انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 10:21am

پاسخ به موضوع  [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 ... 71  بعدی
 ردیاب مود آزاد XS PLUS 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

غضنفر نوشته است:
علیرضا جان الان درسته مشگلی نداره

ممنون داداش گلم
دیگه با اسکوپ شکل موج نبینم؟

یکشنبه 28 بهمن1396 - 3:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezash111 نوشته است:
درود مهندس جان
با تغییر ولوم ۵۰ کیلو صدای چوکم کم و زیاد میشه...یعنی ولوم رو زیاد میکنم صدای تق تق چوکم زیاد میشه و با کم کردن ولوم صدای کم میشه و نهایتا ولوم رو کامل کم میکنم صدا قطع میشه...ب نظرت اوکیه؟نیازی نیست با اسکوپ شکل موج ببینم؟۰.۱ رو ۶۲۴ دور زدم و ۰.۲۵ رو ۴ متر....منم چند بار برق هم گرفت :D

سلام .
مشکلی نداره .
مدار درسته

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

دوشنبه 29 بهمن1396 - 1:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

Mojtaba195 نوشته است:
alirezash111 نوشته است:
درود مهندس جان
با تغییر ولوم ۵۰ کیلو صدای چوکم کم و زیاد میشه...یعنی ولوم رو زیاد میکنم صدای تق تق چوکم زیاد میشه و با کم کردن ولوم صدای کم میشه و نهایتا ولوم رو کامل کم میکنم صدا قطع میشه...ب نظرت اوکیه؟نیازی نیست با اسکوپ شکل موج ببینم؟۰.۱ رو ۶۲۴ دور زدم و ۰.۲۵ رو ۴ متر....منم چند بار برق هم گرفت :D

سلام .
مشکلی نداره .
مدار درسته

ممنون مهندس جان
من تست های عملی رو میگیرم و نتیجرو اینجا میگم

فقط از دوستان میخوام از ولوم های صنعتی استفاده کنن
تا ب مشکل من برنخورن

دوشنبه 29 بهمن1396 - 1:37am

سلام مهندس مجتبی
وقت بخیر ، امیدوارم حالتون خوب باشه . آقا بابت مدار گران بهایی که بشکل عمومی در انجمن قرار دادی ازتون کمال تشکر و قدردانی رو دارم . منم با اجازتون مدار رو ساختم . واقعا" مرسی که اینقدر ساده و جمع و جور طراحیش کردید . نسخه 3 رو هم رو میکرو ریختم . شکر خدا همه چی به خوبی کار میکنه . فقط مونده ک انشاا... دسته های ال رود رو هم بسازم و برم تست . البته قبلا" با ردیاب تست های مختلفی انجام دادم . امیدوارم در مقام مقایسه ، طرح شما پوز همه شونو ب خاک بماله .
واستون آرزوی موفقیت می کنم ....

سه شنبه 1 اسفند1396 - 6:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Milad.N نوشته است:
سلام مهندس مجتبی
وقت بخیر ، امیدوارم حالتون خوب باشه . آقا بابت مدار گران بهایی که بشکل عمومی در انجمن قرار دادی ازتون کمال تشکر و قدردانی رو دارم . منم با اجازتون مدار رو ساختم . واقعا" مرسی که اینقدر ساده و جمع و جور طراحیش کردید . نسخه 3 رو هم رو میکرو ریختم . شکر خدا همه چی به خوبی کار میکنه . فقط مونده ک انشاا... دسته های ال رود رو هم بسازم و برم تست . البته قبلا" با ردیاب تست های مختلفی انجام دادم . امیدوارم در مقام مقایسه ، طرح شما پوز همه شونو ب خاک بماله .

سلام . خواهش میکنم . @};- @};-
موفق باشید . نتایج تست هاتون رو هم در اینجا قرار دهید . ممنون

Nikola Tesla

سه شنبه 1 اسفند1396 - 6:58pm

Mojtaba195 نوشته است:
Milad.N نوشته است:
سلام مهندس مجتبی

سلام . خواهش میکنم . @};- @};-
موفق باشید . نتایج تست هاتون رو هم در اینجا قرار دهید . ممنون

حتما" ... بروی چشم ....

سه شنبه 1 اسفند1396 - 7:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود ب همگی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط alirezash111 در شنبه 4 اسفند1396 - 1:08am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 4 اسفند1396 - 12:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس برای ساخت انتن توماسی من زیر کیت ی صفحه نازک اهنی پیچ کردم و بلبرینگو بهش جوش دادم و میله ی استیل ۱۵ سانتی درون بلبرینگ گذاشتم...بلبرینگ هم روغن کاری کردم ک راحت بچرخه....ب نظرتون اوکیه؟ی دنیا ممنون میشم راهنماییم کنید

شنبه 4 اسفند1396 - 12:46am

سلام خدمت دوستان و الالخصوص مهندس مجتبی گرامی
امیدوارم حالتون خوب باشه . آقا من دستکاه رو با فلزات جدید تست کردم بخوبی جواب داد . طلا ، نقره ، مس ، آهن ، پول !!!! خیلی خوب و پر قدرت جواب داد . بزودی که هوا خوب بشه میرم بیرون ببینم سر کار واقعی و با موارد قدیمی هم خوب برخورد میکنه انشاا...
بازم متشکر از مهندس مجتبی بابت طرحشون

یکشنبه 5 اسفند1396 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezash111 نوشته است:
مهندس برای ساخت انتن توماسی من زیر کیت ی صفحه نازک اهنی پیچ کردم و بلبرینگو بهش جوش دادم و میله ی استیل ۱۵ سانتی درون بلبرینگ گذاشتم...بلبرینگ هم روغن کاری کردم ک راحت بچرخه....ب نظرتون اوکیه؟ی دنیا ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام باید تعادل باکس از طرفین مساوی باشه و جلوی بکس سنگین تر از عقبش باشه .
اگه این شرایط رو داره هیچ مشکلی ندارد . ببرید برای تست . امیدوارم موفق باشید .

Nikola Tesla

یکشنبه 5 اسفند1396 - 1:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 ... 71  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure