انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 5:26pm

پاسخ به موضوع  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 14  بعدی
 درخواست فایل مدار ردیاب اکسپوفر 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

شیرعلی عزیز
من با اهمتر خروجی اندازه گیری میکنم ولتاژ ندارم وجدان چخ چخ از ترانس میاد

دوشنبه 12 تیر1396 - 12:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahram_e نوشته است:
شیرعلی عزیز
من با اهمتر خروجی اندازه گیری میکنم ولتاژ ندارم وجدان چخ چخ از ترانس میاد

عکس
همزمان از اهمتر هم عکس بزار

دوتا سیم خروجی را باهم بادست بگیر ببین شک بهت میده

دوشنبه 12 تیر1396 - 1:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شیرعلی عزیز
من یک ترانس دیگه دوباره درست میکنم البته از ترانس لامپ کم مصرف 75 وات استفاده میکنم سلف سنج دارم سیم پیچ اولیه رو هر کاری میکنم با دو متر سیم 500 میلی هانری نمیشه به خاطر اینکه به این اندازه برسم از 3 متر سیم استفاده میکنم من ترانس قبلی ورودی آن 12 ولت دارم اما خروجی ولتی نداشتم این ترانس جدید رو درست میکنم بعد از مدار کامل براتون عکس میزارم ببینید مشکل چیه. ظاهراً طبق فرمایش شما سیم پیچ را درست میکنم اما نمیدانم مشکل چیه. آیا درست کردن ترانس قلق خاصی میخاد که من بلد نیستم.
ببخشید اینقدر از شما سوال می پرسم خسته کردم شما را

دوشنبه 12 تیر1396 - 2:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خاهش می کنم دوست عزیز مشکلی نیست
به احتمال 100درصد تو سیم پیچ قطعی دارید از سیم نو استفاده کن وبا دستگاه بده بیرون برات دقیق ببندن
ترانس از لامپ60وات بالاتر بزرگه 40وات باز کن برای همین 20دور جواب نمیده

دوشنبه 12 تیر1396 - 8:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام شیرعلی عزیز
من هر کاری میکنم ترانس رو جور در بیارم نمیشه از ترانس لامپ 40 وات هم استفاده کردم وقتی به خروجی مدار وصل میکنم صدای تخ تخ از سیم پیچ میاد به هر حال نتونستم دقیقا هم طبق دستور عمل می کنم ولی طلسم شده با دو متر سیم هر چه با فریت ور میرم از 150 میلی هانری بیشتر نمیشه به هر حال خسته شدم از بس ترانس از تو لامپ باز کردم. شما رو هم اذیت کردم ببخشید در ضمن من چند دور از ترانس لامپ کم کنم بشه سیم پیچ ثانویه من بعد روش دو متر همان سیم که باز کردم ببندم بشه اولیه میشه این کار رو کرد؟
با تشکر

سه شنبه 13 تیر1396 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shahram_e نوشته است:
سلام شیرعلی عزیز
من هر کاری میکنم ترانس رو جور در بیارم نمیشه از ترانس لامپ 40 وات هم استفاده کردم وقتی به خروجی مدار وصل میکنم صدای تخ تخ از سیم پیچ میاد به هر حال نتونستم دقیقا هم طبق دستور عمل می کنم ولی طلسم شده با دو متر سیم هر چه با فریت ور میرم از 150 میلی هانری بیشتر نمیشه به هر حال خسته شدم از بس ترانس از تو لامپ باز کردم. شما رو هم اذیت کردم ببخشید در ضمن من چند دور از ترانس لامپ کم کنم بشه سیم پیچ ثانویه من بعد روش دو متر همان سیم که باز کردم ببندم بشه اولیه میشه این کار رو کرد؟
با تشکر

سلام دوست عزیز اگر واقعا طلسم شده یه آداپتور 3 ولت قدیمی که ترانسی هست گیر بیار ترانسشو بردار استفاده کن بعدا دعای مخصوصشو پیدا کردی بشکنش :D @};-

به خروجی مدارت یه بلندگو کوچیک وصل کن ببین صدای ضعیف تق تقی وز وزی میاد که مدارت ایراد نداشته باشه .

سه شنبه 13 تیر1396 - 4:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من خروجی با اهمتر اندازه گرفتم خروجی مدارم درسته ترانسی که درست کردم وصل کردم به مدار صدای تخ تخ داره خروجی که باید 500 باشه و شوک میده ندارم این ترانس کاری کرد که از مداری که درست کردم بی‌خیال شیم.

سه شنبه 13 تیر1396 - 6:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عکسی از مدارت بزار شاید فرجی شد

سه شنبه 13 تیر1396 - 6:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ادابتور سه ولتی پیدا کردم ترانس آن را در بیارم دقیق جواب میده؟ دوست عزیز

سه شنبه 13 تیر1396 - 7:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شیرعلی نوشته است:
عکسی از مدارت بزار شاید فرجی شد

من هم شروع کردم به دعا کردن . :D

ولی دوست عزیز بی شوخی بگم چرا خودتو خسته میکنی یه چند روز بذار یه گوشه به خودت استراحت بده یادت هم باشه داری ردیاب میسازی که اپراتوریش کار هر کسی نیست و باید براش زمان بذاری پس عجله نکن انشاالله حل میشه .راستی شما قبلا مدار مونتاژ کردین ؟ @};- @};-

سه شنبه 13 تیر1396 - 7:24pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure