انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 11:47pm

پاسخ به موضوع  [ 126 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 13  بعدی
 مدار تبدیل ردیاب به فلزیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
غضنفر نوشته است:
بله شرمنده اشتباه نوشتاری پیش اومده و جهان بین عزیز شما رو مجتبی صدا زدم
ببینید جهان بین عزیز من از نظر ردیاب خیلی غنی هستم یعنی به جرأت میتونم بگم همه مدارات رو به نحوی ساختم و تست کردم از آیسی فانکشن ها گرفته تا ردیاب رستم و دیجیتال و فرانکو و خوراک خور و انواع و اقسام مدارات دیگر که اکر در این انجمن چرخی بزنید هم نمونه های زیادی بوده و بنده ساخته و تست کردم در رابطه هیچ یک مدارات انجمن خوب فلزجو نه میتونم نظر قیمتی بدم و نه خودمو شریک جرم خوب بودن یا نبودنشون کنم ؛ ولی به جرأت میتونم بگم در بین همه این مدارات و ادبات رد زنی اون چیزی که منو کم و بیش امیدورار کرد رستم ورژن اول و مدار فانکشنی بود که موج سینوسی داشت تونستم در زمینه کشف فلز تا حدودی موفقیت داشته باشم و حتی در رابطه با مسائل ردیابی تا حدودی به دوستانم از همین انجمن در تلگرام هم کمکهای زیادی بکنم به خاطر بهتر بودن اسپم دادن و گذاشتن فایل بنابراین تا حدودی در تک اپراتوری و روشهای اون آگاهم در رابطه با طرح شما هم نه میتونم قیمت بدم نه ادعای خرید دارم چون شرایط مالی خوبی ندارم که حتی مثلا بگم ۱۰۰ تومن می ارزه یا یه میلیارد این دیگه میتونه با تست و نتایج اون در کار واقعی و محیط مناسب میدانی و حتی تست گاههای دست ساز با قدمت مناسب توسط اساتید و میدان داران عرصه اپراتوری مشخص بشه بنده هم در جهت پیشبرد هدف میتونم کمک کنم البته نه به سود خودم و نه شما بلکه در رابطه با پیشرفت هر چه بهتر مقوله ردیابی و انتخاب یه وسیله کار آمد برای هر ایرانی ....یاحق

غنضنفر جان

بنده در ساخت اين طرح هزينه هايي انجام بايد بدم كه وقت و هزينه ميخواد

بنده هم اكه بخوام قيمت بدم
قيمت از يكى دو ميليون كمتر جا نداره . و بايد دركش بوجود بياد كسي كه داره نبايد دو دل باشه و يكبار شانس در خونش رو زده.

ولى براى كسى كه مشكل مالى داره و اخلاق داره بحثش جداست و كمك بهشون حتما ميشه.
شما رو نفر اول ليست قرار دادم البته فقط بايد اساتيد همه رو تاييد كنند كه از اعتبار و ارزش كاربرها رو تو اين مدت شناختن بنده تصميمى رو ميدم دست اساتيد

تا 20 باكس آماده بشه و بنده عكس همه باكس رو قرار بدم
از اساتيد ميخوام آمادكى خود رو براى دريافت اين كيتها اعلام كنن بدون هزينه ميفرستم تا بررسي كنن

سه شنبه 19 دی1396 - 12:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
تلاش شما قابل تحسینه ولی طی این همه سال تمرین و تمرکز و مطالعه به این نتیجه رسیدم که اکثر دفاین فلزات مخلوط در کنار هم داشته از آهنی و مسی و مفرقی و طلا ! و منطقی و عاقلانه نیست که اگر دستگاهی یا ردیابی حتی آهن رو در عمق بالای 1 متر الی بیشتر بگیره و به عنوان اینکه ممکنه اهن باشه مکان حفاری نشه ! چون یکی از عواملی که باعث موفقیت در کشف قوی تر دفایل میشه چه توسط ردیاب و چه توسط نقطه زن پالسی ، وجود آهن در کنار فلزات با ارزش خواهد بود ، مهمترین عاملی که مهم هست فهم دقیق عمق واقعی فلز هست که در نتیجه عمق های بالای 2 متر ممکنه درصد ارزشمند بودن دفینه رو بالا ببره ، پس مانور و داستان پردازی ها در خصوص انواع ردیاب و ردیابی و غیره به نظر من ممکنه جنبه تجاری داشته باشه . موفق باشید @};-

بنده ادعايى ندارم
باكس ها رو رايكان تحويل شما يا يك بزركواران و اساتيد ميدم تست كنن.

خود بنده يك ابراتور هستم كه با دو تا ميله صد در صد ميتونم فلز بزنم.
اما كسى هست بخاطر ابراتورى هزينه كنه
اين طرح مبناى ذهن رو تعريف ميكنه

بنده ميتونم دو دسته فلز رو تفكيك كنم
ميتونم زاويه 45 روى زمين تشخيص بدم
سايز هدف رو تخمين بزنم

حال شما فكر ميكنيد دوستان با ابراتورى تنها موفق ميشن بنده هم ميكم اره اما يا يك استاندارد ابراتورى يا مدار استاندارد با ابراتورى متوسط

سه شنبه 19 دی1396 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان توجه كنن اساس اين باكس جورى هست كه ميشه بعنوان ردياب خوراك خور هم استفاده بشه كه مدار داره.شايد اينكه نوع جيدمان بايد كمى عوض بشه
البته كمى كار داره.

سه شنبه 19 دی1396 - 4:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود دوستان
من حاضرم يه ريسك كوچيك بكنم .
تا ببينم نظر دوستمون جهان بين چنده؟

To be willing is to be able

سه شنبه 19 دی1396 - 5:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shojadel نوشته است:
درود دوستان
من حاضرم يه ريسك كوچيك بكنم .
تا ببينم نظر دوستمون جهان بين چنده؟

ريسك!؟

قيمت هزار تومن
يا صد ميليارد
بنده تا اساتيد درخواست بنده رو قبول نكن كه باكس ها رايكان بفرستم تا تست نشه نميتونم به كسي بفروشم

فقط درخواست بديد و قيمت بديد تا تو ليست 20 نفر باشيد

سه شنبه 19 دی1396 - 5:51pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
جهان بین عزیز تلاش شما قابل ستایشه و امیدوارم جواب خوبی بده.
فقط اینکه این طرح میتونه با بقیه ردیابها مثل ردیاب مهندس حمید تلفیق بشه یا نه ؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 19 دی1396 - 6:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
جهان بین عزیز تلاش شما قابل ستایشه و امیدوارم جواب خوبی بده.
فقط اینکه این طرح میتونه با بقیه ردیابها مثل ردیاب مهندس حمید تلفیق بشه یا نه ؟
یاحق

سلام استاد تشكر بزركوار

بنده در تست فقط با موج سينوسى جواب بهترى كرفتم و هر جند ردياب FPL35 كه موجش مربعى هست هم جواب خوبى بده. و بنده تنها از موج نرم افزار اندرويد استفاده كردم كه موج مربعى دقيقى نداره،بنده اكه اقا حميد قبول همكارى كنن بنده طرح رو به ايشون ارايه ميكنم.
بله قابل تلفيق هست و اينكه مدار بر بايه اعمال اختلاف ولتاز دو آنتن كار نميكنه كه كار ردياب رو مختل كنه
و اينكه تاثييرش مثبت هست
و اكه قرار باشه موج مربعى كار بشه فقط جيدمان مدار كمى نياز به تغيير داره كه جواب درسترى بده

سه شنبه 19 دی1396 - 6:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود، منظور من از ريسك خريد قبل از تست ميباشد . اگر بعد از تست فروخته بشه كه ديگه حرفى واسه گفتن نداره . سوالى كه از آقاى جهان بين دارم اينه كه آيا بعد از فروش بيست عدد پس از آن به هيچ عنوان توليد نميشه؟سپا
ج

سه شنبه 19 دی1396 - 8:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shojadel نوشته است:
درود، منظور من از ريسك خريد قبل از تست ميباشد . اگر بعد از تست فروخته بشه كه ديگه حرفى واسه گفتن نداره . سوالى كه از آقاى جهان بين دارم اينه كه آيا بعد از فروش بيست عدد پس از آن به هيچ عنوان توليد نميشه؟سپا
ج

بحث 20 عدد اينطور هست كه به ارزش فكر بشه كه يكبار ارايه كردنش براى كمك به خودم و شماست
وكرنه با اين دانش جه نيازى به فروش دارم
و بعد از 20 عدد ديكه هيجوقت ارايه نميشه.

حال شما ريسك جرا كنى؟ عجله دارى؟

آخرین بار توسط جهان بین در سه شنبه 19 دی1396 - 9:18pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 19 دی1396 - 8:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

:ymblushing:

سه شنبه 19 دی1396 - 9:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 126 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 13  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure