انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 10:48am

پاسخ به موضوع  [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71  بعدی
 ردیاب مود آزاد XS PLUS 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

متاسفانه آقا مجتبی اصلا به سایت سر نمی زنند باقی دوستان هم فقط نظاره گر هستند اگه قرار یه ردیاب خوب داشته باشیم همه باید هم فکری کنیم تست کنیم نمیشه که فقط یه نفر از کار و زندگیش بیفته تست کنه بقیه هم منتظر باشن تا از نتیجه بهره ببرند مطمئناً این ردیاب و مینوتوم تا حالا خیلی فلز آشکار کردن و جواب خودشونو پس دادن فقط مسئله سر تفکیک و فرکانس مناسب هست که اونم مشارکت همه رو می طلبه
آرش جان اینکه بدون چوک روی 5500 طلا میزنه و با چوک آهن زنگ زده مسئله ی تفکیک هست ما باید فرکانسی رو پیدا کنیم که با چوک طلا بزنه مگه مجبوریم با چوک از 5500 استفاده کنیم که آهن بزنه؟؟
اگر آقا مجتبی بود برامون از پیام هایی که بهش میدن و نتیجه هایی که با این ردیاب ها میگیرن، میگفت میشد به یه نتایجی رسید

پنج شنبه 18 مهر1398 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Fpi نوشته است:
متاسفانه آقا مجتبی اصلا به سایت سر نمی زنند باقی دوستان هم فقط نظاره گر هستند اگه قرار یه ردیاب خوب داشته باشیم همه باید هم فکری کنیم تست کنیم نمیشه که فقط یه نفر از کار و زندگیش بیفته تست کنه بقیه هم منتظر باشن تا از نتیجه بهره ببرند مطمئناً این ردیاب و مینوتوم تا حالا خیلی فلز آشکار کردن و جواب خودشونو پس دادن فقط مسئله سر تفکیک و فرکانس مناسب هست که اونم مشارکت همه رو می طلبه
آرش جان اینکه بدون چوک روی 5500 طلا میزنه و با چوک آهن زنگ زده مسئله ی تفکیک هست ما باید فرکانسی رو پیدا کنیم که با چوک طلا بزنه مگه مجبوریم با چوک از 5500 استفاده کنیم که آهن بزنه؟؟
اگر آقا مجتبی بود برامون از پیام هایی که بهش میدن و نتیجه هایی که با این ردیاب ها میگیرن، میگفت میشد به یه نتایجی رسید

مساله تغییر فرکانس نیست هر فرکانسی بزاری با چوک بهت اهن پوسیده تحویل میده
ردیاب من یه مقدار ولوم قدرت خروجی رو باز میکردی صدای چوک در میومد تا وقتی که چوک صدا نداشت درست میزد همین که صداش در میومد میرفت طرف اهن پوسیده

شنبه 20 مهر1398 - 12:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

arash22 نوشته است:
79000 فرکانس زرات طلا هست اشتباه نوشتم
59000 طلا رو خوب میزنه
48000 فلزات با ارزش بجز طلا
فرکانس 8700 هم برای فلزات با ارزش خوبه
حفره هم 675 .. از فرکانس 600 تا 700 چند تا فرکانس حفره میزنه مهم اینکه جایی گپکه گاز داره بزنه نه حفره پر شده یا حفره رو باز

برای من یک سوال پیش اومد
شما رو چه حسابی این فرکانس ها رو معرفی کردید؟؟؟
مثلا نوشتید طلا رو خوب میزنه یا نوشتید فلز با ارزش بجز طلا آیا باهاش طلا هم پیدا کرده بودید را روی حدس و گمان گفتید خوب می زنه؟؟؟؟

شنبه 20 مهر1398 - 9:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
سلام اقا مجتبی ، بنده طرح رو ساختم تجربه بنده اینه ، اگر بدن شما هماهنگ و تعادل و تقارن داشته باشد ، عناصر روی خاک و متصل به هوا در محدوده منطقه ای بین 25 تا 28 هرتز اشکار میشن و فلزات و عناصر زیر خاک 35 تا 38 هرتز وابسته به منطقه که ده هرتز اختلاف بین زیر خاک و روی خاک هست که حتمی هست البته روی خاک هم با 35 هرتز گرفته میشه و هر چقد با منطقه دهم هرتز هماهنگ بشه نقطه درست تر هست ، البته بدن ناهماهنگ توان درک این موضوع رو نداره ، استاد مهدی عزیز بزرگترین تلنگر رو به بنده زدن و فهمیدم اصل همین دوتا میله هست و عوامل فرکانس واسطه های انتقال انرژی رو تحت شعاع قرار میدن . تشکر از همه عزیزان انجمن

دوشنبه 22 مهر1398 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Fpi نوشته است:
arash22 نوشته است:
79000 فرکانس زرات طلا هست اشتباه نوشتم
59000 طلا رو خوب میزنه
48000 فلزات با ارزش بجز طلا
فرکانس 8700 هم برای فلزات با ارزش خوبه
حفره هم 675 .. از فرکانس 600 تا 700 چند تا فرکانس حفره میزنه مهم اینکه جایی گپکه گاز داره بزنه نه حفره پر شده یا حفره رو باز

برای من یک سوال پیش اومد
شما رو چه حسابی این فرکانس ها رو معرفی کردید؟؟؟
مثلا نوشتید طلا رو خوب میزنه یا نوشتید فلز با ارزش بجز طلا آیا باهاش طلا هم پیدا کرده بودید را روی حدس و گمان گفتید خوب می زنه؟؟؟؟

مکان تست دارم انواع فلزلت رو دفن کردم روی تک تکشون تست میکنم بهترین کشش برای طلا همون 5500 هست البته با فرکانس پایه باید مج بشه وگرنه اهن پوسیده و زرات میزنه

سه شنبه 23 مهر1398 - 2:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام دوستان عزیز .
با توجه به اینکه برخی از دوستان در مورد حذف چوک سوال پرسیدن باید بگم که برخی از دوستان بدنشون استعداد بسیار قوی برای ردیابی دارند و نیاز ندارند که چوک که به نوعی تقویت کننده هست استفاده کنند. حالا من با این سری از دوستان کاری ندارم چون اکثرا جز اساتید ردیابی هستند .
ولی اون دسته از دوستانی که در ردیاب زدن تجربه بالایی ندارند چوک به عنوان کمک کننده بسیار مهم خواهد بود باعث تقویت حرکت و کشش آنتن به سمت هدف خواهد شد.
در مورد این مدار اکسپوفر مد آزاد گزارشات در خصوص فلزات با ارزش زیاد نشده . شایدم عزیزان زده اند و چیزی نگفتم ولی در خصوص مدار مینوتوم گزارشات فراوانی از فلزات مختلف شده . بنابراین اون دسته از عزیزانی که میخوان مابین این مدار و مینوتوم یکی رو بسازند پیشنهاد من ساخت مدار مینوتوم هست ولی این مدار هم بسیار خوب عمل میکنه .
موفق باشید

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

جمعه 10 آبان1398 - 2:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
سلام مهندس
من این چوک رو تهیه کردم ایا شمارش درسته ؟؟
من حدود ۸۰۰ ۹۰۰ دور سیم شماره ۰.۱۰ پیچیدم اما ظرفیتم انگار درست نیست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

سه شنبه 26 آذر1398 - 7:01pm

با عرض سلام خدمت تمامی اعضای انجمن
خصوصا اقا مجتبی عزیز
بنده هم این مدار رو ساختم وبا انجام تست های بسیار در منزل به فرکانس هایی که دوستان درج کردن نتیجه مطلوب گرفتم
تا اینکه تصمیم به تست میدانی گرفتم به یکی از محل هایی که از لحاظ قدمت از اونجا مطمئا بودم رفتم وبعد از کاوش نقطه رو برای زرد گرفتم که حجم گیری کردم وعمق گیری انجام شد و عمق هفت و نیم رو بهمون داد
از اونجایی که منم کار با ردیاب رو برای تایید در روز و ساعت مختلف چندین بار انجام میدم تا روی محل به یقین برسم ازمایشات رو تکرار کردم و از محل مطمئا شدم ذرات نگرفتم
بعد با تیمم شروع به حفر نقطه مورد نظر کردم بعد از رسیدن به نقطه مورد نظر به یک رگه متفاوت خاک برخوردم بعد از انتقال اون به فضای باز فهمیدم دیقیقا همون خاک رو گرفتم
خاک رو به ازمایشگاه بردم وفهمیدم ۹۶.۴ درصد الومینیوم داره
به عقیده من مشکل فرکانس رو باید حل کنیم من تقریبا تمامی فرکانسها رو که برا زرد هست رو این خاک تست کردم که همگی جواب داد ودستگاه کوتاه نیومد و فرکانس الو مینیوم رو تست کردم که دستگاه حسی بهش نداشت
وفقط تو این حفاری سه روزه تنها یک چیز گیرم اومد و اونم عمق هدف بود که بسیار پر قدرت تو حالت توماسی ۷.۵ متر رو زد و بدونه ده سانت خطا بهش رسیدیم و اینجوری خودم وتیمم رو قانع کردم
خوب اینم یه تجربه عملی بود که گفتم در اختیار دوستان قرار بود
در پایان تشکر دارم از دوستان اساتید که بدونه چشم داشتی اطلاعاتشون رو در اختیار عموم قرار میدن وبراشون مهم ارتقا انجمن هست نه پر کردن جیبشون خدا خیرتون بده
وتشکر ویژه از اقا حمید که بزرگتر این انجمن هست و دیگر بزرگترها

ما خانه به دوشان غم سیلاب نداریم

پنج شنبه 28 آذر1398 - 7:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز ممکن باشه چگونگی عمق گیریتونم بفرمایید.

پنج شنبه 28 آذر1398 - 11:31pm
YIM

با عرض سلام
من در حالت توماسی بعد از پیدا کردن کانون انرژی و ایستادن کاملا عمود بر نقطه بعد مکث کوتاه سیستم( در حد سه ثانیه) تعداد دور چرخش سییستم به دور خود رو در جهت خلاف عقربه های ساعت مد نظر قرار میدم وبه ازای هر دور چرخش مقدار یک متر رو محاسبه کردم که با کم کردن ارتفاع سیستم از سطح زمین مقدار عمق رو محاسبه میکنم
خیلی دقیق در اومد

ما خانه به دوشان غم سیلاب نداریم

جمعه 28 آذر1398 - 1:04am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure