انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 11:35pm

پاسخ به موضوع  [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 ... 71  بعدی
 ردیاب مود آزاد XS PLUS 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من تا ظرفیت 500 میکرو هم میتونین از چوک استفاده کنید و کارایی خوبی داره .
با توجه به اینکه در خروجی چوک ولتاژ بالاست مستقیما به اسکوپ نزنید که احتمال سوختنش هست

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

پنج شنبه 12 بهمن1396 - 8:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس مجتبی ممنونم بابت راهنماییتون فقط سوالم اینه میشه انتنو نذارم و چک کنم خروجی چکم رو یا باید انتن هم بزارم؟در ضمن بعد از بعد از خروجی چک خازن سری کردم

پنج شنبه 12 بهمن1396 - 8:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezash111 نوشته است:
مهندس مجتبی ممنونم بابت راهنماییتون فقط سوالم اینه میشه انتنو نذارم و چک کنم خروجی چکم رو یا باید انتن هم بزارم؟در ضمن بعد از بعد از خروجی چک خازن سری کردم

خواهش میکنم .
بدون آنتن چک کنید

Nikola Tesla

جمعه 12 بهمن1396 - 12:14am
کاربر فعال
کاربر فعال

Mojtaba195 نوشته است:
alirezash111 نوشته است:

خواهش میکنم .
بدون آنتن چک کنید

ممنونم مهندس تست میگیرم و خبرشو میزارم تو اینجا که بقیه دوستان هم استفاده کنند

جمعه 13 بهمن1396 - 9:05pm

سلام اقا مهندس مجتبی
من چند وقت پیش رفتم برا ردیابی
فرکانس رو طلا طبق جدولی که شما قرار دادین گذاشتم
دو تا منطقه رو با فاصله 2/5تا 3 متر نقطه کرد من بین این دو نقطه رو کندم به عمق 1/5 متر یه اسکلت پای نصفه در اوردم دور تا دورشم کاوش کردم چیزی در نیومد
میشه یه زحمت بکشین یه اموزشی راجبع ردیاب خودتون بدین
بنده اولین تجربم بود برا حفاری
تو انجمن اموزش خیلی از موردها گمراه کننده هست یا بنده تازه وارد متوجه نمیتونم بشم... :YMPRAY: دعاگوی شما هستیم

یکشنبه 15 بهمن1396 - 11:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سعیدبابایی نوشته است:
سلام اقا مهندس مجتبی
من چند وقت پیش رفتم برا ردیابی
فرکانس رو طلا طبق جدولی که شما قرار دادین گذاشتم
دو تا منطقه رو با فاصله 2/5تا 3 متر نقطه کرد من بین این دو نقطه رو کندم به عمق 1/5 متر یه اسکلت پای نصفه در اوردم دور تا دورشم کاوش کردم چیزی در نیومد
میشه یه زحمت بکشین یه اموزشی راجبع ردیاب خودتون بدین
بنده اولین تجربم بود برا حفاری
تو انجمن اموزش خیلی از موردها گمراه کننده هست یا بنده تازه وارد متوجه نمیتونم بشم... :YMPRAY: دعاگوی شما هستیم

سلام آقا سعید .ممنون از شما و ارائه تجربه تون .
اگر دوستان اینجا تجربیات خودشون رو بگن بهتر خواهد بود تا در گروهها مطرح کنند .
شما اینبار فرکانس پایه را در حدود 37 هرتز تنظیم کن و فرکانس فلز هم بین 5500 تا 6000 هرتز و کاوش فرمایید .
البته باید در منطقه موردی باشه وگرنه ردیاب میدان های دیگه را جستجو خواهد کرد و سعی کنید بدون تایید نقطه زن جایی رو نکنید .
برای اپراتوری هم ابتدا گفتم که بستگی به خود شما داره و اکثرا بیشتر از من با این سیستم بیرون رفته اید . بنابراین به نظر من ارائه تجربه دوستان با این سیستم بهترین تجربه خواهد بود

Nikola Tesla

یکشنبه 15 بهمن1396 - 5:38pm

ممنونم اقا مجتبی
بنده تجربه اولم بود تو زمینه ردیابی مهندس جان اول از همه قصدم از ساخت ردیاب این بود که چطور میشه که انتنها تکون میخورن ؟ مهندس یه سوال دیگه کل دستگاهای ردیاب یه فرستنده هستن چطور میشه که انتنها رو به سمت خودشون میکشونن..مهندس مجتبی من هنوز خط اول هستمشاید از نظر شما خیلی سوال پیش پا افتادهای باشه ممنون میشم یه توضیحی بدین یا اگه ادرسی در اختیار بنده بزارین

یکشنبه 15 بهمن1396 - 7:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سعیدبابایی نوشته است:
ممنونم اقا مجتبی
بنده تجربه اولم بود تو زمینه ردیابی مهندس جان اول از همه قصدم از ساخت ردیاب این بود که چطور میشه که انتنها تکون میخورن ؟ مهندس یه سوال دیگه کل دستگاهای ردیاب یه فرستنده هستن چطور میشه که انتنها رو به سمت خودشون میکشونن..مهندس مجتبی من هنوز خط اول هستمشاید از نظر شما خیلی سوال پیش پا افتادهای باشه ممنون میشم یه توضیحی بدین یا اگه ادرسی در اختیار بنده بزارین

دوست عزیز فعلا پایه ی علمی اثبات شده ای برای دلیل حرکت آنتن ها ارائه نشده و چندین نظریه مختلف وجود دارد .
به هر حال من و دوستان وقتی با ردیاب اکسپوفر شش مد کار کردیم و دیدیم جواب های خوبی میدن بنده سعی کردم روش پالس زنی اونو الگو برداری کنم و بصورت مد آزاد و رایگان اینجا ارائه کنم تا دوستان استفاده کنند .

Nikola Tesla

دوشنبه 16 بهمن1396 - 10:52pm

سلام مهندس مجتبی ممنو که وقت گذاشتید و با صبر حوصله جواب ما رو میدین
با تشکر :YMPRAY:

سه شنبه 17 بهمن1396 - 2:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر دوستان
برای پیدا کردن نقطه سغل باکس خالی رو باید نقطش رو پیدا کرد یا بعد از جاگزاری قطعات این کار رو باید انجام داد

شنبه 21 بهمن1396 - 5:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 ... 71  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: as_ps و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure