرر بزنید

دوست عزیز ضررفدای سرت مهندس حمید دینشو ب بچه های انجمن ادا کرده بس وقتی شرط میداری واسه مهندس حمید یعنی نمیخای طرحتو علنی کنی...منم اگه چیزی گفتم فقط میخام اگه طرحی کاراست در اختیار همه ی بچه ها قرار بگیره همین دیگه خود دانی داداش گلم..

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست گرامی اگه جواب 100 درصد داد چشم

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ابراهیم جلالی نوشته است:
دوست گرامی اگه جواب 100 درصد داد چشم

دمت گرم داداشی..

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا ابراهیم واست ارزوی موفقیت دارم چون قصدت خیره خداهم کمکت میکنه..ما منتظر نتایج هستیم..

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:40am
مدیر کل
مدیر کل

ابراهیم جلالی نوشته است:
اقا حمید گل من هدایتی نیستم ابی گلد هستم و باز گفتم من نیازی به فروش ندارم و تو تایپیک هم گفتم به من برای فروش پیام ندید چون این انجمن برای شما هست و من تو این یک ماه هم خودتون دیدید و هم اقا مجتبی هر کسی به من پیام برای فروش داد گفتم اول با اقا مجتبی هماهنگ کن اگه قبول کرد چشم
اقا حمید من این وسیله رو برای خودم ساختم و هنوز هم جوابش رو پس نداده و دارم تستش میکنم
و من از شما یک سوال دارم برادرانه راستش رو بگید اگه من این مدار رو کامل با تمام جزییاتش بزارم شما هم مدار fpl-35 رو حاضر هستید با تمام جزییاتش برای ساخت بزارید
و من تو پیام هام گفتم برای کمک کردن به دوستان اومدم و تا شما اجازه برای فروش ندید هرگز این کار رو نمیکنم
موفق باشی

حالا اسم واقعی شما چی باشه که فرقی نمیکنه! بهرحال از نظر من و با اطلاعات من فقط ایدیها تفاوت دارن وگرنه نفرات یک یا دو نفر یا دو برادر بیشتر نیستن! جوری میگین ابی گلد هستم انگار اسم شناسنامه ای شماست! :D
در مورد اینکه قصد فروش ندارین دیگه از اون حرفها بود! چطور شد ایدی عوض شد روش کار هم عوض شد؟! از این گذشته چه کسی برای دستگاهی که بقول شما هنوز تستهاشو صد در صد پس نداده میاد ال سی دی گرافیکی میذاره که فقط جنبه زیبایی و جذب مشتری داره؟! وقتی عرض میکنم شماها ما رو ساده و نفهم فرض کردین برای همینه!
در خصوص ردیاب 35 اون یک محصولی تجاری بود که از ابتدا هم قرار بود همینطور باشه و همه هم پذیرفته بودن. وقتی یک طرح با هدف تجاری تولید شده دیگه عمومی کردنش مفهومی نداره حتی اگر یک چیز بسیار ساده باشه. از این گذشته کاری که روی اون ردیاب انجام شده ساده تر از فلزیاب فلزجو بوده و دیدین که چون هدف از ابتدا عمومی کردنش بود این کار رو هم کردم و با وجود نتایج منحصر بفردی که شاید برای اولین بار بین تمام مدارات قابل ساخت بدست اومده ؛ کماکان دارم به این پروژه عمومی ادامه میدم. برعکس شما و دوستانتون بصورت مخفی حتی از همون طرح که طراحی خاص شخص من بوده سودجویی کردین! مدارکش هم موجوده و قابل انکار هم نیست. پس برای دفاع از خودتون در برابر کسی مثل من بهتره مدام به ردیاب 35 متوسل نشین! میزان کارهای عام المنفعه ای که بنده در این موضوعات انجام دادم تا همینجا هم اصلا قابل مقایسه با کسی نیست که شما بخودتون جرات بدین اینجور جسورانه برخورد کنین!
حالا هم اگر قصد کمک کردن دارین زمان مشخص میکنه که ایا این واقعیت داره یا نه. ولی اگر این بار هم داستان مثل گذشته باشه مطمئن باشین برخوردم به صورت دیگه ای خواهد بود. وانگهی هر عاقلی میفهمه ؛ اپراتور واقعی نیاز به اون ال سی دی گرافیکی نداره که بخواد بهش کمک بشه! برعکس اون سیستم دیجیتال خاص به تنها کسی که کمک میکنه شخص شماست تا جیبتون پر پول تر بشه! ;)

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 12:51am
مدیر کل
مدیر کل

kاوه نوشته است:
اقا ابراهیم واست ارزوی موفقیت دارم چون قصدت خیره خداهم کمکت میکنه..ما منتظر نتایج هستیم..

دوست من چه قصد خیری ایشون ابی گلد مشهور هستند یا همان هدایتی حالا داداش همدیگر فرقی نمیکنه . مطمئن باشید ایشون هیچوقت همچین قصدی ندارند که مداری بذارند که به دیگران کمک کنند قبلا هم گفتم تو این انجمن دیگه اجازه نمیدم فروشنده ای بیاد بازار باز کنه واسه خودش درجا اخراج میشه بدون هیچ سئوال و جوابی و مثل اینکه دوستان فروشنده چشم ندارند ببینند ما ردیاب داریم میفروشیم .
اقای ابی گلد شما تلفنی به من زنگ زدین درخواست کردین که اقا من اصلا ردیاب نمیفروشم فقط فلزیاب و اجازه بده بیام تبلیغ دستگاه شما و هم تو سایت خودم مثلا میکنم خب چی شد چند روز نشد ردیاب جدید اوردی روکار که چی بشه دوست من اگر ردیاب داری خب برو تو سایت خودت بفروش و زحمتشو بکش اینجا از این خبرا نیست این ترفند داداش گلت اقا هدایتی که اولش میامد مثلا یه مدار رو شروع میکرد بعد اخرش بیخیال میشد و چند نفری رو پشت سر خود تحریک میکرد که اقا دمت گرم قصدت خیره و فلان مانند همین کاربر بنده خداها که نمیدونند منظور و مقصود شما چیه بیخود اینها رو دلخوش میکنین اخرش میاین بصورت خصوصی دستگاه بفروشین , تا وقتیکه بنده زنده هستم اجازه اینکار رو به امثال شما نمیدم , حداقل اجازه نمیدم تو انجمن خودمون اینکار رو بکنین پس بیخودی تلاش نکنین .
این تاپیک رو قفل نکردم که به کارتون ادامه بدین . لطفا در این مورد خاص کاربران عزیز بحث رو ادامه ندن . من نمیدونم اینهمه مدیر داریم من باید بیام تو این مسائل دخالت کنم .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 15 اردیبهشت1394 - 3:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا كاوه دلتو به اين ها خوش نكن.اگه ميتوني يه چند تا تست درست و حسابي بگير با همين رديابي كه ساختي.ببينيم ميشه تقويتش كرد.مرسي

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 5:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

talar نوشته است:
اقا كاوه دلتو به اين ها خوش نكن.اگه ميتوني يه چند تا تست درست و حسابي بگير با همين رديابي كه ساختي.ببينيم ميشه تقويتش كرد.مرسي

سلام دوست من
چشم حتما..اتفاقا فیلم هم گرفتم ولی چون با گوشی کانکت میشم نمیتونم اپلود کنم..

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 9:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kاوه نوشته است:
talar نوشته است:

سلام دوست من
چشم حتما..اتفاقا فیلم هم گرفتم ولی چون با گوشی کانکت میشم نمیتونم اپلود کنم..

ای خدا پدرتو سلامتی بده این شد حرف حساب امسال ایشون تو این سایت چند تایی هستن که انشاالله اقا حمید واقا مجتبی شر اینارو از سرمون کم میکنن موفق پیروز باشین :x

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 1:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا کاه یه فیلم گذاشتن اینقدر معطلی داره.؟

جمعه 18 اردیبهشت1394 - 9:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 ... 78  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: F. B. A و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure