انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 4:30pm

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

خيلي ممنون بابت راهنمايي تون آقا بهرام :)

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 11:06am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود

دوستان کسی مدار mp3 پلیر رو داره اینجا بذاره ممنون می شم

شنبه 19 اردیبهشت1394 - 11:22am

سلام
دوستان از اصفهان کسی اینجا هست

سه شنبه 22 اردیبهشت1394 - 2:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استان سمنان چی؟

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

سه شنبه 22 اردیبهشت1394 - 9:37pm

سلام
دوستان خدا قوت میگم به همه شما.من امروز از ساعت 6 غروب تا همین العان که ساعت چهار صبح باشه،کل هفتاد و سه قسمت این صفحات رو مو به مو خوندم.اما به هیچ جمع بندی منطقی نرسیدم.چرا؟
1- یکی میگه دسته باید مسی باشه(نظر آقا محمد بود)
2- یکی دیگه میگه دسته باید برنجی باشه(از کاربران فعال بود)
3-آقا محمد میگه بین دسته و سیم برنجی هیچ اتصالی نباشه
4-یکی از کاربران فعال میگه باید بین دسته و سیم برنجی اتصال باشه
5-از همه فاجعه تر اینکه،چرا شما به جای این همه عکس و توضیحات یه فیلم کوتاه دو دقیقه ای درست نمی کنید.
آیا بهتر نیست با ساخت یه کلیپ به طور کامل قطب مثب و منفی رو در فیش هندسفری نشون بدید و بعدش همونو وصل کنید به ته سیم برنجی تا برای همه جا بیفته؟

در آخر از زحمات همه تشکر میشه ^:)^

چهارشنبه 22 اردیبهشت1394 - 3:10am

درود بر همه شما عزیزان،من سه ساعت تمام کل گزارشات مربوط به ردیاب موبایل را خوندم،مهندس عزیزمان اقای محمد ،مشکل کار به نظر من فقط در نظر نگرفتن این نکته است که نود در صد از کاربران و اعضا نه رشته تحصیلیشون با شما همخونی داشته نه کار وتجربه شما را دارن،در مورد خودم که باید عرض کنم صفر صفر هستم،ولی چنان عاشق کار شما شدم که دنبال یه راهی میگشتم که ساختن انتنها را شروع کنم ،مهندس عزیز کافیه چند دقیقه وقت بزاری و یه فیلم تهیه کنی مثل آموزش آشپزی(قصد جسارت ندارم)و با مواد و لوازم کار و طرز ساخت مو به مو هر قسمت ما را یاری کنی،خدا شاهده با این که هنوز ۲۴ساعت نشده که عضو شدم فوق العاده لذت بردم از انجمن،پیروز پیروز پیروز و همیشه سربلند باشید

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 6:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ariyasad نوشته است:
درود بر همه شما عزیزان،من سه ساعت تمام کل گزارشات مربوط به ردیاب موبایل را خوندم،مهندس عزیزمان اقای محمد ،مشکل کار به نظر من فقط در نظر نگرفتن این نکته است که نود در صد از کاربران و اعضا نه رشته تحصیلیشون با شما همخونی داشته نه کار وتجربه شما را دارن،در مورد خودم که باید عرض کنم صفر صفر هستم،ولی چنان عاشق کار شما شدم که دنبال یه راهی میگشتم که ساختن انتنها را شروع کنم ،مهندس عزیز کافیه چند دقیقه وقت بزاری و یه فیلم تهیه کنی مثل آموزش آشپزی(قصد جسارت ندارم)و با مواد و لوازم کار و طرز ساخت مو به مو هر قسمت ما را یاری کنی،خدا شاهده با این که هنوز ۲۴ساعت نشده که عضو شدم فوق العاده لذت بردم از انجمن،پیروز پیروز پیروز و همیشه سربلند باشید

دوست عزیز بهتره شروع به ساختن کنی بعد ببینی بدنت با کدوم حالت بهتر جواب میده ،
شاید خدا کنه خوشت نیاد و مثل ما معتادش نشی =))

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

پنج شنبه 24 اردیبهشت1394 - 1:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من از تبلت با آندروید ۴.۲استفاده میکنم نرم‌افزار را دانلود میکنه ولی نصب نمیشه علتش چیه؟خیلی ممنون

پنج شنبه 31 اردیبهشت1394 - 10:30am
کاربر فعال
کاربر فعال

سیوان نوشته است:
سلام دوستان من از تبلت با آندروید ۴.۲استفاده میکنم نرم‌افزار را دانلود میکنه ولی نصب نمیشه علتش چیه؟خیلی ممنون

سلام اگه از انجمن دانلود میکنی حتما مشکل داره،ااز فروشگاه play دانلود کن یا حق

پنج شنبه 31 اردیبهشت1394 - 10:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و عرض ادب دارم خدمت تمام زحمت کشان انجمن راجع به این ردیاب چند سوال داشتم خواهشاً جواب بدید اگه در جای ثابت ردیاب را قرار دهیم طوری که ردیاب را با دست نگیریم بازهم ردیاب کار خواهد کرد یا حتما باید با دست ردیاب را بگیریم؟و سر دوتا سیمی که به ردیاب وصل میشه باید به دسته اتصال داشته باشه یا خیر؟ و برای چرخیدن راحتتر آنتنها گفتید از بلبرینگ استفاده کنیم حال شماره بلبرینگ مورد استفاده چنده؟خیلی ممنون

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 2:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 70 , 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure