انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 4:18pm

پاسخ به موضوع  [ 7 پست ] 
 نیازمند به مهندسی معکوس سیستم های پویا کرمی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و درود خدمت اعضای محترم انجمن فلزجو و دانشمند حمید عزیز
شخصی به نام پویا کرمی در اینستاگرام بالای ۲۰۰ هزار فالوور داره و هر روز داره تبلیغ ردیاب های خودش میکنه و میگه من پویا کرمی هستم ارباب فلز یاب ها . خواهشمند است هر شخصی به ردیاب های این شخص که مدار ساده و پیش پا افتاده ای هم داره اینجا قرار بده تا اعضای انجمن بزنن تو کار ساخت ردیاب های این فرد مدعی که ببینیم واقعا راست میگه یا داره لاف میزنه اینم لینک پیج اینستاگرام این شخص پر ادعا
https://www.instagram.com/dr.pouya.kara ... JoeXhudG5n

و نکته جالب و خنده دار اینجاست که هر روز میاد تمامی سیستم های نقطه زن پالسی از مینیلب لورنز گرت وووو ...غیر مسخره می کنه و میگه نمی تونن طلای کوچک تو عمق بزنن ولی سیستم های ردیاب من حتی انگشتر طلا تو دو متر میزنن و سیستم هاش هم یه نرم افزار شبیه نرم افزار سافر دستگاه زمین شناسی داره که کار کردن باهاش گیج‌کننده و مسخره هست اینم عکس پیجش فقط با لینک بالا الان برید تو پیجش آخر کلیپ هاش مثل میتی کمان مامور مخصوص حاکم بزرگ میگه من پویا کرمی هستم ارباب فلزیاب ها از خنده روده بر میشید :D :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 2 اسفند1402 - 11:03pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
بارها محصولات و کارهای این شخص رو جهت بررسی به من معرفی کردن. با قاطعیت عرض میکنم ایشون فقط یک کلاهبردار سودجو با استعدادی عجیب در هنرپیشگی هست نه چیزی بیشتر! محصولات ایشون کارایی خاصی ندارن و تستهایی هم که ادعا میکنن فقط حالت فریب و شعبده بازی داره. بخصوص اون تست معروف سنس دو تکه طلا در عمق چیزی جز دروغ و فریب نیست. مثلا اگر در فیلمها اون لکه هایی رو که مدعی هستن مربوط به طلاست از نظر ابعاد با سایز کلی محیط اسکن مقایسه کنین متوجه میشین هیچ تناسبی وجود نداره! اصولا هم هیچ تکنولوژی برای چنین سنسی در دنیای علم وجود نداره و اگر از امثال این افراد درخواست کنین 2 خط توضیح علمی در مورد نحوه کار دستگاهشون بدن شروع میکنن به هذیان گویی و توضیحات شبه علمی که البته هیچ ربطی هم به کارکرد کاذب اون دستگاه نداره. جالب اینجاست اغلب این افراد حتی در عرضه یک فلزیاب ساده هم ناتوان هستن ولی با وقاحت شرکتهایی مثل مینلب و گرت و لورنز و ... رو با دهها سال سابقه بین المللی زیر سوال میبرن و از طرف دیگه مدعی عرضه دستگاههایی هستن که عملا نیست در جهان هست و هیچ شرکت معتبری در دنیا جرات ادعای ارائه چنین محصولاتی رو هم به خودش نداده! متاسفانه این مطلب در مورد بسیاری از فروشندگان فعلی این بازار صدق میکنه. انگار که واقعا این فروشندگان سودجو در نحوه فریب و کلاهبرداری و طریقه پر کردن جیب خودشون هست که از هم تقلید و حتی با هم رقابت میکنن نه در علم و فن واقعی که میتونه به کاوشگر کمکی بکنه!

پنج شنبه 2 اسفند1402 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ممنون.
بارها محصولات و کارهای این شخص رو جهت بررسی به من معرفی کردن. با قاطعیت عرض میکنم ایشون فقط یک کلاهبردار سودجو با استعدادی عجیب در هنرپیشگی هست نه چیزی بیشتر! محصولات ایشون کارایی خاصی ندارن و تستهایی هم که ادعا میکنن فقط حالت فریب و شعبده بازی داره. بخصوص اون تست معروف سنس دو تکه طلا در عمق چیزی جز دروغ و فریب نیست. مثلا اگر در فیلمها اون لکه هایی رو که مدعی هستن مربوط به طلاست از نظر ابعاد با سایز کلی محیط اسکن مقایسه کنین متوجه میشین هیچ تناسبی وجود نداره! اصولا هم هیچ تکنولوژی برای چنین سنسی در دنیای علم وجود نداره و اگر از امثال این افراد درخواست کنین 2 خط توضیح علمی در مورد نحوه کار دستگاهشون بدن شروع میکنن به هذیان گویی و توضیحات شبه علمی که البته هیچ ربطی هم به کارکرد کاذب اون دستگاه نداره. جالب اینجاست اغلب این افراد حتی در عرضه یک فلزیاب ساده هم ناتوان هستن ولی با وقاحت شرکتهایی مثل مینلب و گرت و لورنز و ... رو با دهها سال سابقه بین المللی زیر سوال میبرن و از طرف دیگه مدعی عرضه دستگاههایی هستن که عملا نیست در جهان هست و هیچ شرکت معتبری در دنیا جرات ادعای ارائه چنین محصولاتی رو هم به خودش نداده! متاسفانه این مطلب در مورد بسیاری از فروشندگان فعلی این بازار صدق میکنه. انگار که واقعا این فروشندگان سودجو در نحوه فریب و کلاهبرداری و طریقه پر کردن جیب خودشون هست که از هم تقلید و حتی با هم رقابت میکنن نه در علم و فن واقعی که میتونه به کاوشگر کمکی بکنه!

:ymapplause: :ymapplause: درود بیکران ، آره دقیقا طوری از محصولات بی خاصیت خودش تعریف و تمجید میکنه که هر کسی که ذره ای از علم الکترونیک و فلزیاب سر در نیاره مثل آب خوردن گول خورده و به دام این شیاد می افته و چند صد میلیون بابت یه جعبه پلاستیکی و مدار و سیم ساده داخلش پرداخت میکنه، افراد باهوش و عالمی مانند اعضای عاقل و باهوش انجمن فلزجو که عمرا فریب اینو بخورن چون خودشون سازنده انواع اقسام ردیاب ها هست که یک ده است نقشه ساختش تو این انجمن هست و به راحتی خودشون می تونن بسازن و تست کنن آیا جواب میده یا نه و دیگه نیازی نیست چند میلیون پول خودشون حروم کنن و سرشون کلاه بره . من خودم که نزدیک بیست پنج سال هست تو کار ساخت مدارات فلزیاب و ردیاب هستم و ده ساله عضو فلزجو هستم بدون اغراق همین جا اعلام می کنم کسی که می خواد موفق بشه تو این حوزه فقط فقط نقطه زن فلز استفاده کنه چون ترکیب تکنولوژی فلزیاب های لورنز و مینیلب داخلش استفاده شده و برند های معروف دنیا به گردشم نمیرسن و داخل یو تیوب و گوگل اسم فلزجو سرچ کنید به انگلیسی مبینید که هزار فیلم میاد و سایت میاد که دارن فلزجو دانشمند حمید میسازن و می فروشن و اعلام میکنن بهترین نقطه زن دنیا است و مثل ساعت بدون خطا کار میکنه واست و معطل پلاستیک کهنه های چند صد میلیونی شیادانی چون پویا کرمی نمی شوید .

پنج شنبه 3 اسفند1402 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من از نزدیک دیدم یکی باهاش کار میکرد اسباب بازی بدرد نخور فقط همین

پنج شنبه 3 اسفند1402 - 3:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
من از نزدیک دیدم یکی باهاش کار میکرد اسباب بازی بدرد نخور فقط همین

دقیقا :ymapplause:

پنج شنبه 3 اسفند1402 - 4:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت همگی
پویا کرمی به نظر من یه خول و چله بی سواده وگرنه کسی که فقط یک درصد از الکترونیک سرش بشه میفهمه که ادعای این آقا کاملا سر کاریه . به نظر من این آقا فقط به درد بازی در طنزهای مهران مدیری میخوره :)) :)) :))

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

دوشنبه 14 اسفند1402 - 5:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

micro نوشته است:
با سلام خدمت همگی
پویا کرمی به نظر من یه خول و چله بی سواده وگرنه کسی که فقط یک درصد از الکترونیک سرش بشه میفهمه که ادعای این آقا کاملا سر کاریه . به نظر من این آقا فقط به درد بازی در طنزهای مهران مدیری میخوره :)) :)) :))

ایول دقیقا زدی تو خال :ymapplause: :))

سه شنبه 14 اسفند1402 - 1:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 62 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure