انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 9:40am

پاسخ به موضوع  [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 78  بعدی
 Treasure Scope Quad 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
حمید نوشته است:
عزیز من اگر بنده میخواستم جواب سوالات پیش پا افتاده رو ندم که اولا این همه پست مجبور نبودم با دقت و توضیح زیاد بنویسم و در ثانی در همین چند ساعت کسی دیگه باید جواب شما رو میداد که نداد! :D
بعضی مسائل دیگه خیلی پیش پا افتاده هستن. بله ما اینجا خیلی اشخاص داشتیم که اصلا از الکترونیک سر رشته نداشتن ولی الان دارن فلزیاب میسازن! حتی چند نفر رو هم داشتیم در مورد خازن هم سوالات جزئی از من میپرسیدن ولی الان ماشالا فروشنده دستگاه شدن!!! :-w :D این رو عرض کردم که نگین نا امید میکنی! :D
بحث 2 خط هم نیست. طولانی ترین پستها رو همیشه من مینویسم دیگه جواب شما فکر نکنم 2 خط باشه! من نمیتونم بصورت تصویری دونه به دونه به شما نشون بدم خازن و مقاومت و آیسی چجوریه! وانگهی چند تاپیک مدارات مختلف رو مرور کنین همه این چیزها رو بصورت تصویری پیدا میکنین. مساله اینجاست شما حتی این تاپیک رو با دقت نخوندین. شما لطف کنین بخصوص پستهای بنده رو در طول این تاپیک بخونین در مورد موارد جزئی مدار هم توضیح دادم. در نهایت هر سوالی باقی موند بطور مشخص بپرسین! سوال شما مثل این هست که بگین یک مدار رو چطور مونتاژ میکنن! خب این جوابش از مطالعه یک کتاب حاصل میشه نه چند خط توضیحات بنده که تازه همونو هم بخواین توجه نکنین! :D

مهندس من قبل اينكه مزاحم شما بشم خازن و مقاومت هارو سرچ كردم و ديدم علاوه بر مشخصاتي كه توي تاپيك هست چند مشخصه ديگه هم وجود داره كه تو تاپيك بهش اشاره كردم من اين سوالات ساده رو از جايه ديگه هم ميتونستم بپرسم اما گفتم شما هستين چرا جايه ديگه من تاپيك رو كلا خوندم و اكثر صحبتهايه دوستان كمي تخصصي بوده و نتونستم دركي داشته باشم موقع خريد قطعات اما بازم ممنون از وقتي كه گذاشتين و همچنان براي ساختنش سعي ميكنم گرچه ممكنه ساده باشه

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

یکشنبه 18 مرداد1393 - 12:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من شكل قطعاتو ميدونم چه جوريه فقط ليست كاملشو ميخواستم كه تهيه كنم يه چيزي باشه كه به فروشنده دادم ازم سوال نكنه يا بخواد مشابشو بده خداييش اين درخواستم غير معقول نيست

یکشنبه 18 مرداد1393 - 12:56am
مدیر کل
مدیر کل

جالبه این همه عرض میکنیم تاپیک رو مرور کنین شما حتی صفحه دوم رو هم نخوندین!!! ;) بفرمایین پست بنده در صفحه دوم توضیح کامل بعلاوه لیست قطعات!!!
viewtopic.php?f=10&t=52&start=10#p8627

یکشنبه 18 مرداد1393 - 1:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس جان من امروز ميرم براي خريد قطعات طبق همون ليستي كه قرار دادين اگر فروشنده سوال كرد من نتونستم جواب بدم ميگم مقصر شماييد :) ممنون

یکشنبه 19 مرداد1393 - 9:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من دیگه حرفی ندارم بابا منم بلد نیستم ولی دیگه در این حد خدا
به قول یه نفر داشت از کنارم رد میشد ؟؟؟؟با مودم میشه فیس بوک ساخت منو میگی داشتم خود زنی میکردم

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

یکشنبه 19 مرداد1393 - 10:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

l24nb0 نوشته است:
به قول یه نفر داشت از کنارم رد میشد ؟؟؟؟با مودم میشه فیس بوک ساخت منو میگی داشتم خود زنی میکردم

سوالايه من منطقيه حالا هر چه قدرم ميخواد ساده باشه حالا در مورد اون بنده خدايي هم كه از كنارتون رد شده سوال كرده حرفه بي خوديم نزده :D شما تا مودم نداشته باشي نميتوني به اينترنت وصل بشي حالا منكنه مودم ديال آپ باشه يا adsl و يا موبايل و... :D

یکشنبه 19 مرداد1393 - 12:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

adnistor_6 نوشته است:
l24nb0 نوشته است:

سوالايه من منطقيه حالا هر چه قدرم ميخواد ساده باشه حالا در مورد اون بنده خدايي هم كه از كنارتون رد شده سوال كرده حرفه بي خوديم نزده :D شما تا مودم نداشته باشي نميتوني به اينترنت وصل بشي حالا منكنه مودم ديال آپ باشه يا adsl و يا موبايل و... :D

در جواب زنه گفت نه جیمیل میشه ساخت :-w :-w :-w :-w :D

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

یکشنبه 19 مرداد1393 - 7:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان من مدار رو سر هم كردم اما متاسفانه نه ال اي دي روشن ميشه نه انتن ها تكون ميخوره داخل جعبه نذاشتم انتن ها رو روي يك كاسه قرار دادم و كاسه رو روي سطح اب گذاشتم تا به راحتي تكون بخوره اما نخورد :(
اينم تصوير مدارم مدارو بيشتر از ١٠ بار چك كردم درست بود خازن ها درستن؟

http://upload7.ir/imgs/2014-08/40830487979165805032.jpg

دوشنبه 19 مرداد1393 - 1:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش گرفتی مارو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجب مدار خيلى سادست به طوريکه شماى نابلد ساختيش حالا مونده چک کردن خروجی مدار که آيا دو سيم رو بزنی به زبانت بايد گزش داشته باشه ،بعد اژ اين کار بايد فرکانس رو تنظيم کنى به طوريکه با چرخاندن ولوم فرکانس خروجى رو با فرکانس متر اندازه بگير و اگه بتونى ورودی يک مدار فرکانس متر دست ساز رو به خروجی مدارت وصل که همون منفی و مثبت آنتن وسط هست راحت فرکانس رو تنظيم ميکنی رو ال سيدی از فرکانس استاد مجتبی استفاده کن و حتما مدارت رو بايد جعبه کنى و از اصول خاص خود مدار استفاده کنی برای کاووش ساده ترين روش توضيح برای شما دوست نابلد

دوشنبه 19 مرداد1393 - 1:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
داداش گرفتی مارو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجب مدار خيلى سادست به طوريکه شماى نابلد ساختيش حالا مونده چک کردن خروجی مدار که آيا دو سيم رو بزنی به زبانت بايد گزش داشته باشه ،بعد اژ اين کار بايد فرکانس رو تنظيم کنى به طوريکه با چرخاندن ولوم فرکانس خروجى رو با فرکانس متر اندازه بگير و اگه بتونى ورودی يک مدار فرکانس متر دست ساز رو به خروجی مدارت وصل که همون منفی و مثبت آنتن وسط هست راحت فرکانس رو تنظيم ميکنی رو ال سيدی از فرکانس استاد مجتبی استفاده کن و حتما مدارت رو بايد جعبه کنى و از اصول خاص خود مدار استفاده کنی برای کاووش ساده ترين روش توضيح برای شما دوست نابلد

من كارايي كه گفتين رو انجام دادم دو سر خروجي انتن ولتاژ داره از دو تا انتن استفاده كردم انتن هم راحت با باد ميچرخه بجاي باتري هم از شارژر لبتاپ ١٢ ولت استفاده كردم يكي از ولوم هام ولتاژ نداره و اون يكي داره مدارو كلا باز كردم دوباره دارم وصلشون ميكنم و واستون بفرستم تا به طور واضع ببينيد چه گندي زدم :D ممنون

دوشنبه 20 مرداد1393 - 10:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 ... 78  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure