انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 9 فروردین1403 - 1:07am

پاسخ به موضوع  [ 5 پست ] 
 آنالوگ دیوایس 
نویسنده پیغام

سلام ردیاب قدرتمند انالوگ دیوایس که تصویریم هست ساخت یکی از قدرتمند ترین مهندسین الکترونیک در زمینه کاری خودمون کسی نظری داره بگه....

جمعه 31 شهریور1396 - 3:39am

عکس دستگاه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 31 شهریور1396 - 3:44am
مدیر کل
مدیر کل

کمپانی آنالوگ دیوایس سازنده چیپهای الکترونیکی نظیر برخی آیسی ها و آپ امپ هایی هست که ما هم در مدارات خودمون استفاده میکنیم. این شرکت معظم و معتبر مطلقا ارتباطی به دستگاههای الکترونیکی که بطور کامل ساخته شدن نداره! شما مارک این شرکت رو فقط روی آیسیها و ماژولهای الکترونیکی خاص میبینین. دیگه دستگاههای کاوشگری اون هم ردیاب که جای خود داره! مشخصات ؛ رزومه و تاریخچه این کمپانی در لینکهای زیر قابل بررسی هست:
http://www.analog.com/en/index.html
https://en.wikipedia.org/wiki/Analog_Devices
مسلما اینجور نامگذاریها که قبل از این به نام شرکتهایی نظیر سونی ؛ زیمنس و غیره شاهد بودیم دلیلی جز سودجویی و در واقع کلاهبرداری نداره! حتی در مواردی نظیر سونی دوستان مشکوک شدن و با شرکت مربوطه تماس گرفتن و اپراتور شرکت از استعلام دستگاه عجیب و غریب به اسم سونی متعجب شده! این کلاهبرداریها هم متاسفانه در کشورهایی نظیر ما و اتفاقا توسط افرادی غیر قدرتمند که خودشون هم به عدم توانایی خودشون اذعان دارن انجام میشه!!! وگرنه بنظر شما آدمی که واقعا توان فنی بالا داره و کار بزرگی انجام داده میاد به دروغ اسم یک کمپانی معتبر ولی بی ربط رو روی دستگاه خودش بذاره؟! حالا این بار از نام شرکتی استفاده کردن که بین عموم کمتر شناخته شده هست ولی قابلیت استعلام داره. در هر صورت از نظر فنی هم ساخت یک سیگنال ژنراتور با ال سی دی کار شاقی نیست و قدرت ویژه ای در ردیابی ایجاد نمیکنه. حالا هر چی میخواد باشه فرقی نداره. صدها مدل نظیر این دستگاهها ساخته شده و دوستان هم قبلا استفاده کردن. شما هم لطف کنین با جملات تبلیغاتی که حداقل دیگه در فلزجو خریداری نداره ؛ به سودجویی دیگران کمک نکنین!

جمعه 31 شهریور1396 - 1:22pm

من نگفتم ساخت امریکاس مهندس حمید عزیز من گفتم از کارشکنی و جلوگیری از کپی شدن محصول ساخت مهندس امید رو بگیرم خودتونم میدونین ما همیشه پیگیر مشکلات فلزجو بودیم ن دنبال سمپاشی یا هرچی اقا مجتبی میدونن دیه...

یکشنبه 1 مهر1396 - 2:58am
مدیر کل
مدیر کل

متوجه نشدم شما پاسخ پست بنده رو دادین؟! من اصلا اسمی از ساخت امریکا بودن یا سمپاشی و مشکلات فلزجو و اینجور مسائل نیاوردم و ربطی هم نداره! خواهشا بیشتر دقت کنین. شما در بخش ردیابها تاپیک ردیاب آنالوگ دیوایس رو ایجاد کردین و علامت شرکت مربوطه هم روی جعبه دستگاه مشخصه و در انتهای پست هم نظر خواستین. بنده هم توضیح مقتضی رو خدمت شما و دوستان عرض کردم. با تامل بیشتر دوباره مطالعه کنین. این موضوع به شخص بنده یا فلزجو ارتباطی نداره! نظر کارشناسی مختصری بود که جهت آگاهی برخی دوستان بی اطلاع و همینطور شما که عملا تبلیغ این دستگاه رو کردین عرض کردم.

یکشنبه 1 مهر1396 - 3:22am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 5 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: yaser744 و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure