انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 8:55am

پاسخ به موضوع  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی
 درخواست فایل مدار ردیاب اکسپوفر 
نویسنده پیغام

دوستان می تونید از چوک قرمز برا افزایش واتاژ استفاده کنید .
ردیاب دیفاندر حداکثر ولتاژش پیک تو پیک ۲۸ ولته .
من با یه امپلی صوتی و چوک قرمز به ۸۰ ولت رسیدم
البته خروجی امپلی رو با اسکوپ چک کنید از یه محدوده ای بالاتر بره شکل موج بهم می خوره
ولی بغیر از موج مربعی تو تمام شکل موج ها بد عمل نکرده .
حتما به اسکوپ کنار دستتون باشه شکل موجا رو چک کنید

پنج شنبه 29 تیر1396 - 10:21pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام شیر علی عزیز
ردیاب اکسپوفر را از فلزیاب پاژ خریدم البته وسایل را کامل برام فرستادند مدار کوچک را روشن کردم که برای ردیابی هست دو تا مقاومت با ترانزیستور ۱۲۲ خیلی داغ میکنه.من زنگ زدم گفتند طبیعی هستش.نظر شما چیه
با تشکر

جمعه 30 تیر1396 - 5:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahram_e نوشته است:
سلام شیر علی عزیز
ردیاب اکسپوفر را از فلزیاب پاژ خریدم البته وسایل را کامل برام فرستادند مدار کوچک را روشن کردم که برای ردیابی هست دو تا مقاومت با ترانزیستور ۱۲۲ خیلی داغ میکنه.من زنگ زدم گفتند طبیعی هستش.نظر شما چیه
با تشکر

سلام دوست عزیز.
مال من که داغ نمی کنه باطری 12بهش وصل کن باطریه خودش چقدره

ورژن 3.2هست یا بالاتره

اگه زودتر میگفتی ورژن 8.4اکسپوفر با نمایش ولتاژ باطری و 20مود حفره و....
براتون کامل به صورت توماسی درست میکردم که کارایی ودقتش از ورژن3 خیلی بهتر است

عکسشونو بزار ببینم چی فرستاده

جمعه 30 تیر1396 - 10:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

وقتی روشن میکنم مینویسه ساخت امریکا
و generation... بعد مود
شیرعلی عزیز موقعی که پراپها رو تو زمین فرو کردی نباید این سه تا نقطه حرکت کنه؟یا هیچ حرکتی نداره. چون من روشن کردم گذاشتم
روی گولد بعد پراپها رو فرو کردم تو زمین ان سه تا نقطه نباید متحرک بشه؟یانه؟
ممنون
عکس هم فردا براتون میزارم

جمعه 30 تیر1396 - 11:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام شیرعلی عزیز
بعدازاینکه کیت اکسپوفر را از فلزیاب پاژ خریدم و تو جعبه گذاشتم به هر حال موفق شدم خودم یک ترانس بپیچم و مداری که برام گذاشتی و خودم مونتاژکردم ترانسی که درست کردم وصل کردم دستت درد نکنه مدار شما رو که تست کردم و مدار شرکتی را هم تست کردم در مقایسه میخام بگم مدار شما از مدار پاژ یک پله بهتره البته طبق تست خودم این حرف را میگم شاید دوستان نظرشون متفاوت باشه انهایی که مثل من مدار مونتاژشده از فروشگاها مثل پاژ خریدند.در پایان این مدار اکسپوفر به نظرم مدار بسیار خوبیه و اگر دوستان مایلند بسازند عالیه.ممنون از محبت های شما دوست عزیز شیر علی

دوشنبه 2 مرداد1396 - 5:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahram_e نوشته است:
سلام شیرعلی عزیز
بعدازاینکه کیت اکسپوفر را از فلزیاب پاژ خریدم و تو جعبه گذاشتم به هر حال موفق شدم خودم یک ترانس بپیچم و مداری که برام گذاشتی و خودم مونتاژکردم ترانسی که درست کردم وصل کردم دستت درد نکنه مدار شما رو که تست کردم و مدار شرکتی را هم تست کردم در مقایسه میخام بگم مدار شما از مدار پاژ یک پله بهتره البته طبق تست خودم این حرف را میگم شاید دوستان نظرشون متفاوت باشه انهایی که مثل من مدار مونتاژشده از فروشگاها مثل پاژ خریدند.در پایان این مدار اکسپوفر به نظرم مدار بسیار خوبیه و اگر دوستان مایلند بسازند عالیه.ممنون از محبت های شما دوست عزیز شیر علی

شما لطف دارید کاری نکردم
خوشحال شدم موفق شدی فکر نکنم دیگه اون کیت را ازت پس بگیره درسته

دوشنبه 2 مرداد1396 - 7:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
پس نمیگیره.فقط دوست عزیز هر ردیابی قلق خاصی واسه خودش داره اگر در اپراتوری اکسپوفر چیزی خاصی هست خوشحال میشم راهنمایی کنید
با تشکر

دوشنبه 2 مرداد1396 - 8:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز من فقط با توماسی کار کردم با ال رود کار نکردم اگه توماسی درست کردی به این شکل درخدمتم ولی باید باهاش تمرین کنی تا قلقش دستت بیاد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 2 مرداد1396 - 8:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شیرعلی جان معمولا خطا این دستگاه تا هدف طبق تجربه شما چقدره و در مجموع چقدر به دستگاه طبق کاری که با ان کردید اعتماد دارید

دوشنبه 2 مرداد1396 - 11:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahram_e نوشته است:
شیرعلی جان معمولا خطا این دستگاه تا هدف طبق تجربه شما چقدره و در مجموع چقدر به دستگاه طبق کاری که با ان کردید اعتماد دارید

سلام دوست عزیز
دوستان زیادی با این دستگاه کار کردن وهمه گفتن بهترین ردیاب هست خطاش بسیار کمه شما باید باهاش تمرین کنید تا قلقش دستت بیاد بستگی به ساخت واگر توماسی باشه تعادلش رو دسته باید خیلی دقیق باشه.
شما میتونی ردیابی کنی حدودی حدفو گرفتی پراپها را به فاصله یک تا دومتر تو زمین بکار دستگاه را روشن کن بزارحدود20دقیقه روشن باشه تا حدفو باردار کنه بعد نقطه زنی کن با ردیاب زمانی که فلز باردار باشه خیلی بیشتر فلزیاب اونو سنس میکنه
موفق باشید

چهارشنبه 4 مرداد1396 - 8:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure