انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 3:20pm

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام

سلام خدمت اساتید،من این ردیابو ساختم ولی کارنمیکنه دستش ازبرنجه توپره که طولش12سانت وقطرش16میل هست اندازه انتن 45سانت وطول خمش5سانت جنس المانی شماره 3هست لطفا راهنمای کنید،اگر کسی کاربانرم افزاروکامل بلده لطفا بهم یاد بده ممنون میشم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 5 تیر1394 - 11:03am

سلام خدمت اساتید،من این ردیابو ساختم ولی کارنمیکنه دستش ازبرنجه توپره که طولش12سانت وقطرش16میل هست اندازه انتن 45سانت وطول خمش5سانت جنس المانی شماره 3هست لطفا راهنمای کنید،اگر کسی کاربانرم افزاروکامل بلده لطفا بهم یاد بده ممنون میشم

جمعه 5 تیر1394 - 11:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز دوستانی که این ردیاب رو. ساختن و نتیجه گرفتن بگن ار کدوم.انتن.ها استفاده کردن انتن.اقا مجتبی یا انتن دیگه ای؟؟؟؟؟

پنج شنبه 11 تیر1394 - 9:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ساما نوشته است:

درود دوست گرامی بنظر من شما طبق همون چیزی که آقا محمد در ابتدای تاپیک گذاشتن بسازی بهتر جواب میگیری یعنی میله برنجی 4 یا3 ودسته های مسی

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

جمعه 12 تیر1394 - 3:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ساما نوشته است:

دوست عزیز آنتن به سبک مجتبی بهتره هزینش هم بیشتر میشه.شما با همون لوله مسی مسی یه چیز دقیق بسازی واسه شروع خوبه.در ضمن از تقویت کننده استقاده کن حتماً
viewtopic.php?f=13&t=1860

جمعه 12 تیر1394 - 8:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

download/file.php?id=2136&mode=view

درود

دوستان شما هم سیم ها رو مثل عکس بالا به هم وصل کردید؟
1 , 4 به یکی از دسته ها
3 , 2 به یکی دیگه از دسته ها

درسته؟

پنج شنبه 18 تیر1394 - 9:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
badboy نوشته است:
https://www.felezjoo.com/download/file.php?id=2136&mode=view
درود
دوستان شما هم سیم ها رو مثل عکس بالا به هم وصل کردید؟
1 , 4 به یکی از دسته ها
3 , 2 به یکی دیگه از دسته ها
درسته؟

سلام به دوستان فلزجو @};-
بله دوست عزیز درسته :ymhug:
دوستان توجه کنید ما کلا به یک منفی و یک مثبت احتیاج داریم. ولی اگر مثل دوستمون از سیم استریوکه 3 یا 4 رشته داره استفاده کنیم فرق میکنه! یعنی اگر از 2 سیمش استفاده کنیم ضعیف میشه یعنی میشه mono L یا mono R در حالی که اگه از هردو زوج منفی با منفی و مثبت با مثبت استفاده بشه فرق میکنه خوب یه مثال ببینید شما یه موزیک میزارین اگه یکی از لاینهای استریو رو قطع کنید و مونو شود چه اتفاقی میافه ؟ بله کیفیت صدا پایین میاد و ضعیف میشه!! پس دوستان بیشتر دقت کنید چون خیلی تاثیر داره ،
موفق باشید @};-

پنج شنبه 18 تیر1394 - 11:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون shayanii عزیز @};-

درست می گید سیم های سمت مثبت 4 عدد و منفی هم 4 عدد هستش
من منظورم این بوده که دوتا از این منفی ها (که چهار سیم هستش) به دوتا از این مثبت های (چهار سیم) وصل می شه و می شه 4 سیم که (دوتاش مثبت و دوتاش منفیه ) که به یکی از دسته ها وصل می شه درسته تا اینجا؟

پنج شنبه 18 تیر1394 - 12:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
badboy نوشته است:
ممنون shayanii عزیز @};-

درست می گید سیم های سمت مثبت 4 عدد و منفی هم 4 عدد هستش
من منظورم این بوده که دوتا از این منفی ها (که چهار سیم هستش) به دوتا از این مثبت های (چهار سیم) وصل می شه و می شه 4 سیم که (دوتاش مثبت و دوتاش منفیه ) که به یکی از دسته ها وصل می شه درسته تا اینجا؟

خواهش میکنم دوست عزیز
منظورتون رو دقیق نفهمیدم - شما برای اتصال به دسته ها 2 تا سیم یکی + یکی هم - لازم دارید میتونید سیمهای مثبت رو بامثبت و منفی روهم بامنفی سری کنید ودر آخر فقط 2 سر سیم دارید و اونو به دسته ها وصل کنید.

پنج شنبه 18 تیر1394 - 3:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود

دوست عزیز منظورم اینه سیمه
download/file.php?id=2065&mode=view
که محمد جان اشاره کردن
اگه روکششو باز کنیم چهار رشته سیم داخلش هست که چهار رشته رو یکی باید بکنیم که بشه +
و یه سیم دیگه که داخلش چهار رشته سیم هست رو دوباره یکی می کنیم که بشه - درسته

پنج شنبه 18 تیر1394 - 5:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 76 , 77 , 78 , 79 , 80 , 81 , 82 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: علی مازندران و 18 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure