انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 9:40am

پاسخ به موضوع  [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71  بعدی
 ردیاب مود آزاد XS PLUS 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبرجناب مری
اگه پیقام بنده رودیدیداگه براتون امکانش هست بایک انتن خالی ال روداونجاتشریف ببرید تستایی انجام بدین البته اگربا ال رودتمرین کافی دارین
میتونیدبین توماسی وانتن ال رودخالی مقایسه کنید به نظر بنده میتونه خیلی از مسایلوبراتون روشن کنه این کشف شما به نظرم میتونه براخیلی از دوستان وخیلی برا بنده یه نتیجه جالبی باشه میشه خیلی از خطاهاروبرطرف کرد

شنبه 29 آذر1398 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
جواد64 نوشته است:
درودبرجناب مری
اگه پیقام بنده رودیدیداگه براتون امکانش هست بایک انتن خالی ال روداونجاتشریف ببرید تستایی انجام بدین البته اگربا ال رودتمرین کافی دارین
میتونیدبین توماسی وانتن ال رودخالی مقایسه کنید به نظر بنده میتونه خیلی از مسایلوبراتون روشن کنه این کشف شما به نظرم میتونه براخیلی از دوستان وخیلی برا بنده یه نتیجه جالبی باشه میشه خیلی از خطاهاروبرطرف کرد

درود @};-
من کلا تو فاز ردیاب نیستم و درموردش هم خیلی چیزی نمیدونم اما ضمن احترام برای تک تک دوستان و نظراتشون سوال و ابهامی که با خوندن مطلب اخیر برام پیش اومد اینه که خود موضوع ردیابی و روشها و دستگاهای اون به اندازه کافی در حاله ای از ابهام و اگر و شاید و قانونهای متافیزیک پیچیده شده !حالا این دیگه خیلی خیلی اخرشه و برای بنده عجیب (-|
البته قبلا هم شنیده بودم و چیز تازه ای نبود اما حالا ردیابو به هزار سفسته میشه توجیه کرد ولی اینو حتی با سفسته هم نمیشه کاریش کرد !!
آخه چطور ممکنه اونهم با این دقت که واسه هر متر یک دور بچرخه ؟ با کدوم قانون و طبق کدوم پدیده این دقت اندازه گیری به دست میاد و یه شفت هرزگرد ناگهان تبدیل به همچین ماشین دقیقی میشه :-? :-?
مگه میشه مگه داریم :YMPRAY:
به عقل ناقص من که قابل درک نیست انشالا که دوستان با این روش به موفقیت برسن :YMPRAY: :YMPRAY:
ضمنا جواد جان همکار عزیز خیلی دوست داریم :-* ;;)

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

شنبه 30 آذر1398 - 1:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبرجنابa.d
:x @};-
دوست عزیزجناب a.dاین چرخش توردیاب توماسی سونربنده دیدم
سونرویکی از دوستانم داشت به منم دادولی خیلی خطی داره یعنی خطی رومیزنه ولی فلزوبهش کار نداره (درکل توماسی ازال رودعمل کرد خیلی ضعیفی داره )
تودست دوستم چرخش برا عمق داشت ولی تو دست بنده نداشت بازردیاب فردخیلی بستگی داره

شنبه 30 آذر1398 - 2:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
جواد64 نوشته است:
درودبرجنابa.d
:x @};-
دوست عزیزجناب a.dاین چرخش توردیاب توماسی سونربنده دیدم
سونرویکی از دوستانم داشت به منم دادولی خیلی خطی داره یعنی خطی رومیزنه ولی فلزوبهش کار نداره (درکل توماسی ازال رودعمل کرد خیلی ضعیفی داره )
تودست دوستم چرخش برا عمق داشت ولی تو دست بنده نداشت بازردیاب فردخیلی بستگی داره

درود @};-
والا بنده اگه یک کاسه ماست یا یک لیوان آب دستم بگیرم راه بیوفتم محاله که ده متر سالم جابه جاشون کنم وتو قدمهای اول چپ میشن و میریزن :-\
ولی لامثب نمیدونم چه سری تو این آنتنهاست که حتی اگه دستم بگیرم و بخوابم هم مثل مرد رو حرفشون میمونن و ذره ای ازجا جم نمیخورن :D :p

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

دوشنبه 2 دی1398 - 4:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دروددوست عزیز @};-
متوجه فرمایشاتتون توخط اخرنشدم
ولی باور به ردیابومیگیدمنم اصلا بهش اعتقاد نداشتم ولی کم کم بهش اعتقاد پیدا کردم هنوزم باهاش باری نزدم ولی فلزات سطحی زدم مثل میخ نعلواین حرفاخوبا دوتا میله خالی بتونی میخواز10سانتی بزنی خوخیلی برام باورنکردنی بودالبته باتمرین
بنده هم هرچیزی یاد گرفتم از دنیای فلزیاب باردیابودفینه همه از این سایت بوده
باراول که انتن به دست گرفتم اصلا بهش اعتقاد نداشت ولی در حال حاظر به جاهای خوب رسیدم اگرهیچ چیزبا ارزشیم نزنم دلیل براین نمیشه که انتناکارایی ندارن
یکی میبینی بایه هویه با مولتی متر خیلی ساده مدرک تحصیلی پایین کارایی میکنه که یکی با داشتن اوسیلسکوپ با تجهیزات پیشرفته با مدرک انچنانی نمیتونه انجام بده ;) پس دلیل نمیشه اونو بی سوادقلمدادکنیم

دوشنبه 2 دی1398 - 12:41pm

با عرض سلام خدمت دوستان
در مورد دوست عزیز A.Dکه حرکت مارو اکتشاف دونستن باید عرض کنم که موضوع چرخش در حالت توماسی برا عمق این موضوع پیش پا افتاده‌ای هست شاید شما تازه شنیدید و ثبت این اکتشاف در کارنامه بزرگان این رشته هست و ما دنبال رو این اساتید هستیم
از پدیده و قوانین فرمودین
ببینید دوست عزیز درسته قوانین ردیابی رو خیلی مورد بحث قرار میدن ولی در ازمایشات بسیار توسط افراد مختلف وتست های میدانی که توسط افراد بسیاری در طول تاریخ این رشته انجام شده حقانیت این رشته اثبات شده وهیچکس
نمیتونه منکر این علم بشه و اگر بنده این علم رو ندارم و درکم از متافیزیک کمه دلیل نداره گفت و شنود های این بحث رو مورد تمسخر
قرار بدم در این مواقع باید سکوت کنم و خوب گوش بدم شاید مطالبی به داشته هام اضافه بشه

پایان

ما خانه به دوشان غم سیلاب نداریم

دوشنبه 2 دی1398 - 7:55pm

اما اقا جواد گل سلام و عرض ادب
راستش من بیشترین تجربم در ردیابی با الرود هست و نوع خوراکی و فرکانس با فانکشن موبایل و ریفاندر ، ال ار ال
و.... رو کار کردم با یاری خدای بزرگ نتایج خوبی رو داشتم
حال شاید بگید درد چیه که اومدی سر وقت xs plus
حقیقت امر روی بحث تمر کز در مناطق گونا گون که با دوستان میریم یکم کند عمل میکنم و چون تو اون محل غریب هستم ناخود اگاه
افکارم در گیر مسائل امنیتی و حاشیه ای میشه و دنبال یه رد یاب قوی هستم تا این مشکل رو کمی راحت تر بر طرف کنم
در مورد این محل که عرض کردم
من با حالت خوراک و دسته ساده هیچ حسی به زرد نداشتم و یه بار دیگه مهر تایید زده شد به حرفای استاد گلمون (اقا مهدی :که همیشه میگن اصل قدرت ردیابی اپراتور هست واین دم دستگاه ها کمکی هستن)
خیلی مخلصیم اقا مهدی

دوشنبه 2 دی1398 - 8:18pm

البته عرایض بنده بدین معنی نیست که این ردیاب ناکارامد هست و در حقیقت من دنبال ارتقائ اوپراتوری در این سیستم جبران گوشه ای از زحمتهای بدونه چشم داشت ارائه دهنده این مدار هستم و بر این باورم
که شاید دوستان وظیفه ای در رابطه با ارائه مدارات ندارن ولی ما در حد توان، مسئول اجرایی این مدارات هستیم
اگر این انجمن وکاربرانش برای ما مهمست

دوشنبه 2 دی1398 - 9:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودجناب مری عزیز
ممنون از بیانات درست وصحیح شما
بنده تمامی تاپیکای ردیابو دنبال میکنم .باید بگم علم بسیارشیرین ودوست داشتنی هست وهیچ محدودیتی نداره
درتستای واقعی تمامی روشای دوستان واساتیداین انجمنودارم پیاده میکنم
یه حالتی که بنده دارم وفعلافرق بین زرات وفلزوبیان میکنم میخوام بدونم کس دیگه ای هم به این نتیجه رسیده ؟؟؟
اینکه وقطی انتن به سمتی برمیگرده مثلا چپ من راهموبه همانصورت ادامه میدم بدون اینکه به سمتی که انتن منوراهنمایی میکنه (چپ)وقتی چندمتری میرم اگه انتن بیادروبروم وبعدبرگرده باز سرجای خودمیشه فلزاگه انتن همانطوربه چپ بنده بچسبه میشه زرات تو چندین مواردتو تستای واقعی همینطوربوده اماعمقای بالای 1متروتوش شک دارم بخاطر همین از شما خواستم باانتن خالی برید وتست کنیدبهرحال بزودی بنده چند جابراحفاری میرم تا نتیجه کار دستم بیاد
بله توردیاب تمرکزخیلی مهمه
تست توی خونه با پتوهم میشه انجام دادپله پتوهم انتنو به سمت خودش میکشونه ولی میشه فهمید یک نوع زرات هست
بنده هم ازاستاد مهدی عزیزتشکرویژه دارم ^:)^ @};-
وازتمامی اساتیدکه اطلاعاطی که سالهابراش زحمت کشیدن بدون هیچ منتی در اختیارماقرامیدن تشکرمیکنم

سه شنبه 3 دی1398 - 2:13pm

درود بر شما جواد عزیز
بنده کوچکتر از اینم که بخوام در حضور اساتید انجمن مطلبی رو بیان کنم در رابطه با بحث اپراتوری، و همون طور که قبلا عنوان کردم بنده دنبال رو فرمایشات استادی مثل اقا مهدی‌و دیگر
دوستان هستم
در مورد تمرکز و تمرین در صد خیلی بالایی از کار هست و رعایت یه سری اصول کلی تکمیل کننده‌ی
امر ردیابیه
بنده شخصا برای حذف ذرات در کارم اگر با فرکانسی کار کنم چندین از فرکانس مختلف مثلا اهن مس‌ مفرغ رو در کنار ظلا تست میگیرم
و اگر با خوراک خور کار کنم چند خوراک مختلف رو به ردیاب میدم و هدف واقعی فقط به یکی از اینها معمولا واکنش میده
و عموما ما در یک نقطه نمیتونیم همه اینها رو داشته باشیم

سه شنبه 3 دی1398 - 9:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: nnnavid و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure