انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 1:41pm

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 68 , 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

badboy نوشته است:
درود

دوستان من میله برنجی المانی تهیه کردم و طبق دستور العمل ۴۳سانت طول انتن و ۱۲ سانت هم طول دسته برش زدم با زاویه ۹۰ درجه!
و برای دسته هم از لوله مسی نمره ۱۴قطر (۷)) استفاده می کنم بنظرتون این سایز لوله برای دسته خوبه؟

درود بر شما دوست عزیز
بله دسته و طول آنتن استاندارد درست کردید برای آنتن از جنس استیل هم میتونید استفاده کنید

چهارشنبه 26 فروردین1394 - 10:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545a نوشته است:
badboy نوشته است:
درود

دوستان من میله برنجی المانی تهیه کردم و طبق دستور العمل ۴۳سانت طول انتن و ۱۲ سانت هم طول دسته برش زدم با زاویه ۹۰ درجه!
و برای دسته هم از لوله مسی نمره ۱۴قطر (۷)) استفاده می کنم بنظرتون این سایز لوله برای دسته خوبه؟

درود بر شما دوست عزیز
بله دسته و طول آنتن استاندارد درست کردید برای آنتن از جنس استیل هم میتونید استفاده کنید

درود

دوستان انتنو ساختم ولی جواب نمی ده طبق اموزش صفحه اول این دومین انتنی هست که ساختمو و جواب نمی!
:( :(

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 6:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
badboy نوشته است:
mehran1545a نوشته است:
badboy نوشته است:
درود

درود بر شما دوست عزیز

درود
دوستان انتنو ساختم ولی جواب نمی ده طبق اموزش صفحه اول این دومین انتنی هست که ساختمو و جواب نمی!
:( :(

دوست عزیز عکسی ازآنتن‌هایی که ساخته ای رابزارید ببینیم
تا با کمک دوستان مشکل شمارو پیداکنیم.

جمعه 27 فروردین1394 - 2:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود

اینم دسته انتن ها
http://s4.picofile.com/file/8183058650/ant03.jpg

اینم انتن های برنجی

http://s6.picofile.com/file/8183059000/ant04.jpg

برای انتها هم از مغزی شیر اب استفاده کردم که انتن براحتی داخلش گردش می کنه

http://s4.picofile.com/file/8183059192/ant07.jpg

واین هم انتن کامل

http://s4.picofile.com/file/8183059350/ant08.jpg

این هم فیش هدفون که سیم تلقن رو یکی به راست و یکی هم به چپ لحیم کردم ولی هنوز هیچ عکس العملی نشون نداده؟؟

http://s6.picofile.com/file/8183059734/ant02.jpg

هیچ گونه اتصالی هم نذاشتم برقرار شده برای جلوگیری از اتصال انتن با دسسته هم از واشر اب استفاده کردم
یک بار انتن رو با چسب عایق کردم و یه بار هم بدون عایق که بازم جواب نداده

جمعه 28 فروردین1394 - 9:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
سلام بعد از مدتا گفتیم یه سر به بچه های انجمنربزنیم و از پستی که گذاشتیم یه امار بگیریم.هر چند نمیخواستم دیگه پستی بزارم چون کلا از عالم فلزیابی اومدبم بیرون.اما این دوستمون دیدم دارن زحمت میکشن و بی نتیجه مونده کارشون.عزیزم از عکست چیزی که متوجه شدم شما اتصال فیش اشتباست.شما یک سیم به وسط و یک سیم به یکی از دو طرف میزنی ودیکیشم عایق کن با چسب تا اتصال نکنه.موفق باشید

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

جمعه 28 فروردین1394 - 12:54pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد نوشته است:
سلام بعد از مدتا گفتیم یه سر به بچه های انجمنربزنیم و از پستی که گذاشتیم یه امار بگیریم.هر چند نمیخواستم دیگه پستی بزارم چون کلا از عالم فلزیابی اومدبم بیرون.اما این دوستمون دیدم دارن زحمت میکشن و بی نتیجه مونده کارشون.عزیزم از عکست چیزی که متوجه شدم شما اتصال فیش اشتباست.شما یک سیم به وسط و یک سیم به یکی از دو طرف میزنی ودیکیشم عایق کن با چسب تا اتصال نکنه.موفق باشید

درود محمد جان خیلی ممنون بابت راهنمایی اتون من این کارو کردم ولی بازم هیچ تغییری نکرده برام هنوز سواله چرا جواب نمی ده!! :-\ :-\

جمعه 28 فروردین1394 - 5:56pm

سلام خسته نباشید ... این ردیاب تا عمق چند متری رو میتونه بزنه ؟؟؟

یکشنبه 30 فروردین1394 - 9:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود جناب محمد عزیز استاد گرامی کاش سعادت بود بیشتر در خدمتتون بودیم واز محضرتون استفاده میکردیم

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

دوشنبه 31 فروردین1394 - 1:19pm
کاربر فعال
کاربر فعال

این ردیاب بسیار ضعیفه...کسانی که میگن باهاش کار کردن و جواب گرفتن نمیدونم چطور جواب گرفتن.طرح آقا سعید رو فکر میکنم بسازید جواب بگیرید.گرچه خود بنده نتونستم ردیابی بکنم با اون طرح که احتمالاً یه جای کارم میلنگه. viewtopic.php?f=13&t=1987
امتحان کنید جواب گرفتید بگید واسه ما هم راه بیافته

سه شنبه 1 اردیبهشت1394 - 11:49pm

سلام دوستان , خسته نباشید ... یه سوال داشتم که فکر کنم سوال خیلیا باشه !!! سیم برنجه با دسته مسی باید ارتباط داشته باشه یا بینشون عایق باشه ؟؟؟ یه عده میگن که باید با هم وصل باشن یه عده دیگه میگن که نباید با هم متصل باشن .ممنون میشم اگه جواب بدید .

پنج شنبه 2 اردیبهشت1394 - 1:26am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 68 , 69 , 70 , 71 , 72 , 73 , 74 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure