انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 7:49am

پاسخ به موضوع  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی
 درخواست فایل مدار ردیاب اکسپوفر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوبه خوب مونتاژ کردی
ببین ورودی چوک 12ولت هست خروجیش هم باید 400به بالا باشه در رنج Acبزار

جمعه 16 تیر1396 - 12:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شیرعلی عزیز
من کارم تعمیرات تلویزیون ال ای دی..... هست تو مونتاژ مشکلی ندارم ورودی من هم 12 ولت هست متاسفانه ده تا چوک هم امتحان کردم خروجی نداد از تلویزیون یک چوک درآوردم 400میکروهانری اولیه بود وصل کردم اما خروجی نداد تو رنج فرکانس گذاشتم فرکانسها تو هر مود تغییرات دارند اما خروجی نداره البته تو رنج AC هم گذاشتم. جواب نداد. نمیدانم علت چیه. اگر درست باشه خروجی. یک شوک به آدم باید بده که نداد. با تشکر

جمعه 16 تیر1396 - 2:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باید دوتا سیم خروجی را باهم بادست بگیری تا شک بده
شاید ملتی متر شما جواب نده
چوک را با چی میپیچونید

جمعه 16 تیر1396 - 8:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یک چک من نامنظم با دست پیچیدم 300 ولتاژ تو انتنها دارم

چوک را دادی بیرون برات بستن یا خودت دستگاه مخصوصش را داری نداری مشخصات را بده بیرون برات درست کنن

جمعه 16 تیر1396 - 8:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شیرعلی عزیز
من سیم را دور قرقره ترانسی که از لامپ در آوردم ابتدا 800 دور می پیچم بعد از آن با چسب کاغذی عایق میکنم سپس دو متر سیم اولیه را می پیچم این روشم درسته؟ یا سیم رو مستقیم به دور فریت ببندم یعنی دور قرقره نپیچم دور فریت بپیچم. ببخشید اینقدر از شما سوال کردیم خسته کردیم شما را.

شنبه 17 تیر1396 - 11:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خوب درسته اون 2متر ورودی 12ولته واون 800دور هم خروجی که به انتنها وصل میشه
یعنی هیچ شکی به شما نمیده دوسیم لخت را تو دستت میگیری!

شنبه 17 تیر1396 - 9:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shahram_e نوشته است:
شیرعلی عزیز
من کارم تعمیرات تلویزیون ال ای دی..... هست تو مونتاژ مشکلی ندارم ورودی من هم 12 ولت هست متاسفانه ده تا چوک هم امتحان کردم خروجی نداد از تلویزیون یک چوک درآوردم 400میکروهانری اولیه بود وصل کردم اما خروجی نداد تو رنج فرکانس گذاشتم فرکانسها تو هر مود تغییرات دارند اما خروجی نداره البته تو رنج AC هم گذاشتم. جواب نداد. نمیدانم علت چیه. اگر درست باشه خروجی. یک شوک به آدم باید بده که نداد. با تشکر

با مولتی متر ثیگه چک کن مولتی مترت مشکل داره ب احتمال زیاد فیوزاش سوخته

دوشنبه 19 تیر1396 - 11:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شیرعلی عزیز
آخر مدار رو پاژ کیت سفارش دادم به خاطر اینکه ترانس ولتاژ خروجی نمیداد قرار دو روز آینده به دستم برسه. خوب یا بدش را نمیدانم تا به دستم برسه. از زحمات شما ممنونم. شما راهنمایی کردید من نتونستم.
با تشکر

سه شنبه 20 تیر1396 - 8:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahram_e نوشته است:
شیرعلی عزیز
آخر مدار رو پاژ کیت سفارش دادم به خاطر اینکه ترانس ولتاژ خروجی نمیداد قرار دو روز آینده به دستم برسه. خوب یا بدش را نمیدانم تا به دستم برسه. از زحمات شما ممنونم. شما راهنمایی کردید من نتونستم.
با تشکر

سلام، حالا که میخاستی از کسی بگیری میگفتی تا خودم ورژن 20مودشو با امکانات بیشتر برات درست کنم. من گفتم کمکت کنم خودت درست کنی 10 صفحه هم رفت ولی موفق نشدیت
حالا چقدر سفارش دادی

سه شنبه 20 تیر1396 - 9:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام شیرعلی عزیز
بابت زحمتی که به شما دادم عذرخواهی میکنم من فکر نمیکردم. فکر نمی کردم که شما بخواهید برام درست کنید وگرنه حتما مزاحم شما می شدم من چند جا تو شهرمان سوال کردم واسم ترانس بپیچند برام که نداشت. من این کیت رو از پاژ کیت خریدم دو تا برد داره یکی حذف کننده و یکی بهش آنتن میخوره بعد با آنتن و پراپها و دو عدد جعبه گفت 570 که من تخفیف گرفتم 490واریز کردم..فردا بدستم میرسه اگر دوست داشتید عکس با کارکرد آن را براتون میزارم. باز هم از لطف شما خیلی سپاسگزارم.
با تشکر

چهارشنبه 21 تیر1396 - 8:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure