انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 10:39am

پاسخ به موضوع  [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 71  بعدی
 ردیاب مود آزاد XS PLUS 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جهان بین جان ممنون از راهنماییتون اما من هم سر انتن ها فرکانس دارم وهم شوک که با زیاد کردن ولوم شوک قوی تر میشه مشکل من یکی بهم ریختن ال سی دی هست که با خاموش روشن کردن درست میشه ویکی فرکانس پایه که نمیدونم چطور محاسبش کنم

پنج شنبه 13 مهر1396 - 10:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
madrek نوشته است:
جهان بین جان ممنون از راهنماییتون اما من هم سر انتن ها فرکانس دارم وهم شوک که با زیاد کردن ولوم شوک قوی تر میشه مشکل من یکی بهم ریختن ال سی دی هست که با خاموش روشن کردن درست میشه ویکی فرکانس پایه که نمیدونم چطور محاسبش کنم

محاسبه فرکانس پایه رو اگه اشتباه نکنم پیش فرض رو 25 هرتز تو فانکشن موبایل بذار و یکبار روبه غرب و یکبار به شرق بگیر که انتنها به سمت شمال و جنوب مغناطیسی حرکت میکنن حالا هر فرکانسی دقیق مال منطقه شما باشه باید عمل جابجایی زودتر انجام میشه تست کن با فانکشن موبایل موج 25 هرتز مثلا بده و کم زیاد کن هر کدوم سریعتر رفت به شمال و جنوب بهترین فرکانسه پایه هست

پنج شنبه 13 مهر1396 - 10:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جهان بین نوشته است:
madrek نوشته است:

محاسبه فرکانس پایه رو اگه اشتباه نکنم پیش فرض رو 25 هرتز تو فانکشن موبایل بذار و یکبار روبه غرب و یکبار به شرق بگیر که انتنها به سمت شمال و جنوب مغناطیسی حرکت میکنن حالا هر فرکانسی دقیق مال منطقه شما باشه باید عمل جابجایی زودتر انجام میشه تست کن با فانکشن موبایل موج 25 هرتز مثلا بده و کم زیاد کن هر کدوم سریعتر رفت به شمال و جنوب بهترین فرکانسه پایه هست

فانکشن موبایل !کجای این مدار وصل میشه

پنج شنبه 13 مهر1396 - 11:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: نیویورک
madrek نوشته است:
جهان بین نوشته است:
madrek نوشته است:

فانکشن موبایل !کجای این مدار وصل میشه

نه دوست عزیز ربطی به این مدار نداره
منظورم اینه اگه میخوای فقط محاسبه کنی یه فانکشن دیگه استفاده کن.....وگرنه با همین فانکشن منظورمه کار کنی نه موبایل ... چون این طرح نمیتونه به تنهایی موج پایه رو بده بخاطر این میگم اول با موبایل فرکانس پایه بدست بیاد بعد تو دستگاه وارد کن

پنج شنبه 13 مهر1396 - 11:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون از دوست خوبمون جناب جهان بین و سایر دوستان که کمک حال سایر دوستان هستند . علت بهم خوردن ال سی دی بخاطر ولتاژ بالا و جریان کشی بالای چوک است مخصوصا اگر محل اتصال پراب یا آنتن فلزی باشه که جریان زیاد میکشه . البته بدلیل تک درایور بودن اینه که میشد بصورت دارلینگتون و ... بست که بنده و دوستان در تست های میدانی به این درایور رسیدیم که شایدم زیاد اصولی نباشه که مستقیم به میکرو وصل و تحت فشار قرار داره . در حالات درایور های مختلف خطا هایی همچون زدن ذرات و ... داشت که این حالت اون خطا هارو نداره . اگر دیدین ال سی دی زیاد قاطی میکنه بهتره که دور اولیه چوک رو کمتر و حتی تا 500 دور هم برسونید و همچنین از نهایت قدرت سیستم هم استفاده نکنید و خروجی چوک رو سعی کنید از کمترین مقدار سیم تا فیش استفاده کنید تا تلفات کمتر بشه.
بنده امروز یا فردا طرز پیدا کردن فرکانس پایه و استفاده از سیستم را در یک فایلی قرار میدهم .
از تمام دوستان بدلیل دیرکرد عذرخواهی می کنم .
این طرح و ایده فعلا در ابتدای راه است و ارتقا و بهینه کردن سیستم منوط به تست دوستان در میدان واقعی و نتایج آن است .

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

پنج شنبه 13 مهر1396 - 12:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
اینم از اتصال انتن ها

احتمالا مشکل ال سی دی شما بدلیل سوکتی است که برای پراب در نظر گرفتین . ابتدا اینکه خروجی چوک ولتاژ بالایی دارد و این پین ها بهم نزدیک هستند و احتمال اتصال و جرقه بینشون زیاده . شما اون سیم ها که به این سوکت 4 پین پرابی میره رو قطع کنید و چک کنید ببینید حل میشه یا نه.

Nikola Tesla

پنج شنبه 13 مهر1396 - 12:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Mojtaba195 نوشته است:
madrek نوشته است:
اینم از اتصال انتن ها

احتمالا مشکل ال سی دی شما بدلیل سوکتی است که برای پراب در نظر گرفتین . ابتدا اینکه خروجی چوک ولتاژ بالایی دارد و این پین ها بهم نزدیک هستند و احتمال اتصال و جرقه بینشون زیاده . شما اون سیم ها که به این سوکت 4 پین پرابی میره رو قطع کنید و چک کنید ببینید حل میشه یا نه.

چشم مهندس تست میکنم واعلام نتیجه تشکر از زحماتتون

پنج شنبه 13 مهر1396 - 1:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب دوستان من در فایل زیر طریقه محاسبه فرکانس پایه و برخی از فلزات رو نوشتم امیدوارم بدرد دوستان بخورد .
از مهندس حمید هم تقاضا دارم فایل های زیر را به پست اول انتقال دهند تا پست اول تکمیل گردد.
فایل زیر حاوی یک فایل توضیحات و یک فایل اکسل محاسبات می باشد.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

Nikola Tesla

پنج شنبه 13 مهر1396 - 4:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در اینجا دوستان فرکانس پایه و فلزات برخی از مراکز استان هارو قرار میدم با مقایسه اینها تقریبی میشه فرکانس منطقه تون رو هم بفهمید
البته دوستان فرکانس های بالاتر رو هم تست کنن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

Nikola Tesla

پنج شنبه 13 مهر1396 - 6:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا مجتبی دست گلت درد نکنه @};-

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

پنج شنبه 13 مهر1396 - 6:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 ... 71  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 20 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure