انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 7:04am

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کسی شماتیک این ردیابو داره؟ 
نویسنده پیغام
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دوستان من ردیاب هم اگه توجیه علمی هم داشته باشه و هم بهترین ردیاب رو بدی دست کسی که بلد نیست هیچ ارزشی نداره، اگه الکی بود که تموم شرکتهای معتبر سازنده دنیا نمیومدن وقت خودشون رو بزارن رو این قضیه، اصلا به فرض اینکه ردیاب یه چیز الکیه! پس چرا وقتی یه چیزی رو قایم میکنیم و حتی به شخصه چند تکه فلز در 50 و 70 سانتی در آوردم که جنسشون مشخص نیست، درسته بی ارزشه ولی این معلوم میکنه که کار میکنه!
مهمترین چیز در زدیاب اپراتوری اونه!

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

جمعه 21 شهریور1392 - 2:37am

آخه برادران گرامی نمیشه که ما تو این عصر تکنولوژی توجیحی برای دوتا میله برنجی نداشته باشیم! بنده به یکی از دوستان که میگفت خیلی با ردیاب کار کرده و عالیه گفتم این قطعه طلا رو که زیر خاک پنهان کردم رو پیدا کن تا برای من ثابت بشه که وقت تلف نکردم بعد 20 دقیقه که دور خودش می چرخید نتونست.
حالا من به دوستان میگم اگر کسی بتونه این کار رو برای من اثبات کنه یعنی یک نمونه باهاش کار کنه 500 هزار تومان نقد بهش میدم.
دوستان گرامی بنده حداقل حداقل 250 سایت و مدار ردیاب رو تحت آنالیز قرار دادم ولی اگر بگویم بعضی از مدارها واقعا خنده دار هستن بیهوده نگفتم! اگر حاضر بودین بنده هم حاضرم یک نمونه از بهترین مدار های ردیابی که شما معرفی میکنید را آنالیز کنیم تا من به شما اثبات کنم که این مدارها کار نمیکنه

جمعه 22 شهریور1392 - 8:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kalokalo نوشته است:
آخه برادران گرامی نمیشه که ما تو این عصر تکنولوژی توجیحی برای دوتا میله برنجی نداشته باشیم! بنده به یکی از دوستان که میگفت خیلی با ردیاب کار کرده و عالیه گفتم این قطعه طلا رو که زیر خاک پنهان کردم رو پیدا کن تا برای من ثابت بشه که وقت تلف نکردم بعد 20 دقیقه که دور خودش می چرخید نتونست.
حالا من به دوستان میگم اگر کسی بتونه این کار رو برای من اثبات کنه یعنی یک نمونه باهاش کار کنه 500 هزار تومان نقد بهش میدم.
دوستان گرامی بنده حداقل حداقل 250 سایت و مدار ردیاب رو تحت آنالیز قرار دادم ولی اگر بگویم بعضی از مدارها واقعا خنده دار هستن بیهوده نگفتم! اگر حاضر بودین بنده هم حاضرم یک نمونه از بهترین مدار های ردیابی که شما معرفی میکنید را آنالیز کنیم تا من به شما اثبات کنم که این مدارها کار نمیکنه

حالا شد عزیز.شما بگو تو کدوم شهری تا یکی از دوستان که تو اون شهره بیاد و تست کنید و 500هزار و بگیره.

جمعه 22 شهریور1392 - 10:19am

بنده در تهران قرار دارم و از اینکه کسی بیاد و یک سکه 500 ساله رو زیاد هم سخت نمیگیرم در فاصله ی 20 متری و عمق 20 سانتی با ردیاب پیدا کنه و 500 هزار تومان از من بگیره استقبال میکنم

جمعه 22 شهریور1392 - 3:44pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
kalokalo نوشته است:
بنده در تهران قرار دارم و از اینکه کسی بیاد و یک سکه 500 ساله رو زیاد هم سخت نمیگیرم در فاصله ی 20 متری و عمق 20 سانتی با ردیاب پیدا کنه و 500 هزار تومان از من بگیره استقبال میکنم

بقرآن اگه تهران بودم یا فاصله م نزدیگ بود نه واسه پولش میگم، میومد حتی تو خود آپارتمان برات پیداش میکردم

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

جمعه 22 شهریور1392 - 4:12pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

من مثل اب خوردن طلای مخفی شده رو پیدا میکنم .

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

جمعه 22 شهریور1392 - 10:33pm

اگه واقعا به این راحتی کار میکرد فکرشو بکنید دیگه هیچ دفینه ای باقی نمونده بود و این شرکت های سازنده ردیاب به جای فروختن ردیاب میرفتن یه دفینه پیدا میکردن دیگه اینهمه زحمت تبلیغ و فروختن جنسشونو نداشتن. مثل این آقا که از فروش دستگاه ردیاب مواد منفجره چه پولی به جیب زد اما گرفتنش و زحمتش به باد رفت

شنبه 23 شهریور1392 - 8:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز من حاضرم بیام کمتر از 2 دقیقه نه با ردیاب فرکانسی بلکه با شاقول برات پیدا میکنم البته با ردیاب انجمن کمتر از یک دقیقه :D

شنبه 23 شهریور1392 - 10:20pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
دوست عزیز مطمئن باش شرط و میبازی ...ردیابی طلا اینقدا هم سخت نیس که شرط گذاشتی :D

یکشنبه 24 شهریور1392 - 3:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با آقای کرمی موافقم
اون زمان با یه چوب Yانار آب پیدا میکردن
شما میتونی اونو توجیه کنی؟

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 24 شهریور1392 - 5:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure