انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 4 اردیبهشت1403 - 3:06am

پاسخ به موضوع  [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 ... 71  بعدی
 ردیاب مود آزاد XS PLUS 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یکی از خیرین محترم یه فرکانس طلا بگه جای دوری نمیره یه فرکانس دیگه !

سه شنبه 16 آبان1396 - 9:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
سلام مهندس مجتبی اینم تست امروزم تو به زمین کشاورزی به انگشتر طلا گم شده بود رفتیم اونجا با فرکانس ۵۵۰۰ فایل سیگار پیدا کردم با فرکانس ۵۰۰۰میخ نعل اسب پیدا کردم فرکانس منطقه هم بعد محاسبه که دوتا فرکانس داد۵۹۵۳و۵۹۵۷ که بالاترین حدش ذرات بود پایین ترین حدش درب رانی و فرکانس ۵۹۵۵ هم ذرات بود فرکانس زیر ۵۵۰۰ آهن میزنه تمام کشفیات سطحی بود خریدار دارین درب رانی قدیمی دارین مال کورش کبیر بوده

سلام .
حالا نمیدونم انگشتری که گم شده برای چند وقت پیش بوده ولی بار ها گفتم که فلز جدید نمیزنه.
در ضمن فرکانس فقط این نیست که دنبال هدف خاصی فقط بگرده . بلکه منظور این است که در اون رنج فرکانسی برای اون هدف خاص کشش بهتری داره .
مطمعنا اگر در یک محیط هدفی نباشه در هر فرکانسی که باشه دنبال اهداف دیگری که میدان ایجاد کرده است کشش خواهد داشت .
همینکه فلز براتون زده مطمعن باشید که خیلی عالی است .
الان ردیاب های چند ملیونی در بازار است که همون فلز رو هم نمیزنه.
درب رانی و ف.یل سیگار خودش فلزی است که با سایر ردیاب ها سخت بشه گرفت .
برای پیدا کردن هدف باید ابتدا کل عوامل خطای سطحی رو پاکسازی کرد. در کل تمام ردیاب های بر پایه فرکانس این خطا هارو دارن . این ردیاب هم به شرط اپراتوری صحیح حدود 70 درصد جایی رو که بزنه زیرش فلز خواهد بود و همینطور قدرت نقطه زنی دقیق هم دارد که با کم کردن ولوم دقیق رو نقطه مورد نظر قفل میکنه و نهایتا اختلاف نیم متر خواهد بود.
در ضمن برای عمق زدن حتما پراب زنی انجام دهید تا اهداف مدفون در عمق فعال و مستعد ردیابی بشن و اینو هم بدونین که پراب زنی زیاد باعث ذرات زنی هم خواهد بود .
موفق باشید.

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

چهارشنبه 16 آبان1396 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ممنون از پاسختون مهندس کاش یه فرکانس تست شده برای طلا بود که اونم تست میکردم اون انگشتر ۳ یا ۴ سال پیش گم شده

چهارشنبه 16 آبان1396 - 12:28am

درود بر مهندس مجتبی عزیز مهندس در زمینهای خیس و نمناک ایا میشه ردیابی کرد .یه فرکانس هم برای طلا هست دوستان تست کنن 5225 تا 50

چهارشنبه 17 آبان1396 - 9:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ایندیانا جونز نوشته است:
درود بر مهندس مجتبی عزیز مهندس در زمینهای خیس و نمناک ایا میشه ردیابی کرد .یه فرکانس هم برای طلا هست دوستان تست کنن 5225 تا 50

سلام .
بله تست کنید موردی نداره .
فقط عوامل خطا زیاد خواهد بود

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

چهارشنبه 17 آبان1396 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودکیت این مدار رو کسی بتونه بسازه یکی احتیاج دارم میخوام توی جعبه ورززن قدیمی نصب کنم

پنج شنبه 18 آبان1396 - 8:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه
از دوستان کسی این مدارو ساخته و تست کرده؟؟؟؟
اگر رضایت بخش بوده اعلام بفرمائید تا بسازمش
با تشکر

پنج شنبه 18 آبان1396 - 10:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

orginal نوشته است:
سلام به همه
از دوستان کسی این مدارو ساخته و تست کرده؟؟؟؟
اگر رضایت بخش بوده اعلام بفرمائید تا بسازمش
با تشکر

مثل اینکه فقط من ساختم کسی مایل به ساخت نیست میزنه زیر خاک رو نمیدونم اما اگه فرکانس دقیق برای طلا بود منم دقیق تر تست میکردم اهدافی که زدم رو بالا توضیح دادم نقطه زنیشم بدنیست نیم متر نهایت ۷۰ سانت جابه جا میزنه اما من در عمق چیزی نزدم هزینه انچنانی نداره که برای ساخت نظر میخواید در قالب یک کار تفریحی بسازید شما هم تست کنید وخواهشا نتایج رو اعلام کنید مرسی

پنج شنبه 18 آبان1396 - 5:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام منم ساختم اما خیلی از فرکانسارو دادم جوابی نداده نمیدونم مهندس طراح چرا همکاری در باب فرکانسا نمیکنن و میگن تست کنید جطور میشه یکی یکی

اعداد رو بزنی امیدوارم یکم درباب فرکانسها توضیحی بدن من حتی منتطفه ای که بودمو طبق وردی که مهندس گذاشتن انجام دادم فرکانس پایه رو هم

درست کردم طلا رو به مقداری زیر خاک قرار دادم و یکم سرکه و .. زدم که مثلا قدیمی شه توی باغچه خونه چال کردم از اول شروع کردم به فرکانس دادن

اما خب جوابی نداد

جمعه 19 آبان1396 - 10:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مدار من فلز جدید رو میزنه نمیدونم کجای کارم ایراد داره

شنبه 19 آبان1396 - 12:34am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 ... 71  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: bantama , mahditala و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure