انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 11:49pm

پاسخ به موضوع  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 14  بعدی
 درخواست فایل مدار ردیاب اکسپوفر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahram_e نوشته است:
شیرعلی عزیز
تو مدار ما یک ولوم ده کیلو داریم اگر مدار رو هم پراپ هم آنتن دو تا فیش بزارم دوباره باید ولوم جداگانه 100کیلو به خروجی ترانس
اضافه کنم یا توی مدار به جای ده کیلو صد کیلو بزارم کافیه
با تشکر

عزیز برادر مارو دیوانه کردی یکم به خدت زحمت بده بیشتر مطالعه کنید
اون ولومهای 10کیلو روی برد هست مال ال سی دی کنتراست وروشنای
شما برای چوک یک ولوم 100کیلو باید وصل کنید مطابق عکسی که صفحه 2گذاشتم
مال شما سلکتور میخوره مال من بجای سلکتو از کلید شستی استفاده کردم ومدار من مهرمانه هست نمیتونم اینجا بزارمش ساخت یکی از دوستان هست

سه شنبه 5 تیر1396 - 12:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

شیرعلی عزیز
ببخشید مزاحمت شدیم من خودم فرق ولوم با پتانسومتر را میدانم من مدار اولی که صفحه اول برام گذاشتید را میگم مدار دوم دو تا پتانسومتر داره مشکلی ندارم با آن. مدار اولی یک ولوم ده کیلو داریم میگم با وجود این ولوم دوباره یک ولوم 100کیلو بعد از ترانس بزارم

سه شنبه 6 تیر1396 - 11:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

شیرعلی عزیز
یک ترانس هست قرمز رنگht50سیم پیچ اولیه آن 350میلی هانری هست میشه استفاده کنم. در ضمن من دو تا ترانس ساختم. هرکاری میکنم سیم پیچ اولیه فقط اهم میده من کارم تعمیرات تلویزیون هست esrمتر دارم سیم پیچ 800دور درسته اما سیم پیچ 2متری فقط اهم میده. مشکل کارم کجاست با فریت هم زیاد ور رفتم نشد.من مدار دومی رو جمع کردم سیم پیچ را وصل نکردم وقتی روشن کردم صفحه سفیده مشکل از فیوز بیت هست یا باید سیم پیچ رو وصل کنیم بعد روشن کنیم صفحه بالا میاد. ببخشید اینقدر مزاحمت ایجاد میکنم.
با تشکر

سه شنبه 6 تیر1396 - 2:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شیرعلی نوشته است:
shahram_e نوشته است:
شیرعلی عزیز
تو مدار ما یک ولوم ده کیلو داریم اگر مدار رو هم پراپ هم آنتن دو تا فیش بزارم دوباره باید ولوم جداگانه 100کیلو به خروجی ترانس
اضافه کنم یا توی مدار به جای ده کیلو صد کیلو بزارم کافیه
با تشکر

عزیز برادر مارو دیوانه کردی یکم به خدت زحمت بده بیشتر مطالعه کنید
اون ولومهای 10کیلو روی برد هست مال ال سی دی کنتراست وروشنای
شما برای چوک یک ولوم 100کیلو باید وصل کنید مطابق عکسی که صفحه 2گذاشتم
مال شما سلکتور میخوره مال من بجای سلکتو از کلید شستی استفاده کردم ومدار من مهرمانه هست نمیتونم اینجا بزارمش ساخت یکی از دوستان هست

خدا صبر بده شیر علی :x :D :D :D :D

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

سه شنبه 6 تیر1396 - 5:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انشاءالله!!!

سه شنبه 6 تیر1396 - 10:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام شیرعلی عزیز
من مدار رو مونتاژ کردم همه چیز رو چک کردم درست مونتاژ کردم اما صفحه ال سی دی سفید هست فیوز بیت رو ff_d9تنطیم کردم ولی صفحه ال سی دی سفیده ببخشید مزاحم شما میشم علت چی میتونه باشه
با تشکر

پنج شنبه 7 تیر1396 - 12:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shahram_e نوشته است:
سلام شیرعلی عزیز
من مدار رو مونتاژ کردم همه چیز رو چک کردم درست مونتاژ کردم اما صفحه ال سی دی سفید هست فیوز بیت رو ff_d9تنطیم کردم ولی صفحه ال سی دی سفیده ببخشید مزاحم شما میشم علت چی میتونه باشه
با تشکر

سلام دوست عزیز ببین پتانسیومتر مربوط به کنتراست ال سی دی رو تنظیم کردی اگه تنظیم کردی و پروگرام رو درست انجام دادی و تنظیم فیوز بیت رو طبق فرمایش جناب شیر علی انجام دادی دلیلی نداره ال سی دی سفید بیاد مگر اینکه ال سی دی خراب باشه . @};-

پنج شنبه 8 تیر1396 - 11:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز
در صفحه 2عکسی که شیر علی عزیز لطف کردند گذاشتند یک ولوم 10 کیلو برای تنظیم فرکانس گذاشتند من به جای 10 کیلو یک ولوم 100کیلو بگذارم بعد از ترانس دیگه ولوم 100کیلو را نگذارم ایرادی داره؟
با تشکر

پنج شنبه 8 تیر1396 - 9:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shahram_e نوشته است:
سلام دوست عزیز
در صفحه 2عکسی که شیر علی عزیز لطف کردند گذاشتند یک ولوم 10 کیلو برای تنظیم فرکانس گذاشتند من به جای 10 کیلو یک ولوم 100کیلو بگذارم بعد از ترانس دیگه ولوم 100کیلو را نگذارم ایرادی داره؟
با تشکر

سلام دوست عزیز اونی که من میبینم ولوم نیست یک سلکتور چند حالته است برای دادن مود فرکانس و ولوم بعد ترانس هم واسه کم و زیاد کردن ولتاژی که به آنتنها داده میشه که این ولوم تاثیری در فرکانس نداره چون فرکانس رو نرم افزار داخل آی سی میکرو داره تولید میکنه البته اینایی که من گفتم تشخیص خودم بود اگه اشتباهه دوستان نظر بدهند . @};-

جمعه 9 تیر1396 - 11:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام شیرعلی عزیز
مدار رو ساختم بابت زحمتی که به شما دادم عذرخواهی میکنم و از لطف جنابعالی کمال تشکر را دارم
با تشکر

جمعه 9 تیر1396 - 2:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 47 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure