انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 9:34am

پاسخ به موضوع  [ 126 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 13  بعدی
 مدار تبدیل ردیاب به فلزیاب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

خخخخ درود بر دوستان ظاهرا همه همینطوری اینجا تشریف دارن یکی دو نفر که واقعا به بار زدن و دنبال تست دستگاههای مختلفن به هر حال موفق باشید همگی

یکشنبه 24 دی1396 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منتظر بودیم شما هم نظرتون رو بگید استاد پرهیزگار عزیز که حاصل شد

خدايا مددی کن

یکشنبه 24 دی1396 - 8:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
غضنفر نوشته است:
جهان بین نوشته است:
دوستان منتظر باشيد با طرح مدار با ميكرو برميكردم
البته محدوديت يكبار استفاده جهت تست و فايل HEX فروسى.

ببینیم وتعریف کنیم اما لطفا اگه قراره مدار تستی وجود داشته باشه لطفا لااقل پنچ الی ده بار محدودیت رو بزارید تا ببینیم چی هست تا بعدا استاد حمید در رابطه با فایل هگز برنامه برات تصمیمات لازم رو بگیرن

سلام غضنفرجان
بنده رایگان به شما یک مدار میدم خوبه فقط بنده رو پول پرست خطاب نکن و اینکه بنظر بیاد وظیفمه اینقدر تندرو نباش و خواهشا همکاری کن تا من مدارها رو به دست یکی از دوستان برسانم تا تست بشه اگه شما قبول دار تست هستید به شما میدم همه باکسهارو

دوشنبه 9 بهمن1396 - 3:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ba.davood نوشته است:
نقل قول:
دوست عزيز بنده دارم ميكم اين سيستم قيمت نميشه روش كذاشت حال فكر نميكنيد اكه بخواد جنس بيدا بكنى باهاش همون دو سه بار هم زياده
اين هم بكم يا طرح رو به استاد حميد واكذار ميكنم يا خودم برنامشو مينويسم.
حال خيلى دوستان كم لطف هستن كه دنبال لقمه آماده باشن كه طرح به اين بزركى رو اهميتى بهش نميدن.
حال بعد ارايه كردنش دوستان جمع ميشن

سلام دوست عزیز لازم نیست به خاطر انتقاد و پیشنهادات دوستان ناراحت بشید جناب غضنفر هم تا حدودی حق دارند و فکر نمیکنم کسی از دوستان دلش بخاد زحمات شما رو مفت بدست بیارند به هرحال شما زحمت کشیدین و به نتایجی رسیدین اما باید حق بدین به دوستان . اما در مورد قیمت نمیشه گذاشت این دیگه به خودتون بستگی داره به هر حال یه قیمتی باید روش بذارید که همه بتونند تهیش کنند به نظر من یک نمونه رو با هماهنگی جناب حمید بدین دست یکی از اعضای قابل اعتماد انجمن ازش تست بگیره حالا با هر محدودیتی به خودتون ربط داره و بعد تست اگه جناب حمید تایید کردند که همه قبولش داریم با یه قیمت معقول تو خود انجمن بفروش بذارید اینجوری فکر کنم بهتر باشه . @};- @};-

باشه بنده اعلام کردم اساتید تست کنن و تصمییم بگیرن کسی از اساتید اعلام امادگی نکرد حال دوستان کسی باشه محیط تست و تمام عوامل کلی خطا رو داشته باشه بنده همه باکسها رو تحویلش بدم یکی که اساتید قبولش دارن

دوشنبه 9 بهمن1396 - 3:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

orginal نوشته است:
جهان بین نوشته است:
دوستان منتظر باشيد با طرح مدار با ميكرو برميكردم
البته محدوديت يكبار استفاده جهت تست و فايل HEX فروسى.

سلام به همه
دوست عزیز ما به همینشم راضی هستیم فقط مدار جواب بده یکبار هم کافیه نهایتش کسی بخواد بیشتر استفاده کنه چند تا آیسی را پروگرام میکنه یا با باتری آمپر بالاتر ولتاژ میکرو را تامین میکنه تا مدت زمان بیشتری مدار روشن بماند

سلام حرفی ندارم که
بنده تست کردم مدار رو نمیشه بخاطر پردازش پیچیدش تو میکرو نوشت.....پس 20 تا باکس اماده شده که رایگان تست بشه فقط یکی قبولدار تست و ارسالش برای بقیه باشه حله

دوشنبه 9 بهمن1396 - 3:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جهان بین عزیز من اصلا قصدم جسارت نبوده و نیست فقط گفتم‌ که اگه واقعا میخواهید کمک کنید توسط کسی تست و نتایج رو اعلام کنید تا برای دریافت همه مطمئن عمل بشه بنده هم میتونم قبول کنم که تست ها رو انجام بدم اما برای اینکه حسن نیتم ثابت بشه و بدونید که قصد سو استفاده ندارم از دریافت این مدار صرفه نظر میکنم و امیدوارم و اعتقاد دارم بهتر از من هم توی ردیابی هست هر چند بنده با دوتا میله برنجی ۶ میل دقیقا فلز میزنم مشگل من تفکیک و طلا زنیه همین

خدايا مددی کن

دوشنبه 9 بهمن1396 - 3:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سنه دژ نوشته است:
بنده فعلا از پیشرفت تست گیری خبر ندارم و بخاطر مشکل دسترسی به میدان تست شخصی ، نتوانستم این امر را بعهده بگیرم . امیدوارم که اساتید گرانقدر بخصوص آقا مجتبی بتوافق برسند و نهایتا بعد از تست ها ، نتیجه را عمومی بکنند . اعلام شده که 20 عدد میتونن در اختیار اساتید بزارن فعلا برای تست . اگر کسی توانایی و مکان تست درست و حسابی دارد ، میتونه به ایشان اعلام بکنه که توی لیست قرار بگیره
طرح جهان بین عزیز ، هرچه باشد ، یک نوآوری در امر ردیابی محسوب میشه و قابل تحسین است اما بنده فعلا پیشاپیش میخوام پیش بینی خود را در مورد تست این روش ، اعلام بکنم :
بله میتوان ردیاب را به واکنش در برابر فلزات تحریک کرد . اینطور که بنده فکر می کنم ، در این طرح آنتنها آزاد نیستند و بنوعی فعال هستند و در میدان اسیر میشن و فقط عوامل موثری مانند فلزات ، میتونن اونا رو از حالت خودشون خارج بکنن و بقول معروف ، قیچی بکنن
اما
یک مشکلی اینجا ممکن است که پیش بیاد که هنوز چیزی در موردش گفته نشده ، و اونم ردیابی از فاصله ی دور است !
اگر این سیستم ، در حالت فعال ، تبدیل به یک فلزیاب بشه ، آیا قدرت ردیابی از دور را خواهد داشت ؟ یا فقط بحالت فلزیاب میشه ؟
اگر بحالت فلزیاب باشه ، پس باید زمین را بگردیم ( مانند لوپ کشی ) و وقتی بر روی هدف رسیدیم ، قیچی خواهیم داشت که اینطور دیگه حالت ( ردیابی از دور ) را نخواهیم داشت و عملا یک ( فلزیاب ) است
بنده پیش بینی میکنم که اینطور باشه :-?
البته اگر به این مرحله برسیم بازم سوال دیگری پیش میاد و اونم مسئله ی عمقزنی هست که بنده امیدوارم که در برابر ، از دست دادن ردیابی ، عمقزنی خوبی داشته باشیم در حد ردیابهای آنتنی دیگر ، نه در حد یک فلزیاب . اینطوری حداقل یک فلزیاب با قدرت عمقزنی بالا خواهیم داشت

سلام استاد
بنده در مورد طرحم فقط یک بیان اولیه دارم و بعد تست اثبات میشه که چقدر راسته
با این طرح میشه از راه دور ردیابی کرد و مشکل عمقم نیست بحث سر اینه که بنده فقط یک نفر میخوام که تست کنه و همه قبولش داشته باشن....یک نفر با محیط مناسب با عوامل خطا
شامل
اهنربا سفال زغال اهن زنگ زده سنگهای مختلف استخوان خاک نمکی و هر چی عامل خطا میشناسین رو داشته باشه که حرف و حدیثی نباشه

متاسفانه مدار میکرو از پس پردازش برنمیاد حال 20 باکس دارم که یکی قبول دار بشه تست کنه یکی هم رایگان برای خودش اونوقت بنده رو درروغگو خطاب میکنن

دوشنبه 9 بهمن1396 - 3:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
جهان بین عزیز من اصلا قصدم جسارت نبوده و نیست فقط گفتم‌ که اگه واقعا میخواهید کمک کنید توسط کسی تست و نتایج رو اعلام کنید تا برای دریافت همه مطمئن عمل بشه بنده هم میتونم قبول کنم که تست ها رو انجام بدم اما برای اینکه حسن نیتم ثابت بشه و بدونید که قصد سو استفاده ندارم از دریافت این مدار صرفه نظر میکنم و امیدوارم و اعتقاد دارم بهتر از من هم توی ردیابی هست هر چند بنده با دوتا میله برنجی ۶ میل دقیقا فلز میزنم مشگل من تفکیک و طلا زنیه همین

بخدا من اسم پول برای شما نیاوردم و یه قرون هم در قبال مدار از شما نمیگیرم میمونه 19 تا دیگه که ادمش پیدا بشه تست کنه و اساتید دیگه شک و شبه ای براشون نمونه مسله اینه همه مدارها رو یکجا ارسال میکنم بدون هزینه.... و یکی باید مدیریت کنه و بعد تست برای دوستان با قیمت پیشنهادی بفرسته

دوشنبه 9 بهمن1396 - 3:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جهان بین نوشته است:
غضنفر نوشته است:

بخدا من اسم پول برای شما نیاوردم و یه قرون هم در قبال مدار از شما نمیگیرم میمونه 19 تا دیگه که ادمش پیدا بشه تست کنه و اساتید دیگه شک و شبه ای براشون نمونه مسله اینه همه مدارها رو یکجا ارسال میکنم بدون هزینه.... و یکی باید مدیریت کنه و بعد تست برای دوستان با قیمت پیشنهادی بفرسته

با سلام
جناب جهان بین من خدمتتون گفتم دو جا مکان واقعی دارم که نقطه را هم میدونم اگر مایلید من دستگاه را تست میکنم ولی نمیتونم مسولیت تمامی دستگاها را به عهده بگیرم اگر مسئله تست و کارایی دستگاه هست بنده میتونم تست و نتیجه را بگم . د رضمن به نظر من سه نفر با شرایط محیطی و استانی متفاوت باید تست بگیرن تا شبه ای پیش نیاد . من منظقه کویر هستم

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

دوشنبه 9 بهمن1396 - 4:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahriyar نوشته است:
جهان بین نوشته است:
غضنفر نوشته است:

با سلام
جناب جهان بین من خدمتتون گفتم دو جا مکان واقعی دارم که نقطه را هم میدونم اگر مایلید من دستگاه را تست میکنم ولی نمیتونم مسولیت تمامی دستگاها را به عهده بگیرم اگر مسئله تست و کارایی دستگاه هست بنده میتونم تست و نتیجه را بگم . د رضمن به نظر من سه نفر با شرایط محیطی و استانی متفاوت باید تست بگیرن تا شبه ای پیش نیاد . من منظقه کویر هستم

سلام
خب بنده میخوام یکبار ارسال کنم و بدون هزینه پست براتون بفرستم 20 بار که منطقی نیست رایگان بفرستم. یعنی شما هیچ هزینه ای نمیدید. یعنی شما یکی رو برای خودتون بردارید و بعد تست نتیجه رو اعلام میکنید و سفارشات رو بعهده بگیرید که هزینه ارسالش هم بنده میدم و زحمت پست کردنش روو دارید فقط

دوشنبه 9 بهمن1396 - 4:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 126 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure