انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 7:02pm

پاسخ به موضوع  [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 ... 78  بعدی
 Treasure Scope Quad 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
دوست عزیز بنظر میاد مدار شما داره درست کار میکنه. مشکل از مدار نیست! مشکل اینه که احتمالا شما هیچ تجربه ای از ردیابی ندارین! اینجور نیست که آنتنها مثل فرفره خودشون به سمت چیزی بچرخن! شما باید دستگاه رو بطور کامل مثل عکس درست کنین و نقطه ثقل جعبه دستگاهتون رو بخوبی پیدا کنین و دسته دارای بلبرینگ و روان رو جوری زیر جعبه بذارین که خیلی راحت امکان چرخش داشته باشه. آنتنها رو هم مثل تصویر درست کنین. دستگاه هم باید دست گرفته بشه تا درست کار کنه. یک جا ثابت بذارین واکنش مشخصی از آنتنها نمیتونین ببینین. این مطلب بارها در ردیاب های مختلف تست شده. در نهایت هم باید توجه کنین که ردیاب فرکانسی دارای تفکیک فرکانسی هم هست. پس همینطوری با هر فرکانسی چیزی رو سنس نمیکنه! شما باید فرکانس متر خوبی داشته باشین و بدونین دنبال چه چیزی هستین و همون فرکانس رو تنظیم کنین. مثلا برای طلا بین 5000 تا 5500 هرتز مناسب هست که دقیق ترش فقط با تست فراوان توسط خود شما مشخص میشه. بهرحال مدار شاید ساده باشه ولی اصولا استفاده از ردیاب به این راحتی که شما تصور کردین نیست. مدتها تمرین نیاز دارین.

سلام اقا حمید وقت شما بخیر
اگه دستگاه رو روی زمین تراز کنیم جوری که دیگه تو دستمون نباشه و هدف مورد نظر رو تو محدوده قرار بدیم فرکانسم درست باشه ایا دستگاه به هدف واکنش نشون میده؟
با تشکر

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

شنبه 6 دی1393 - 5:08pm
مدیر کل
مدیر کل

reza.1286 نوشته است:
حمید نوشته است:
دوست عزیز بنظر میاد مدار شما داره درست کار میکنه. مشکل از مدار نیست! مشکل اینه که احتمالا شما هیچ تجربه ای از ردیابی ندارین! اینجور نیست که آنتنها مثل فرفره خودشون به سمت چیزی بچرخن! شما باید دستگاه رو بطور کامل مثل عکس درست کنین و نقطه ثقل جعبه دستگاهتون رو بخوبی پیدا کنین و دسته دارای بلبرینگ و روان رو جوری زیر جعبه بذارین که خیلی راحت امکان چرخش داشته باشه. آنتنها رو هم مثل تصویر درست کنین. دستگاه هم باید دست گرفته بشه تا درست کار کنه. یک جا ثابت بذارین واکنش مشخصی از آنتنها نمیتونین ببینین. این مطلب بارها در ردیاب های مختلف تست شده. در نهایت هم باید توجه کنین که ردیاب فرکانسی دارای تفکیک فرکانسی هم هست. پس همینطوری با هر فرکانسی چیزی رو سنس نمیکنه! شما باید فرکانس متر خوبی داشته باشین و بدونین دنبال چه چیزی هستین و همون فرکانس رو تنظیم کنین. مثلا برای طلا بین 5000 تا 5500 هرتز مناسب هست که دقیق ترش فقط با تست فراوان توسط خود شما مشخص میشه. بهرحال مدار شاید ساده باشه ولی اصولا استفاده از ردیاب به این راحتی که شما تصور کردین نیست. مدتها تمرین نیاز دارین.

اگه دستگاه رو روی زمین تراز کنیم جوری که دیگه تو دستمون نباشه و هدف مورد نظر رو تو محدوده قرار بدیم فرکانسم درست باشه ایا دستگاه به هدف واکنش نشون میده؟
با تشکر

دوست من حتما باید دستگاه رو به دست بگیرین که بتونه واکنش نشون بده قبلا هم گفتم سعی کنین این مدل دستگاه رو بصورت حرکتی به سمت راست یا چپ حرکت بدین یه جا احساس میکنین داره قفل میکنه و همان موقع میرین به طرف اون هدف تا جایی که انتن برمیگره به سمت شکمتون یعنی برگرد و همین تست رو از چهار جهت به سمت هدف انجام میدین

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 8 دی1393 - 4:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
سلام دوستان ولوم 100 کیلو این مدار دقت کافی رو نداره من از ولوم مولتی ترن 10 دور استفاده کردم به نظرت میشه ولوم دقیق تر استفاده کرد یا ولوم دیجیتال گذاشت براش؟

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

شنبه 27 دی1393 - 2:00pm

سلام
این مداری که گذاشتید مدار رو هست چرا از زیر مدار برا سیم کشی ها هیچ نقشه ای نزاشتید؟؟؟ راستی این اماکن هست حذف کننده رو تو همین جعبه قرار داد؟؟؟

سه شنبه 21 بهمن1393 - 11:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجتبی نوشته است:
reza.1286 نوشته است:
حمید نوشته است:

با تشکر

دوست من حتما باید دستگاه رو به دست بگیرین که بتونه واکنش نشون بده قبلا هم گفتم سعی کنین این مدل دستگاه رو بصورت حرکتی به سمت راست یا چپ حرکت بدین یه جا احساس میکنین داره قفل میکنه و همان موقع میرین به طرف اون هدف تا جایی که انتن برمیگره به سمت شکمتون یعنی برگرد و همین تست رو از چهار جهت به سمت هدف انجام میدین

سلام مهندس من سال پیش این ردیابو که شماتیکش در انجمن تعمیرکاران به عنوان مدار منطقه یاب قرار داده شده بود ساختم وگفته شما رو تایید میکنم چون با ثابت موندن در یک جا هیچ حرکتی نداره ولی با راه رفتن قشنگ شروع به حرکت به چپ و راست میکنه تا اینکه یک جا قفل میشه البته اطلاعات دقیقی تو انجمن تعمیرکاران راجبش نبود مدارمنم نقص زیاد داره ولی با اطلاعاتی که شما عزیزان قرار دادید میتونم تکمیلش کنم فقط یه سوال داشتم من تواتاق چهارتا پتو تو چهار گوشه قرار دادم بعد النگویی رو دادم تا بدور از چشم من قایم کنن بعد من باردیاب شروع به گشتن کردم و چندین بار این کارو انجام دادم از هر دوسه بار جستجو یک بار خطا میزدم علت چیه؟

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
senator نوشته است:
سلام
این مداری که گذاشتید مدار رو هست چرا از زیر مدار برا سیم کشی ها هیچ نقشه ای نزاشتید؟؟؟ راستی این اماکن هست حذف کننده رو تو همین جعبه قرار داد؟؟؟

فرقی نداره که دوست عزیز طبق شماتیک طراحی کنید خود مدار که حذف کننده داره

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

شنبه 25 بهمن1393 - 8:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان این سیستم داری ولوم حجم یا همون دیسک هست که میتونین ابعاد فلز رو بگیرین یا رد بدین ولی حذف کنندگی مربوط به ذرات میشه در بیان کلی @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 25 بهمن1393 - 8:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان ^:)^اندازه هایی انتن چقدر باید باشند :x ممنون یاحق

دوشنبه 27 بهمن1393 - 11:52am

ممنون داداش :ymsmug:

شنبه 2 اسفند1393 - 8:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

برادر مولایی عزیز لطفا کمک کن دسته اکثر ردیاب ها فلزی است مشکلی نداره دسته پلاستیکی بزاریم وفرکانس روی دستگاه تو عکسا بهترین واکنش رو به طلا میدن فرکانسمتر من تا10 اندازه میگیره کارمو راه میندازه یا باید به فکر فرکانس متر باشم
با تشکر از زحمات دوستان

دوشنبه 4 اسفند1393 - 8:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 ... 78  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure