انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 12:19pm

پاسخ به موضوع  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 14  بعدی
 درخواست فایل مدار ردیاب اکسپوفر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

این همون مدار معروف گلدن کینگ اقای قاسمی هست که برای گیرنده اش مدار دیگه ای گذاشته بودن که یکی ار ایسیهاش بشدت گرم میشد ومیسوخت
مدار ایکسپوفر یونانی بعضی از دوستان بهینه کردن وازنتایجش زاضی بودن اما بصرفه ساخت این مدار باروش چرخیدن بدور زنراتور تازه اونهم دقیق نیست 45درجه میزنه فکرنمیکنم ازکارکردش راضی بشید
مدار قبلا توانجمن ارایه شده اگه سرچ میکردین پیدا میکردین

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

یکشنبه 4 تیر1396 - 2:20pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahram_e نوشته است:
شیرعلی عزیز
تنظیمات فیوز بیت ای سی چه جوری؟ اگر تنظیمات فیوز بیت میخواهد لطف کنید بفرمایید چگونه است
با تشکر

فیوز بیت_ff d9

یکشنبه 4 تیر1396 - 2:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahram_e نوشته است:
شیر علی عزیز
این مدار که گذاشتید با پراپ به زمین وصل کنیم واسه آنتن یک مدار جداگانه هست یا این مدار را مستقیم به آنتن وصل کنیم احتیاج به مدار جداگانه نداره چون من این مدار را دانلود کردم دارای مدار جداگانه برای آنتن هاست ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر

هم انتن بهش بعد از چوک که خروجی چوک باشه وصل میشه از همون میتونید دوتا فیش بزارید برای ال رود وپراپ دوکاره

یکشنبه 4 تیر1396 - 3:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این همون چوک هست

اول 600تا800دور سیم 0.10 روش میپیچونید بعد تموم شدن اونو با نوار چسب کاغذی عایق می کنید بعد 180سانت سیم 0.20یا 0.25روش میپیچونید بعد هسته فریت رو توری باهش ور میرید تا طرفی که 180سانت سیم 500میکرو هانری بشه بعد فریتو همونجا چسب میزنید تا مهکم شه
ورودی مدار 180سانت سیم 0.20هست
خروجی که به ولوم وانتنها وصل میشه800دور هست
موفق باشید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 4 تیر1396 - 8:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شیرعلی عزیز
میشه در مورد روش توماسی بیشتر توضیح بدهید چون من مبتدی هستم اصلا نمیدانم روش توماسی چی هست
در ضمن من از خروجی سیم پیچ هم برای پراپ هم برای آنتن ها بگیرم ابتدا پراپ ها را به زمین وصل کنم بعدازاینکه به زمین
فرکانس دادیم پراپ ها را بردارم بعد با آنتن شروع به سرچ منطقه کنم. میشه در این مورد توضیح بدهید واقعا به من لطف کردید
با تشکر

دوشنبه 4 تیر1396 - 12:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام. اول ردیابی کن وقتی حدودی حدفو گرفتی بعد پراپ میزنی حدود30دقیقه بعد شروع میکنی به ردیابی ونقطعه زنی تازه بعد از پراپ فلزیاب اونو خیلی راحتر میگیره حتی شاید دوبرابر عمق زنیشو بگیره

اینم توماسی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 5 تیر1396 - 3:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شیرعلی عزیز
چقدر پراپ ها را باید تو زمین فرو کنیم و فاصله پراپها چقدر باید باشه در ضمن برای نصب ترانس‌‌، اولیه 800دور و اولیه 2متر را به مدار نصب کنم وخروجی 800دور و خروجی 2متر سیم را یه آنتن وصل کنم. طبق فرمایش قبل شما ما باید ورودی خروجی 2متر سیم را به مدار وصل کنیم بعد خروجی و ورودی 800دور را به آنتن وصل کنیم جواب نمیده. لطف کنید یک مقدار بیشتر در این مورد توضیح بدهید
با

دوشنبه 5 تیر1396 - 4:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

shahram_e نوشته است:
شیرعلی عزیز
چقدر پراپ ها را باید تو زمین فرو کنیم و فاصله پراپها چقدر باید باشه در ضمن برای نصب ترانس‌‌، اولیه 800دور و اولیه 2متر را به مدار نصب کنم وخروجی 800دور و خروجی 2متر سیم را یه آنتن وصل کنم. طبق فرمایش قبل شما ما باید ورودی خروجی 2متر سیم را به مدار وصل کنیم بعد خروجی و ورودی 800دور را به آنتن وصل کنیم جواب نمیده. لطف کنید یک مقدار بیشتر در این مورد توضیح بدهید
با

دروود به شما
دوست عزیز 1 متر باشه کافیه البته بعضی دوستان گاهی وقتا بیشتر هم میزارن که کمی تو شعاع باروری تاثیر میزاره
چوک شما دارای دو سیم پیچ یکی اولیه که همون دو متر سیم با اندوکتانس 500 میکرو هانری هست و دیگری ثانویه که همان 800 دور است
سیم پیچ ثانویه 800 دور خروجی برای آنتن ها و سیم پیچ اولیه به مدار متصل میشود
فقط اینکه فرمودید جواب نمیدهد منظور شمارو نفهمیدم مدارو درایور اگر درست ساخته شده باشد و چوکتون هم مشکلی نداشته باشد
سیستم کار خواهد کرد و یکی از تست هاشم اینه که موقع روشن شدن چوک شما یک صدای شبیه تق تق ضعیف باید بدهد

موفق باشید

شاید همین شفق، فلقی برای رهروان ره عشق باشد.

دوشنبه 5 تیر1396 - 5:03pm

کسی میتونه این ردیاب اکسپوفر را برا ما درستش کنه؟

دوشنبه 5 تیر1396 - 7:42pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شیرعلی عزیز
تو مدار ما یک ولوم ده کیلو داریم اگر مدار رو هم پراپ هم آنتن دو تا فیش بزارم دوباره باید ولوم جداگانه 100کیلو به خروجی ترانس
اضافه کنم یا توی مدار به جای ده کیلو صد کیلو بزارم کافیه
با تشکر

دوشنبه 5 تیر1396 - 11:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure