انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 2:48pm

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سیوان نوشته است:
ممنون آقا حبیب من از تبلت با آندروید۴/۲استفاده میکنم و برای آنتنها هم در شهر ما میله برنجی ۴میل وجود ندارد و از۳میل استفاده کنم مشکلی نداره؟خیلی ممنون

داداش والله من دسته از اقا مجتبی گرفتم،زیاد اطلاعات در مورد دسته و ردیاب و اپراتوریش ندارم اینایی هم که گفتم تجربه با موبایلی بود، ولی ۳ میل جواب میده داداش اما۴ میل المانی خیلی الیاژ خالص تره، انشاالله دوستان که تو طراحی دسته موفق بودن کمکت میکنن @};-

سه شنبه 11 خرداد1394 - 2:34am
آواتار کاربر

سلام آقا habiib چقدر طول میکشه تا آنتنتون واکنش نشون بده سرعت واکنشش چقدره چند ثانیه
من اینترنت ندارم از کافینت بعدن منتظر جوابتونم

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 5:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pishro26 نوشته است:
سلام آقا habiib چقدر طول میکشه تا آنتنتون واکنش نشون بده سرعت واکنشش چقدره چند ثانیه
من اینترنت ندارم از کافینت بعدن منتظر جوابتونم

سلام داداش واکنش میده ۱۰ ثانی در بعضی موارد کمتر و بیشتر اونم نه تو شعاع بالا ۳۰ متری،من از انتن اقا مجتبی استفاده کردم انتنها خوبن من تو همه تستا جواب گرفتم اما مشکل اینه فرکانس موبایلی ضعیفه ومشکل دیگه اینه که وزنه تعادلی که انتهای انتن هست سنگینه و بخاطر ضعیف بودن فرکانس موبایل واکنش سریع نداره دوست عزیز، احتمالا باید دستهایی که وزنه تعادل نداشته باشن باید واکنش بهتری داشته باشن .یکی از دوستان که دستهای دستساز با کیفیت خوب ساخته نتیجه رو اعلام کنه تا حدودی مشکلت حل میشه

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 5:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود حبیب جان اگه امکان هست یک فیلم از کارکردش بزارید عالی میشه.
من هم با آنتن معمولی هم آنتن وزنه دار هیچ نتیجه ای نگرفتم حالا نمیدونم مشکل از کجاست

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 6:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

saleh700 نوشته است:
درود حبیب جان اگه امکان هست یک فیلم از کارکردش بزارید عالی میشه.
من هم با آنتن معمولی هم آنتن وزنه دار هیچ نتیجه ای نگرفتم حالا نمیدونم مشکل از کجاست

دوست عزیز احتمالا در بخش اتصال فیش هدفون یا اتصالات انتن به دسته مشکل داری، اگر مشکل از فیش هست فیش ۱ به ۲ اماده در بازار و تو فروشگاهای لوازم صوتی موجوده میتونی تهیه کنی و همونجا تست کنی اخه بعضیا کیفیت ندارن طریقه تستم موزیک پخش کن فیش رو به خروجی وصل کن اگر موزیک قطع شد پس خوبه.
چشم اگر وقت کنم حتما تست میزارم اما چند وقته خیلی درگیرم،حتما نتیجه تست رو اعلام میکنم

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 7:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر دوستان گرامی
این دسته ها طبق فرمایش آقا محمد ساخته شده وفقط برای جلو گیری از اتصال میله برنجی و دسته مسی از پلاستیکی استفاده کردم که در خودرو تیبا نگهدارنده تابلت عقب یا همون(طاقچه عقب)با نخ به درب عقب هست ومیله به راحتی داخلش گردش داره وامتحانش رو هم پس داده ضمنا از برنامهimpulseاستفاده کردم.موفق باشید.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 8:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام Asort جان خسته نباشی برادر واکنشش چطوره؟ تست کردی راضی هستی؟

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 9:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شما
بله دوست عزیز واکنشش خیلی خوبه اما گاها به ذرات هم واکنش نشون میده که برای شناخت ذرات نیاز به تجربه وتمرین داره.

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 9:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Asort1 نوشته است:
درود بر شما
بله دوست عزیز واکنشش خیلی خوبه اما گاها به ذرات هم واکنش نشون میده که برای شناخت ذرات نیاز به تجربه وتمرین داره.

اره داداش خطا داره تمرین کنی میتونی بفهمی تاحدودی میشه خطاهارو تشخیص داد، منم از همین برنامه استفاده میکنم و موجی که این برنامه تولید میکنه سینوسی هست،انشاالله اگرعمری باقی بود من هرموقع کاوش برم با ردیاب موبایلی هر جا حفاری کنم نتیجه رو اعلام میکنم هم فرکانس کاری رو اعلام میکنم هم نتایج حرفه یابی در قبرستان رو، تو یه قبرستان یدفه کار کردم تو فرکانس طلا رو بیشتر قبرا قیچی داشت اما ۱۰۰ خطا بود، ولی اگه تو هر قبر طلا بود یه بنز تک بار میزدم :D اگه بشه رو حفره یابیش حساب باز کرد بازم ارزش بسیار داره البته تو عمقایه پایین مثل زیر ۲ متر نه عمق بالا.بنظرم تو عمق پایین با تمرین زیاد میشه حفره رو دقیق مشخص کرد

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 9:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باید خدمت دوستان عرض کنم که ردیاب موبایلی حتما در کنارش به یک مکمل نقطه زن نیاز داره ومثل ردیاب انجمن از اطمینان بالایی برخوردار نیست.

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 9:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 , 78 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure