انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 3:42pm

پاسخ به موضوع  [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی
 درخواست فایل مدار ردیاب اکسپوفر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شیرعلی نوشته است:
اکسپوفر من ورژن 8 هست 20مد داره 4مود طلا4مود نقره4 مود برنز. مگنت. سرب. حفره. وووو..

ایا امکانش هست فایل هگز این ورژن رو روی ورژنهای قدیمی ریخت
فایلش رو کی داره؟ لطف کنه بزاره. سپاس

یکشنبه 8 مرداد1396 - 7:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ظاهرا آقای شیر علی داره. :) :YMPEACE:

یکشنبه 8 مرداد1396 - 7:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خیر نمیشه ریخت با ید پی سی بی تعغیراتی بکنه
ورژن 8.4 سلکتور نداره باسه کلید شستی مودها تعغیر یا کمو زیاد میشه ولتاژ باطری هم رو ال سی دی نمایش داده میشه
فایلش شرمنده من اجازه عمومیشو اینجا ندارم ببخشید

یکشنبه 8 مرداد1396 - 9:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام شیرعلی عزیز
من از کارکرد دستگاه خیلی راضی هستم ممنون.دوست عزیز در مورد اینکه دستگاهم مود حفره یا مود مس نداره برای تشخیص مس میشه از مود برنز کمک گرفت البته میدانم برنز شامل مس نمیشه به نظرت روشی برای تشخیص مس با این ورژن هست؟

پنج شنبه 12 مرداد1396 - 11:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

shahram_e نوشته است:
سلام شیرعلی عزیز
من از کارکرد دستگاه خیلی راضی هستم ممنون.دوست عزیز در مورد اینکه دستگاهم مود حفره یا مود مس نداره برای تشخیص مس میشه از مود برنز کمک گرفت البته میدانم برنز شامل مس نمیشه به نظرت روشی برای تشخیص مس با این ورژن هست؟

ورژن8 هم مود مس نداره ولی دومود حفره داره

توماسی درست کردی یا ال رود
یک فیلم میتونی زمان عکسل عمل وقتی یخچال روشنه از جهت گرفتن انتن به طرف یخچال بزاری

پنج شنبه 12 مرداد1396 - 5:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باشه دوست عزیز فردا فیلم میگیرم براتون میزارم راسنی رو چه مود باید بزارم؟

پنج شنبه 12 مرداد1396 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shahram_e نوشته است:
باشه دوست عزیز فردا فیلم میگیرم براتون میزارم راسنی رو چه مود باید بزارم؟

طلا لطفا

جمعه 12 مرداد1396 - 1:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر شیرعلی عزیز
شما خیلی وقته با ردیاب اکسپوفر دارید کار میکنید میشه بفرمایید زمانی که آنتن یک هدف واقعی را ردیابی کرد رفتار و سرعت و حرکت آنتن چگونه هست. البته من هدف واقعی رو هنوز نرفتم با دستگاه کار کنم و موقعیت برام پیش نیومده. البته من طلا روی زمین گذاشتم
آنتن به سمت طلا خوب چرخید و بعد از قیچی شدن وقتی یک قدم جلوتر رفتم آنتن ها باز شد و دوباره قیچی کرد تا جایی که طلا بود. حال منظورم اینه که شما این دستگاه رو وقتی به این شکلی که برای طلا که رو زمین گذاشتم قیچی و دوباره حدود ده سانت باز و دوباره
قیچی شد قبول دارید یا برای هدف واقعی هم همین رفتار رو آنتن ها از خودشان نشان میدهند دارند. دوست عزیز اگر قلق و تجربه خاصی از این ردیاب دارید برای دوستان بیان کنید همیشه دعاگوی شما هستم. شما مسلما تجربه زیادی دارید اگر بیان کنید خیلی ها رو از سر در گمی در میارید . و همه دعات میکنند
با تشکر

شنبه 28 مرداد1396 - 11:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شیرعلی عزیز
یک سوال دیگری هم دارم اگر مزاحمته ببخشید منو. من از فلزیاب پایتخت کیت رو خریدم یکی که بهش پراپ میخوره یک برد دیگه برای آنتن هست البته وقتی روشن میکنم چنان داغی میکنه دو تا مقاومت 27اهم 10 وات..
سوال من آینه که من از خروجی ترانس دو تا میره واسه آنتن دو تا خروجی دیگه واسه آنتن تلسکوپی گرفتم. به نظر شما آنتن تلسکوپی به این برد من اضافه کردم درسته؟ یا فقط از برد برای آنتن میبایست خروجی میگرفتم و آنتن تلسکوپی اضافه کردم کار اشتباهی کردم. نظر شما چیه؟ آنتن تلسکوپی را حذف کنم از برد
با تشکر

یکشنبه 28 مرداد1396 - 1:01am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستای عزیز و اقا حمید گل.بچه ها اگه ممکنه راهنماییم کنین یه ردیاب کار امد که توی انجمن هست رو بسازم.کدومش طبق تجربه دوستان جواب خوبی داده!؟ممنون

سر بلند و پیروز...سازگار با ملودی زمان...

شنبه 29 مهر1396 - 3:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 138 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure