انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 1:22pm

پاسخ به موضوع  [ 126 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 13  بعدی
 مدار تبدیل ردیاب به فلزیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب جهان بین خواهشا حجم تاپیک‌های مختلف رو بی جهت بالا نبر، یکی ندونه فکر میکنه کنتراتی کار میکنی اینجا!!حالا مثلا پانصدتا پست بی خودی بذاری یکی‌شم بدرد کسی نخوره فایده‌ش چیه؟؟!میخوای تعداد پستهات بالا بره توی همین تاپیکی که ایجاد کردی هرچی دوست داری پست بذار

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

چهارشنبه 20 دی1396 - 8:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقای جهان بین عزیز خسته نباشی برادر انگشتاتون درد نگیره یوقتی. :) :) برادر اول صبح با 24 پست جدید روبرو شدم که همشو شما زحمت کشیدید. ولی متاسفانه هیچکدومشون بار علمی نداشت و یسریاشم که فقط شکلکو علامت تعجب بود. هیچ موقع اینجوری ضد حال نخورده بودم :( :( :(

چهارشنبه 20 دی1396 - 9:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
واى خراب كارى رفيقمه
اين تابيكها رو اون با اسم من جواب داد.حالشو كرفتم
ببخشيد حسابى خراب كرد منو

دوستان كسى توجه ميكنه
مدار با دو موج سينوسى و مربعى كار ميكنه و دسته رو بعنوان خوراك.

چهارشنبه 20 دی1396 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان منتظر باشيد با طرح مدار با ميكرو برميكردم
البته محدوديت يكبار استفاده جهت تست و فايل HEX فروسى.

چهارشنبه 20 دی1396 - 11:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جهان بین نوشته است:

ببینیم وتعریف کنیم

خدايا مددی کن

پنج شنبه 20 دی1396 - 12:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جهان بین نوشته است:

ببینیم وتعریف کنیم اما لطفا اگه قراره مدار تستی وجود داشته باشه لطفا لااقل پنچ الی ده بار محدودیت رو بزارید تا ببینیم چی هست تا بعدا استاد حمید در رابطه با فایل هگز برنامه برات تصمیمات لازم رو بگیرن

خدايا مددی کن

پنج شنبه 20 دی1396 - 12:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

غضنفر نوشته است:
جهان بین نوشته است:

ببینیم وتعریف کنیم اما لطفا اگه قراره مدار تستی وجود داشته باشه لطفا لااقل پنچ الی ده بار محدودیت رو بزارید تا ببینیم چی هست تا بعدا استاد حمید در رابطه با فایل هگز برنامه برات تصمیمات لازم رو بگیرن

دوست عزيز بنده دارم ميكم اين سيستم قيمت نميشه روش كذاشت حال فكر نميكنيد اكه بخواد جنس بيدا بكنى باهاش همون دو سه بار هم زياده
اين هم بكم يا طرح رو به استاد حميد واكذار ميكنم يا خودم برنامشو مينويسم.
حال خيلى دوستان كم لطف هستن كه دنبال لقمه آماده باشن كه طرح به اين بزركى رو اهميتى بهش نميدن.
حال بعد ارايه كردنش دوستان جمع ميشن

پنج شنبه 20 دی1396 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چقدر ناز داری تو عجب داداش بیخیال اصلا والله

خدايا مددی کن

پنج شنبه 20 دی1396 - 12:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نقل قول:
دوست عزيز بنده دارم ميكم اين سيستم قيمت نميشه روش كذاشت حال فكر نميكنيد اكه بخواد جنس بيدا بكنى باهاش همون دو سه بار هم زياده
حال خيلى دوستان كم لطف هستن كه دنبال لقمه آماده باشن كه طرح به اين بزركى رو اهميتى بهش نميدن.

سلام دوست عزیز لازم نیست به خاطر انتقاد و پیشنهادات دوستان ناراحت بشید جناب غضنفر هم تا حدودی حق دارند و فکر نمیکنم کسی از دوستان دلش بخاد زحمات شما رو مفت بدست بیارند به هرحال شما زحمت کشیدین و به نتایجی رسیدین اما باید حق بدین به دوستان . اما در مورد قیمت نمیشه گذاشت این دیگه به خودتون بستگی داره به هر حال یه قیمتی باید روش بذارید که همه بتونند تهیش کنند به نظر من یک نمونه رو با هماهنگی جناب حمید بدین دست یکی از اعضای قابل اعتماد انجمن ازش تست بگیره حالا با هر محدودیتی به خودتون ربط داره و بعد تست اگه جناب حمید تایید کردند که همه قبولش داریم با یه قیمت معقول تو خود انجمن بفروش بذارید اینجوری فکر کنم بهتر باشه . @};- @};-

پنج شنبه 21 دی1396 - 12:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:

خوب داداش من ؛ من که منکر طرح شما نیستم که منم عرض کردم که اگه تعریف از خود نباشه میتونم با دو عدد میله برنجی معمولی و نه حتی میله برنجی المانی شیش میل دقیقا فلز زنی کنم اما از نظر خودم این یه کار شاقی نیست که بخوام پوزشو بدم چرا چون فلز میزنم به معنای واقعیه کلمه یعنی آهن میزنم نه طلا ؛ بنابراین با توجه به بیانات خودتون طرح شما هم به نوعی قابلیت فلز زنی داره یعنی یعنی تا ثابت نشه که این فلزی که شما عرض میکنید به معنای کشف همون آهن زنگ زده باشه ولاغیر پس واژه هایی چون قیمت ؛ تومن ؛ بی نظیر ؛ قیمت نمیشه گذاشت بی معنیه ...بنابراین یا کاری کن که اثبات بشه یا دیگه تکرار نکن این کلمات رو که حس نکنیم همه چی داره بوی پولمیگیره ...ه

خدايا مددی کن

پنج شنبه 21 دی1396 - 1:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 126 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: m.b5166 و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure