انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 11:25pm

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستانی که موفق شدن با این روش ردیابی کنند یه فیلم 1 دقیقه ای هم بزارند استفاده میکنیم.گفتن اینکه واسه من عالیه.واسه من خیلی خفنه واسه من اله کمکی نمیکنه.صفحه 75 یه فیلمم نیست :)

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 10:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

کاملا درست میگی داداش یه دلیل اینکه حفاری نکردم بخاطر این بود که جی پی ۵۰۰۰ دارم و خطا زدن محاله ومنم از حفاری بیخود خوشم نمیاد الکی چالهایه سطح زمین رو زیاد کنم :D ،حتی جایی رو که ردیاب شرکتی و دستگاه پالسی اورده بودن و مشخص کرده بودن به اصرار دوستان رفتم ردیاب موبایلی دقیقا همون نقطه روگرفت اما با جی پی خیلی راحت فهمیدم خطاست درکل جاهایی که ذرات قوی دارن نقطه زن پالسی هم به خطا میفته ،من بیشتر دوس دارم رو حفره یابیش تمرکز کنم ببینم تاچه حد و تاچه عمقی درست جواب میده،یا حق

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 10:37pm

سلام خدمت اساتید من این ردیابودرست کردم اما جواب نمیده لطفا راهنمایی کنید درضمن طول انتن45طول دسته12جنس انتن المانی شماره3 دسته لوله مسی با انتن تماس نداره وجنس فیش هم فیش انتن تلوزیون هستش اون یکی فیشم فیش هدفونه،ممون از اینکه راهنمای کنید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 15 خرداد1394 - 9:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ا سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز ببخشید ما این ردیاب را درست کردیم و تقریباً شبیه به ردیاب آقا محمد شده و در این ردیاب برای آنتنها از سیم برنجی سه میل استفاده کردیم و برای عایق بین دسته و آنتن از لوله خودکار استفاده کردیم و برای اتصال بین آنتن و سیم تلفن هم از فیش آنتن نر و مادگی استفاده کردیم و برای اتصال سیمها به گوشی از فیش هندزفری استفاده کردیم و سیمها را یکی به راست و یکی به وسط این فیش وصل کردیم و برای تستش هم 20 گرم طلای 18عیار را زیرش قرار دادیم و تمام فرکانسهای طلا را که دوستان گذاشتن را به نرم افزار دادیم اما آنتنها هیچ عکس‌العملی نشون ندادند به نظر شما مشکل کار کجاست؟عکسشم در زیر قرار میدم.... شرمنده دوستان

شنبه 16 خرداد1394 - 6:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

اینم عکسش...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 16 خرداد1394 - 7:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چرا بعضی از دوستان دو یا چنتا نام کاربری دارن؟ :-?

یکشنبه 16 خرداد1394 - 1:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
mhak نوشته است:
چرا بعضی از دوستان دو یا چنتا نام کاربری دارن؟ :-?

محک جان انگار عمدی نبوده ! بنده خدا ازدستش در رفته :D

یکشنبه 17 خرداد1394 - 3:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سیوان نوشته است:
ا سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز ببخشید ما این ردیاب را درست کردیم و تقریباً شبیه به ردیاب آقا محمد شده و در این ردیاب برای آنتنها از سیم برنجی سه میل استفاده کردیم و برای عایق بین دسته و آنتن از لوله خودکار استفاده کردیم و برای اتصال بین آنتن و سیم تلفن هم از فیش آنتن نر و مادگی استفاده کردیم و برای اتصال سیمها به گوشی از فیش هندزفری استفاده کردیم و سیمها را یکی به راست و یکی به وسط این فیش وصل کردیم و برای تستش هم 20 گرم طلای 18عیار را زیرش قرار دادیم و تمام فرکانسهای طلا را که دوستان گذاشتن را به نرم افزار دادیم اما آنتنها هیچ عکس‌العملی نشون ندادند به نظر شما مشکل کار کجاست؟عکسشم در زیر قرار میدم.... شرمنده دوستان

درودبرشما @};-
جناب سیوان دوصفحه قبل ی موردهایی خدمت شما ودوستان عرض کردم. ظاهرن اهمیت ندادین ! نتیجه ش هم که معلومه :D
viewtopic.php?f=10&t=357&start=730
بخاطر همین مشکلات بود گفتم خودتون درست نکنید و از آقا مجتبی خرید کنید.
درضمن این آنتنی که شما ساختید مدل قدیمیه ! میله برنجی3 میل اگر اصلشو پیدا کنید تفاوت چندانی با نمره4 نداره احتمالآ میله شماهم اصل نیست ! بهرحال موفق باشید.

یکشنبه 17 خرداد1394 - 4:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درودبرشما دوستان @};-
یک موردی رو خدمت دوستانی که آنتنهارو ساختند ولی آنتنها حرکت یا عکس العملی تودستشون نداره عرض کنم.
اگر از کار خودتون مطمئن بودید و هیچ مشکلی در قطعات و اتصالاتش پیدا نکردید آنتنهارو بدید دست برادر یا کسی توخونه ببینید آنتنها دست ایشون حرکت میکنه یا نه ، اگر آنتنها حرکت کردن به احتمال خیلی زیاد مشکل از خودتون هست! یعنی بدن شما برای ردیابی مناسب نیست ، این مشکل هم با تمرینهای زیاد حل شدنیست ،

یکشنبه 17 خرداد1394 - 5:20am

سلام دوستان کسی مدار حفره زن روسراغ داره اگر داریدبرام بزارید فقط حفره زن باشه ممنون میشم

یکشنبه 17 خرداد1394 - 11:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 , 79 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 60 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure