انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 7:26am

پاسخ به موضوع  [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 ... 78  بعدی
 Treasure Scope Quad 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

اصولا بر اساس تجربیات و تستهای متعددی که در گذشته داشتیم نتیجه این بوده که ولتاژ بطور مستقیم ربطی به حجم هدف نداره. حالا کار نداریم که در سیستمهای آنتنی-فرکانسی در واقع این وزن هدف هست که تحت تاثیر میزان دامنه موج قرار میگیره نه حجم اون! ولی بهرحال ولتاژ بیش از هر چیز روی برد ردیابی تاثیر داره و به میزان کمی به وزن یا اصطلاحا حجم هدف مرتبط هست. ولتاژ بیشتر حساسیت ردیابی رو بیشتر میکنه و در نتیجه علاوه بر افزایش میزان شعاعزنی اهداف کوچکتر و سبک تر و ذرات هم بیشتر قابل ردگیری هستن.

شنبه 19 مرداد1398 - 7:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

چقد این تجربتون بکارم اومد.دست گلت درد نکنه.مرسی بابت همه راهنمایی هاتون

بیهوده نشین
وقت طلاست

یکشنبه 20 مرداد1398 - 8:35pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. @};-

یکشنبه 20 مرداد1398 - 9:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام.یک سوال داشتم ایا امکان داره بر روی این ردیاب یک ولت متر دیجیتال وصل کنیم که با تنظیم فرکانس مورد نظر و به محض شناسایی هدف ولتاژ مقداری تغییر کنه ؟ و با نزدیکتر شدن به هدف ولتاژ بالاتر بره؟ با تشکر

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

پنج شنبه 29 اسفند1398 - 4:59pm
مدیر کل
مدیر کل

چیزی که میفرمایین در حد یک آرزوی محال هست که سالهاست کسانی که در زمینه ردیابهای آنتنی کار میکنن دنبالش هستن! خیر امکان نداره. اصولا سیستمهای آنتنی بر اساس دریافت سیگنالی مشخص کار نمیکنن که بشه از طریق الکترونیکی اون رو آشکارسازی کرد. لذا همه این ابزارها صرفا به واسطه حرکتی که در دست اپراتور دارن عمل میکن.

پنج شنبه 29 اسفند1398 - 5:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
چیزی که میفرمایین در حد یک آرزوی محال هست که سالهاست کسانی که در زمینه ردیابهای آنتنی کار میکنن دنبالش هستن! خیر امکان نداره. اصولا سیستمهای آنتنی بر اساس دریافت سیگنالی مشخص کار نمیکنن که بشه از طریق الکترونیکی اون رو آشکارسازی کرد. لذا همه این ابزارها صرفا به واسطه حرکتی که در دست اپراتور دارن عمل میکن.

سپاس از پاسختان. گفتم شاید بشه یک کاری کرد .

فقط یک سوال دیگه . خواستم نظرتون رو راجع به این ردیاب بدونم.
https://www.youtube.com/watch?v=dgGsbkDmVeo&t=14s
این هم سایت مربوطه https://www.brdetectors-dubai.com/product/gold-step-ar

دکتر شریعتی گفت : "...هی با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضع مان این است و آن ها در آن سر دنیا ع.رق می خورند و وضع شان آن است. نمی دانم اشکال در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن..."

جمعه 1 فروردین1399 - 10:36am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
تا دلتون بخواد از این مدل دستگاهها وجود داره. حالا اینکه در عمل چه جوابی داده و چه کسانی تاییدش میکنن مشخص نیست!

جمعه 1 فروردین1399 - 3:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان در مورد این ردیاب بنده جواب گرفتم.فقط مواظب درجه حساسیت باشین....برای هر فلز من یه مولتی ترن گذاشتم ک با سلکتور عوض میکنم.ولتاژ ورودی هم دوتا باتری 9 ولت سری کردم ک با رگلاتور 12 ب مدار وصل شده
خازن ک کنار ایسی اصلی جنس خوب بزارین

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

بیهوده نشین
وقت طلاست

سه شنبه 19 فروردین1399 - 6:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Honarmand7 نوشته است:
دوستان در مورد این ردیاب بنده جواب گرفتم.فقط مواظب درجه حساسیت باشین....برای هر فلز من یه مولتی ترن گذاشتم ک با سلکتور عوض میکنم.ولتاژ ورودی هم دوتا باتری 9 ولت سری کردم ک با رگلاتور 12 ب مدار وصل شده
خازن ک کنار ایسی اصلی جنس خوب بزارین

سلام شما چه فزهایی با این ردیاب گرفتید در چه عمقی وچه فرکانسی ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

سه شنبه 19 فروردین1399 - 9:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فرکانس هایی ک جناب مجتبی تو صحفات اول گذاشتن.
فرکانس طلا و مس
نحوه کارم اینجوری بود ک اگ هردو فرکانس یه محدوده میزد.ب نظرم خطا بوده.
ولی اگ فقط یه فرکانس یجا بزنه.محدوده درسته.فلز خوبه
بعد با نقطه زن نقطه دقیق گرفتم.و مطمئن شدم
عمق کمتر از 2

بیهوده نشین
وقت طلاست

چهارشنبه 20 فروردین1399 - 7:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 772 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 ... 78  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure