انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 7:20am

پاسخ به موضوع  [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 71  بعدی
 ردیاب مود آزاد XS PLUS 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
مدار من فلز جدید رو میزنه نمیدونم کجای کارم ایراد داره

اینکه فلز جدید رو میتونی بگیری چیز خوبیه! لااقل از کارکرد ردیابت مطمئنی. پیشنهاد میکنم دوتا خروجی چوک رو مستقیم به آنتنها ندی!! برای هر دوتا خروجی اول وصل کن به یک خازن 10n صد ولتی بعد وصل کن به فیش خروجی

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

شنبه 20 آبان1396 - 7:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ممنون از پاسختون ایا تاثیری داره؟ واینکه طبق کدوم تصویر خازن نصب کنم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 20 آبان1396 - 9:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

1426539 نوشته است:
madrek نوشته است:
مدار من فلز جدید رو میزنه نمیدونم کجای کارم ایراد داره

اینکه فلز جدید رو میتونی بگیری چیز خوبیه! لااقل از کارکرد ردیابت مطمئنی. پیشنهاد میکنم دوتا خروجی چوک رو مستقیم به آنتنها ندی!! برای هر دوتا خروجی اول وصل کن به یک خازن 10n صد ولتی بعد وصل کن به فیش خروجی

دوست عزیز میشه بفرمایی با این عمل چه تاثیری رو کارکرد مدار اعمال میشه و علتش چیه؟

شنبه 20 آبان1396 - 9:47am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

طبق عکس شماره ۱ وصل کنی درسته.وقتی خروجی رو از طریق خازن به آنتنها میدی مقداری از قدرت خروجی رو که باعث خطا رفتن آنتنها میشه،محدود میکنه و اگه بتونی مقدار صحیح خازنها رو طبق مدار خودت و نسبت به مگنت بدن خودت پیدا کنی میتونه درصد قابل توجهی از خطاها رو کم کنه.
فقط موقعی که میخوای از روش پراب زنی استفاده کنی نباید از خازن استفاده کنی.شاید در این مورد هم جواب بده ولی من تست نکردم

شنبه 20 آبان1396 - 1:44pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

1426539 نوشته است:
طبق عکس شماره ۱ وصل کنی درسته.وقتی خروجی رو از طریق خازن به آنتنها میدی مقداری از قدرت خروجی رو که باعث خطا رفتن آنتنها میشه،محدود میکنه و اگه بتونی مقدار صحیح خازنها رو طبق مدار خودت و نسبت به مگنت بدن خودت پیدا کنی میتونه درصد قابل توجهی از خطاها رو کم کنه.
فقط موقعی که میخوای از روش پراب زنی استفاده کنی نباید از خازن استفاده کنی.شاید در این مورد هم جواب بده ولی من تست نکردم

سلام دوست عزیز
میتونی روش پیدا کردن خازن رو بهمون بگی؟

فقط کمی انسان باشیم گرچه سخته ولی شدنیه !

شنبه 20 آبان1396 - 3:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

1426539 نوشته است:

من از پراپ زنی استفاده نکردم چون ذرات میگیره و ردیاب جواب نمیده ودسته ردیاب من عایق هست وجنسش از پلاستیک اصلا ربطی به مدارم نداره مگنت بدنم چطور روش تاثیر میذاره

شنبه 20 آبان1396 - 7:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
1426539 نوشته است:

من از پراپ زنی استفاده نکردم چون ذرات میگیره و ردیاب جواب نمیده ودسته ردیاب من عایق هست وجنسش از پلاستیک اصلا ربطی به مدارم نداره مگنت بدنم چطور روش تاثیر میذاره

دوست عزیز اصلی‌ترین مقوله در ردیابی داوزینگ برمیگرده به مگنت بدن اپراتور! شما اگه آنتنهای ردیابت رو بطور ثابت جایی بذاری سالها بدون کوچکترین حرکتی در همون راستا باقی میمونن،ولی وقتی همون آنتنها رو به دست میگیری بدون هیچ فرکانس یا خوراک میتونی حفره رو مشخص کنی.
پس این موضوع دخالت مگنت بدن رو در حرکت آنتنها ثابت میکنه.حالا اینکه یکی مثل شما با این ردیاب مرتب خطا میزنه و یکی دیگه با همین ردیاب فقط خود جنس رو میزنه با درصد خطای خیلی کمتر فقط یک معنی میتونه داشته باشه اونم قدرت بالای مگنت بدنتون! طبق تجربه احتمال میدم گروه خونیتون منفی باشه!
بهرحال برای کمتر شدن خطای ردیاب توصیه میکنم چند مدل خازن برای خروجی مدار تست کنی و بهترین حالت رو انتخاب کنی
. . . .100p_560p_1n_10n_22n_33n

شنبه 20 آبان1396 - 8:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام گروه خونی من oمثبت هست خازن هارو تست میکنم نتیجه رو اعلام میکنم

یکشنبه 21 آبان1396 - 7:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

قضیه مگنت بیشتر برای خوراکی هاست برای دیجیتالی ها که دست هیچ گونه تماسی با انتن که گیرنده ردیاب هست نداره صدق نمیکنه
گروه خونی من منفی هست با اکسپوفر خیلی راحت اهن زنگ زده رو میگیرم اما با ردیاب خوراکی نمیتونم کار بکنم غبلا خوراکی داشتم کنار گذاشتم

یکشنبه 21 آبان1396 - 7:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

1426539 نوشته است:

سلام به نظرتون از کدوم خازن استفاده کنم مشخصاتشو رو کنارشون نوشتم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 21 آبان1396 - 4:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ... 71  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure