انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 5:02am

پاسخ به موضوع  [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 ... 78  بعدی
 Treasure Scope Quad 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
حمید نوشته است:
این دستگاه هر نکته ای داشته گفته شده! فقط باید وقت بذارین تاپیک رو از ابتدا مطالعه کنین. چیز خاصی نداره که نیاز به توضیح بیشتر باشه. LM339 رو هم میتونین حذف کنین چون فقط برای تست وضعیت باطری هست. در موردش توضیح دادیم.

مهندس جان من وقت گذاشتم و كامل خوندم همه ي پستارو يك ليست قطعات گذاشتين من اينو به فروشنده بدم ديگه احتياج نيست اطلاعات ديگه اي بهش بدم ؟ يعني دقيقا همين قطعات مورد نياز رو بهم ميده؟

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

شنبه 18 مرداد1393 - 4:15pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست من مدار به این سادگی به لیست قطعات هم نیازی نداشت! شما نقشه مدار رو ببینی کلا 10 تا قطعه نداره و راحت میتونی یادداشت کنی. ولی توجه داشته باش اون خازن و مقاومت و ولومی که عرض کردیم نقش تغییر فرکانس رو دارن بهتره چند شماره مختلف بگیرین تا بتونین فرکانسهای کمتر و بیشتر رو هم درست کنین. خازنها هم حتما ام کا تی باشن وگرنه خطای فرکانسی در حین کار خیلی بالا میره.

شنبه 18 مرداد1393 - 7:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستاني كه اين مدارو ساختم يكم راهنماييم كنم من همون اول گفتم كه سر رشته ندارم از قطعات الكترونيكي اينجوري ميخواستين كمك كنيد ديگه؟؟
توي ليست قطعات نوشته مقاومت ٢٠٠ اهم من توي سايت فروش قطعات سرچ كردم و از اين مقاومت چند تا اومد كه مثلا نوشته بود ١.٤ وات يا ١.٨ وات و١.٢ وات خوب الان كدومش بدرد كار من ميخوره؟ ممنون ميشم يكم بيشتر توضيح بدين

شنبه 18 مرداد1393 - 7:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوست من مدار به این سادگی به لیست قطعات هم نیازی نداشت! شما نقشه مدار رو ببینی کلا 10 تا قطعه نداره و راحت میتونی یادداشت کنی. ولی توجه داشته باش اون خازن و مقاومت و ولومی که عرض کردیم نقش تغییر فرکانس رو دارن بهتره چند شماره مختلف بگیرین تا بتونین فرکانسهای کمتر و بیشتر رو هم درست کنین. خازنها هم حتما ام کا تی باشن وگرنه خطای فرکانسی در حین کار خیلی بالا میره.

مهندس من واقعا اطلاعاتم كمه همين كه ميگين شماره هاي مختلف من متوجه نميشم قصد مزاحمت ندارم اما اطلاعاتم در مورد قطعات ضعيفه

شنبه 18 مرداد1393 - 7:30pm
مدیر کل
مدیر کل

خب اگر اطلاعات شما در شناسایی قطعات و حتی استفاده و مونتاژشون تا این حد کم باشه فکر نمیکنم نتیجه خوبی بگیرین! چون دیگه مقاومت و خازن و آیسی از ملزومات اولیه همه مدارات الکترونیکی هستن.

شنبه 18 مرداد1393 - 7:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خب اگر اطلاعات شما در شناسایی قطعات و حتی استفاده و مونتاژشون تا این حد کم باشه فکر نمیکنم نتیجه خوبی بگیرین! چون دیگه مقاومت و خازن و آیسی از ملزومات اولیه همه مدارات الکترونیکی هستن.

درسته مهندس كمه اطلاعاتم اما اگر قطعات جلوم باشه ميتونم سر همشون كنم مشكل من فقط همينه

شنبه 18 مرداد1393 - 7:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حميد اميدوارم از دستم ناراحت نشين اما شمايي كه ميگين كار انجمن تبادل نظرات و ...هست چرا پس بطور كامل به سوالات پاسخ نميدين مگه همه كسايي كه توي انجمن ميان از الكترونيك سر در ميارن !
شمايي كه ميگين اينجا بايد به دوستان كمك كرد تا بتونن به اون چيزي كه ميخوام برسن ديگه چرا!
براي چي ادمو نا اميد ميكنيد قرار نيست هر كسي كه ميخواد يه مدار درست كنه به طور دقيق اطلاعات داشته باشه
به قول شما مدار سادست خوب اگه ساده نبود كه من سمتش نميومدم و اطلاعاتم زياد بود ميرفتم سر وقت مدار پيچيده تر
درسته كه سوالاتي كه كردم از نظر شما كه استاد اين كار هستين پيشه پا افتاده باشه اما براي بعضي ها از جمله خودم سواله توي ذهنه
من قصد ساخت اين ردياب رو داشتم براي همين اومدم ازتون كمك خواستم و گفتم كه مشكلاتم چيه خيلي محترمانه بگم كه راهنمايياتون كمكي نكرد و فقط بيشتر نا اميد شدم

شنبه 18 مرداد1393 - 11:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

adnistor_6 نوشته است:
مهندس حميد اميدوارم از دستم ناراحت نشين اما شمايي كه ميگين كار انجمن تبادل نظرات و ...هست چرا پس بطور كامل به سوالات پاسخ نميدين مگه همه كسايي كه توي انجمن ميان از الكترونيك سر در ميارن !
شمايي كه ميگين اينجا بايد به دوستان كمك كرد تا بتونن به اون چيزي كه ميخوام برسن ديگه چرا!
براي چي ادمو نا اميد ميكنيد قرار نيست هر كسي كه ميخواد يه مدار درست كنه به طور دقيق اطلاعات داشته باشه
به قول شما مدار سادست خوب اگه ساده نبود كه من سمتش نميومدم و اطلاعاتم زياد بود ميرفتم سر وقت مدار پيچيده تر
درسته كه سوالاتي كه كردم از نظر شما كه استاد اين كار هستين پيشه پا افتاده باشه اما براي بعضي ها از جمله خودم سواله توي ذهنه
من قصد ساخت اين ردياب رو داشتم براي همين اومدم ازتون كمك خواستم و گفتم كه مشكلاتم چيه خيلي محترمانه بگم كه راهنمايياتون كمكي نكرد و فقط بيشتر نا اميد شدم

سلام دوست عزیز معذرت میخوام ولی اینطور صحبت کردن خوب نیست اینجا یک انجمن علمی والکترونیک هست یعنی اینکه دوستان یک چیزایی باید بلد باشن یا حداقل دوروبریاشون یک چیزایی بدونن ...پس قبلش یکم فکر کن بعد حرف بزن مهندس حمید شخصیت محترمی هستن تو این انجمن وخیلی هم کمک کردن به دوستان...اگه شما تایپیک با دقت مطالعه کنین دیگه احتیاجی به کسی نداری که سوال تکراری بکنی داداشم @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

یکشنبه 18 مرداد1393 - 12:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
adnistor_6 نوشته است:

سلام دوست عزیز معذرت میخوام ولی اینطور صحبت کردن خوب نیست اینجا یک انجمن علمی والکترونیک هست یعنی اینکه دوستان یک چیزایی باید بلد باشن یا حداقل دوروبریاشون یک چیزایی بدونن ...پس قبلش یکم فکر کن بعد حرف بزن مهندس حمید شخصیت محترمی هستن تو این انجمن وخیلی هم کمک کردن به دوستان...اگه شما تایپیک با دقت مطالعه کنین دیگه احتیاجی به کسی نداری که سوال تکراری بکنی داداشم @};-

من اصلا قصد بي احترامي ندارم اما من از همون اولش گفتم تجربم در چه حد هستش و مهندس هم بايد ديده باشه من از اين دلخورم كه ايشون به راحتي ميتونستن با حداكثر دو خط به تمام سوالاتم پاسخ بدن سوالاتم بسيار ساده بوده يعني اگر به سوالم جواب ميدادن از كيفيت تاپيك كم ميشد ؟

یکشنبه 18 مرداد1393 - 12:22am
مدیر کل
مدیر کل

عزیز من اگر بنده میخواستم جواب سوالات پیش پا افتاده رو ندم که اولا این همه پست مجبور نبودم با دقت و توضیح زیاد بنویسم و در ثانی در همین چند ساعت کسی دیگه باید جواب شما رو میداد که نداد! :D
بعضی مسائل دیگه خیلی پیش پا افتاده هستن. بله ما اینجا خیلی اشخاص داشتیم که اصلا از الکترونیک سر رشته نداشتن ولی الان دارن فلزیاب میسازن! حتی چند نفر رو هم داشتیم در مورد خازن هم سوالات جزئی از من میپرسیدن ولی الان ماشالا فروشنده دستگاه شدن!!! :-w :D این رو عرض کردم که نگین نا امید میکنی! :D
بحث 2 خط هم نیست. طولانی ترین پستها رو همیشه من مینویسم دیگه جواب شما فکر نکنم 2 خط باشه! من نمیتونم بصورت تصویری دونه به دونه به شما نشون بدم خازن و مقاومت و آیسی چجوریه! وانگهی چند تاپیک مدارات مختلف رو مرور کنین همه این چیزها رو بصورت تصویری پیدا میکنین. مساله اینجاست شما حتی این تاپیک رو با دقت نخوندین. شما لطف کنین بخصوص پستهای بنده رو در طول این تاپیک بخونین در مورد موارد جزئی مدار هم توضیح دادم. در نهایت هر سوالی باقی موند بطور مشخص بپرسین! سوال شما مثل این هست که بگین یک مدار رو چطور مونتاژ میکنن! خب این جوابش از مطالعه یک کتاب حاصل میشه نه چند خط توضیحات بنده که تازه همونو هم بخواین توجه نکنین! :D

یکشنبه 18 مرداد1393 - 12:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43 , 44 ... 78  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 66 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure