انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 10:52am

پاسخ به موضوع  [ 126 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی
 مدار تبدیل ردیاب به فلزیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جهان بین نوشته است:
Mojtaba195 نوشته است:
جهان بین نوشته است:
اقا اگه دوستان حسن نیت خودوشونو میخوان نشون بدن یه برنامه برام بنویسن با یک میکرو که فقط نیم ساعت کار کنه با تعریف سه تا ولتاز دو و نیم و سه تا فرکانس ۷ هرتز تا دوستان بسازن قدر دان باشن رایگان استفاده کنن .....مشارکت فقط

سلام .
هر برنانه ای میخواهید بگین من انجام میدم . اگر کاری باشه که به جمع منفعت برسه دریغ نمیکنم

ممنون از اقا مجتبی
بنده از شما درخواست همکاری میکنم که هم مدار محدود عمومی بشه و بنده و شما هم در قبال فایل نامحدود وجه کمی دریافت کنیم...در حدی که به
اسم کلاهبرداری نباشه و اخراجمون نکنن

میخوام که راجع مدار خودتون نظرتون رو بگین شما فرمودین هفتاد در صد فلز قدیمی میزنه....خب این که عالیه اما ایا تست دوستان رضایت بخش بوده چون پیشنهاد میکنم بعنوان یه طرح مشترک مدار بنده رو با طرج خودتون ادغام کنید تا نتیجه مثبت تری بده ...بنده یه ازمایش ساده عرض میکنم تا تست کنی رو مدارتون که اگه نتیجه مثبت بود روش فکر کنی

دوست عزیز ردیابی که من عمومی کردم ورژن مود باز ردیاب اکسپوفر شش مد استوکه از روش پالس زنی اون استفاده کردم و در حقیقت روش اون ردیاب واسه من نیست .
بله از گزارشاتی که بهم دادن و اکثرا هم در گروه های تلگرامی بوده نتایج خوبی داده ولی بازم عوامل خطا روش تاثیر گزار بوده و خطا هم دارد.

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

چهارشنبه 10 بهمن1396 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
بله درسته مشکل بنده اینه که فعلا توجیح نشدم که چرا کسانی که تجربه طولانی تو ردیابی دارن از جمله استاد مهدی و جاوید عزیز بحث تفکیک زیر خاک را ناممکن میدونن و میگن که فرکانس ماهیتش بی تاثییره در تفکیک کلی ایا اکسپوفر شما بجای نقره المونیوم یا بجای طلا مس نمیزنه؟ چون با این وجود بهترین دید اینه که دو دسته فلز معناطیسی و عیر معناطیسی قابل تشخیص باشه در بهترین حالت ایا این رو شما هم تایید میکنید.

چهارشنبه 11 بهمن1396 - 4:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته روش پالس زنی اکسپوفر خیلی متفاوت با ردیاب های متداول است و فرکانس پایه ئر آن حرف اصلی رو میزنه و فرکانس فلز فقط میزان کشش را تعیین میکنه .
بنظر من تموم فرکانس ها برای اهداف مدفون کشش دارند ولی برخی فرکانس ها برای برخی اهداف کشش بیشتری دارند . البته این نظر منه و ممکنه درست نباشه

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

چهارشنبه 11 بهمن1396 - 11:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بادرود
جناب جهان بین طرح شما به کجا رسید؟ ظاهرا مورد استقبال قرار نگرفته

بالاخره کسی پیدا نشد بین اساتید یه تست انجام بده ؟!
فلز دفن شده قدیمی برا تست ندارم وگرنه خودم انجام می دادم
دوستان لطفا همکاری کنید

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

شنبه 14 بهمن1396 - 4:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنيامين1 نوشته است:
بادرود
جناب جهان بین طرح شما به کجا رسید؟ ظاهرا مورد استقبال قرار نگرفته

بالاخره کسی پیدا نشد بین اساتید یه تست انجام بده ؟!
فلز دفن شده قدیمی برا تست ندارم وگرنه خودم انجام می دادم
دوستان لطفا همکاری کنید

استقبال برای اثبات شده ها هست....حال بنده که اجازه ندن طرح رو برای تست بفرستم.اونوقت تکلیف چیه

اساتید نگرششون به ماهیت ردیابی اینه که هر چی تا به امروز ارایه شده نشون داده ردیاب باید خطا بزنه و این هم باعث بشه کسی قبول نکنعه که ابزار گمانه زنی میتونن خاص باشن پس حرفی نیست جز همکاری در نوشتن میکرو محدود که بعنوان قفل امنیتی رو مدار بنده پیاده بشه تا عمومی کنم.
بنده هم اسراری ندارم ...

صلاح رو خسروان دانند.
دستور رو باید اقا مجتبی مدیر محترم صادر کنن که کار بنده رو بعنوان تجارت در انجمم منع میکنن پس رایگان هم با میکرو...

شنبه 14 بهمن1396 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان باشه فعلا پس صبر کنید تا خودم فیلم عملکرد رو قرار بدم
تا حرفی نمونه.....پس صبر کنید

دوشنبه 16 بهمن1396 - 1:10pm
استاد
استاد

جهان بین نوشته است:

درود بر شما
تست کردن روی اهداف چند ساله صحیح نیست باید هدف واقعی وحفاری هم صورت بگیره و این نیاز به زمان هست و کار یکی دو هفته نیست لا اقل باید سه مورد حفاری بشه و نتیجه را دید .هر طرحی چندتا عیب خواه ناخواه داره که باید شناسایی و رفع عیب بشه

دوشنبه 16 بهمن1396 - 5:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جاوید نوشته است:
جهان بین نوشته است:

درود بر شما
تست کردن روی اهداف چند ساله صحیح نیست باید هدف واقعی وحفاری هم صورت بگیره و این نیاز به زمان هست و کار یکی دو هفته نیست لا اقل باید سه مورد حفاری بشه و نتیجه را دید .هر طرحی چندتا عیب خواه ناخواه داره که باید شناسایی و رفع عیب بشه

استاد عزیز از نطر شما تست چیه
با این تصور بنده باید دفینه ای رو در تست از زیر خاک بیرون بیارم
یعنی حتی کسانی که فلزات چندسال خاک شده رو پیدا میکنن تو دفینه یابی موفق نمیشن؟
پس اینجوری که خیلی داستان داریم برای نست.....از نطر من رد دادن عوامل خطا و قیچی نشدن رو خاک و زیر خاک کافیه....من که هنوز نیاز دارم راهنمایی کنید.

دوشنبه 16 بهمن1396 - 8:25pm
استاد
استاد

درود
اهداف دفن شده چند ساله به هیچ عنوان خصوصیت یه هدف قدیمی چند هزار ساله را نداره بعصی از نقاط چنان ذرات قوی هستن که نقطه زن هم ول معطله.سلیس و رطوبت و حتی میدان مغناطیسی در بعضی از نقطه ها ردیاب را کاملا فلج میکنه انواع سفالها در مناطق باستانی وجود داره که ردیاب در بدر به دنبال اونها هست اینکه روی اهداف دفن شده جدید ردیاب را تست کنیم نتیجه قطعا منفی هست برای اهداف قدیمی.تا چندتا ردیاب دست چند نفر در مناطق مختلف نباشه نمیشه عیب اون راگرفت .ردیاب و اپراتوری اون با همه دستگاهها فرق داره پس تعداد حفاری و نتیجه اون فقط میتونه مشخص کنه عملکرد ردیاب را

دوشنبه 16 بهمن1396 - 8:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام خدمت دوستان
اقای جان بین ب نظر من شما طرحتون رو بذارید تا دوستان بسازن و ب صورت گروهی روطرح کاربشه ودوستان تو مناطق مختلف تستاشونو انجام بدن فک کنم اینجوری طرحتو زودتر ب نتیجه میرسه

سه شنبه 17 بهمن1396 - 10:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 126 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure