انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 2:08pm

پاسخ به موضوع  [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 ... 71  بعدی
 ردیاب مود آزاد XS PLUS 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امیر حداد نوشته است:
madrek نوشته است:
سلام با ردیاب یه جا رو دوباره کار کردیم و بازم هیچ

سلام دوست عزیز
یعنی حفاری انجام دادید؟؟یا نقطه زن زدید خبری نبوده؟؟؟؟
یه سوال دیگه با چه روشی اپراتوری کردید؟ شاید اشکالی در روش اپراتوریتون وجود داشته باشه @};-

سلام دوجا رو نقطه زن زدم خبری نبود اما باز حفاری شد چیزی نبود یه جارو هم بدون نقطه زن حفاری کردم اوجا هم چیزی نبود در یه منطقه ۱۵ دقیقه پرام زدم بعد با توماسی شروع به جستجو کردم باروش توماسی در منطقه دیگه بدون اینکه پراپ بزنم فقط ۱۰ دقیقه مدار رو روشن گذاشتم بعد ۱۰ دقیقه جستجو کردم در یک منطقه برای نقطه کردن مربع درست کردم ورفته رفته مربع رو کوچیک کردم تا در وسط دیگه انتن شروع به چرخیدن میکرد در منطقه دیگه برای نقطه کردن از روی محل رد میشدم هرجا انتن به طرف شکم منحرف میشد علامت میزدم که یه نقطه تقریبا ۱.۵در۱.۵ بود که با جفت انتن ال هم تست کردم همونجا میگرفت حالا شایدم اوپراتوری من غلط بوده در مورد فرکانس هم با همون روشی که مهندس مجتبی گفتند محاسبه کردم

جمعه 28 مهر1396 - 10:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درودبرادرمجتبی
برادردمت گرم دراولین فرست میرم برای ساخت این مدار
تاجایی که شده خوندم عالیه به نظر من \M/
بعدازفلزجوبه جرعت میشه گفت یه مدارکارامدوراحت میتونه باشه
@};- @};-

جمعه 28 مهر1396 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یعنی هیچکس نمیخواد نتیجه تست رو اعلام کنه هیچکس نساخته همه منتظرن یکی بسازه یه چیزی در بیاره وحتما هم بیاد اینجا بگه یکی نمیخواد یکم در مورد اپراتوری صحیح صحبت کنه ایا ؟

شنبه 29 مهر1396 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بچه هایی که ساختن یکم کم لطفی میکنن منم هنوزنساختمش البته فعلا فرست ساختشو ندارم ساختمش حتما درموردش صحبت میکنم

یکشنبه 29 مهر1396 - 12:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام جناب من ساختم عکسم گذاشتم دریغ از یک حرکت فکر نکنم درست جواب داده بیرونم بردمش خیلی هم در باره فرکانسها پرسیدم اما کسی جواب درستی نداد

البته از طراحش تشکر میکنم بابت طرح اما خب اون بنده خدا هم حتما تست بیرون انجام نداده باید ببینیم اخرش چی میشه

من که ساختم فعلا بی نتیجه

یکشنبه 29 مهر1396 - 1:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز فرکانسها و نحوه استخراحش صراحتا گفته شده پس یخورده خودت دقت به خرج بده.
در مورد اپراتوریشم تو سه حالت میشه انجامش داد ال رو ، توماسی و دونفره که بستگی به سلیقه و مهارت خودت داره که تو کدوم حالتش استفاده بکنید.
از نظر من رو دو نفری تمرکز کنید بهتره.

یکشنبه 30 مهر1396 - 6:20am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sat57 نوشته است:
سلام جناب من ساختم عکسم گذاشتم دریغ از یک حرکت فکر نکنم درست جواب داده بیرونم بردمش خیلی هم در باره فرکانسها پرسیدم اما کسی جواب درستی نداد

البته از طراحش تشکر میکنم بابت طرح اما خب اون بنده خدا هم حتما تست بیرون انجام نداده باید ببینیم اخرش چی میشه

سلام دوست عزیز نحوه محاسبه فرکانس صفحه اول بود کاملا فارسی توضیح داده بحث من سرکار کردن یا کار نکردن این ردیاب هست از یه مداری تعریف میکنن ادم امیدوار به کار کردنش میشه اما وقتی میسازی وهیچ در میاد اعصاب بهم زن میشه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 30 مهر1396 - 7:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bazargardan نوشته است:
دوست عزیز فرکانسها و نحوه استخراحش صراحتا گفته شده پس یخورده خودت دقت به خرج بده.
در مورد اپراتوریشم تو سه حالت میشه انجامش داد ال رو ، توماسی و دونفره که بستگی به سلیقه و مهارت خودت داره که تو کدوم حالتش استفاده بکنید.
از نظر من رو دو نفری تمرکز کنید بهتره.

سلام این ردیاب دونفری روش ساختش رو میشه بگید اونم تست کنم

یکشنبه 30 مهر1396 - 7:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sat57 نوشته است:

طراح صفحه اول همین تایپیک گفته که چند نفر این دستگاه رو تست کردن و عالی جواب داده
منم متاسفانه هنوز فرصت نکردم بسازمش ولی در اولین فرصت میسازم
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان یکم رو اپراتوری دستگاه کار کنید شاید فرجی شد به نظر من بهتره بصورت دودسته ساخته بشه
ماشاالله دوستان همه کار بلد هستند پس چرا میگید کار نمیکنه؟؟بنظر من بهترین ردیابی که میشه ساخت همینه
شما اگه ردیاب بهتری سراغ دارید معرفی کنید

یکشنبه 30 مهر1396 - 9:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ردیاب همینه منتها دسته هاش ۴ میل میشه که دونفری باید گرفتش

یکشنبه 30 مهر1396 - 2:35pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 ... 71  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure