انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 3:12pm

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
amin171 نوشته است:
دوستان یه سوال تایپکم خوندم ولی جوابمو پیدا نکردم اگه تکراریم بود ببخشید
دسته انتن ها باید 12سانت باشه یا دسته های لوله مسی

درودبرشما دوستان عزیز @};-
امين جان دسته های ردیاب حالا مسی باشه یا برنجی سایز 11 و12 میتونید استفاده کنید.
اگه بتونید میله توپر برنجی پیداکنید بهتره :-BD
عکسشو گذاشتم به این طریق بسازید
موفق باشید @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 4 فروردین1394 - 10:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sabbas نوشته است:
سلام به همه اساتید گرامی
دوستان اگر لطف بفرمایید و بنده رو راهنمایی کنید ممنونتون میشم ^:)^
من این ردیابو ساختم و بدون امپلی فایر به یه تبلت وصلش کردم در مورد طلا خیلی باهاش تست کردم که واقعا بیسته بیسته
اما قضیه عمق گیریش برام نا مفهومه وهنوز نتونستم عمق گیری رو درست انجام بدم ؟!
و ایا با همون فرکانسی که رهگیری میکنیم باید عمقگیری کرد؟
من با فرکانسهای 5500 و 1330 و 9194 که با موج 20 هرتز fm مدوله شده به بهترین نتایج رسیدم
ممنون @};-

درودبرشما دوست عزیز @};-
Sabbas عزیز اپراتوری ردیاب ونقطه زنیش واقعآ کارهرکسی نیست
بنظر من از هر 100 نفر شاید 1 یا 2 نفر بتونن خطاهایی که آنتنهارو میکشونه طرف خودش رد بدن و دقیقآ نقطه ای رو بزنن که دفینه باشه. اون دونفرهم قطعا کسانی هستندکه واقعآ بهش علاقه دارن تمرینهای زیادی کردن تجربه هایی کسب کردن و تمام حرکات آنتنها رو میفهمند.
شماهم دوست عزیز اگرمیخوای اصولی یادبگیرید با یک سوال وجواب نمیتونیدیه نتیجه ای برسید به انجمن اپراتوری ردیاب برید وتمام پستها وموضوعات مربوط به اپراتوری ردیاب رو مرور کنید اونجا از نحوه آنتن دست گرفتن گرفته تا وزن گیری اندازه گیری و هم عمق گیری و.....راهمگی اصولی یاد میگیریدسوالی هم داشتید دوستان کمکتون می‌کنند.
بهرحال آرزوی موفقیت برای شما و تک تک دوستانو دارم.
این چندفرکانس برای نقطه زنی و تایید کردنه. 24.37 - 39.51 - 26.69
فرکانسهای ردیاب fpl35 خودمون تست شده ها و دقیق ترینهاش در تاپیک زیر جناب کانی گذاشتن میتونید ازاونااستفاده کنید.
viewtopic.php?f=13&t=1318

سه شنبه 4 فروردین1394 - 10:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خسته نباشید
دوستان این لوله های توپر برنجیو از کجا میشه تهیه کرد

چهارشنبه 4 فروردین1394 - 1:18am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

shayanii نوشته است:
sabbas نوشته است:
سلام به همه اساتید گرامی
من این ردیابو ساختم و بدون امپلی فایر به یه تبلت وصلش کردم در مورد طلا خیلی باهاش تست کردم که واقعا بیسته بیسته
من با فرکانسهای 5500 و 1330 و 9194 که با موج 20 هرتز fm مدوله شده به بهترین نتایج رسیدم
ممنون @};-

درودبرشما دوست عزیز @};-
بنظر من از هر 100 نفر شاید 1 یا 2 نفر بتونن خطاهایی که آنتنهارو میکشونه طرف خودش رد بدن و دقیقآ نقطه ای رو بزنن که دفینه باشه. اون دونفرهم قطعا کسانی هستندکه واقعآ بهش علاقه دارن تمرینهای زیادی کردن تجربه هایی کسب کردن و تمام حرکات آنتنها رو میفهمند.
شماهم دوست عزیز اگرمیخوای اصولی یادبگیرید با یک سوال وجواب نمیتونیدیه نتیجه ای برسید به انجمن اپراتوری ردیاب برید وتمام پستها وموضوعات مربوط به اپراتوری ردیاب رو مرور کنید اونجا از نحوه آنتن دست گرفتن گرفته تا وزن گیری اندازه گیری و هم عمق گیری و.....راهمگی اصولی یاد میگیریدسوالی هم داشتید دوستان کمکتون می‌کنند.
فرکانسهای ردیاب fpl35 خودمون تست شده ها و دقیق ترینهاش در تاپیک زیر جناب کانی گذاشتن میتونید ازاونااستفاده کنید.
https://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=13&t=1318

مرسی دوست عزیز بابت جوابتون دم شما گرم :x

بنده آنیم که در بند آنیم

چهارشنبه 4 فروردین1394 - 1:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amin171 نوشته است:
سلام خسته نباشید
دوستان این لوله های توپر برنجیو از کجا میشه تهیه کرد

درودبرشما دوستان عزیز @};-
دراصل میله های توپر برنجی بخاطر مصرف کمی که داره مقداری بدست آوردنش سخته من توشهر خودمون که نتونستم پیداش کنم اما میتونید بجاش از لوله های مسی هم استفاده کنید. :-BD
واسه پیدا کردن میله های توپر برنجی باید اول از تراشكاریها دنبالشو گرفت اگه خودشون هم نداشته باشن میتونید از اونا آدرس محلشو بگيريد.
دوستانی که هنوز آنتن درست نکردن و اوایل کارشونه L-)
این آنتنها درست کردنشون اینجوریام راحت وساده نیست قطعاتش کمیابن فیش اتصالشو الآنم پیدا نکردم بلبرینگ با اون شماره هم نبود تاحالا چندین لوله مسی برای دسته آنتنها با سایزهای متفاوت خریدم اما هر دفعه یا بلبرینگ پیدا نکردم دراون اندازه یا بزرگتر از دسته ها بود یافیشو نمیتونستم تودسته مهار کنم و.... 8-}
خلاصه دوستان تا طریقه ساختش بیاد دستتون و اگر بتونید اصولی درستش کنید زمان و هزینه های اضافی میبره. بنظرمن آنتنی که آقامجتبی برای فروش گذاشتند بهتر و دقیق تره از ایشون بخرید آنتنهای ساخت جناب مجتبی کاملا برنجی و جالبتر اینکه خوراکی هم هستند. :D
موفق باشید @};-

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 6:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sabbas نوشته است:
shayanii نوشته است:
sabbas نوشته است:
سلام به همه اساتید گرامی
ممنون @};-

درودبرشما دوست عزیز @};-
viewtopic.php?f=13&t=1318

مرسی دوست عزیز بابت جوابتون دم شما گرم :x

موفق وپیروز باشید @};- :x

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 6:54am

دوستان سلام
یعنی واقعا" با ردیاب میشه دفینه پیدا کرد. یکم برام توضیح بدید. آخه طبق کدوم اصل علمی کار میکنه.

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 3:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و عرض تبریک سال نو خدمت همگی دوستان

میخواستم بدونم چیزی که من از این تاپیک برداشت کردم درسته
اگه اینجوری مدار رو مونتاژ کنم تو یک جعبه ایراد نداره

یعنی میتونم تو مبایل با نرم افزار سیگنال ژنراتور دو کاناله keuwl.functiongenerator یک کانال رو موج مربع و کانال دیگه رو سینوسی بافرکانس یکسان براش تعریف کنم وبعد خروجی یکی از ترانسها(موج مربع) رو بدم به آنتنهای برنجی و دیگری (موج سینوسی) رو به آنتنهای تلسکوپی برای کاهش خطا و دقت بیشتر ؟
در ضمن مدار آمپلی من با ای سی استریو TA8210AH هستش و تو خروجی ترانسها شوک خوبی دارم که با ولوم داخل مبایل
شدت اون کنترل میشه . فکر میکنم تو شکل بیشتر قابل درک باشه .
لطفا اساتید نظر بدن

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 3:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام به دوستان
امروز واسه تست این ردیاب موبایلی که بدون تقویت کننده ساختمش به یه منطقه خارج از شهر رفتیم
حدود 50 گرم طلا با خودمون برده بودیم من از رفیقم خواستم توی یه محوطه حدودا 100 متر مربعی یه جایی طلا هارو قایم کنه تا من با ردیاب پیداشون کنم این کارو واسه این کردم که تاثیر نیروی ذهنم رو از بین ببرم
دوتا تست انجام دادیم باورتون نمیشه بار اول با دقت حدودا دو متر و بار دوم دقیقا نقطه دقیقشو پیدا کردم
واقعا خوب و عالی جواب داد
تشکر فراوان از طراح این ردیاب @};- :-*

بنده آنیم که در بند آنیم

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
sabbas نوشته است:
سلام به دوستان
امروز واسه تست این ردیاب موبایلی که بدون تقویت کننده ساختمش به یه منطقه خارج از شهر رفتیم
حدود 50 گرم طلا با خودمون برده بودیم من از رفیقم خواستم توی یه محوطه حدودا 100 متر مربعی یه جایی طلا هارو قایم کنه تا من با ردیاب پیداشون کنم این کارو واسه این کردم که تاثیر نیروی ذهنم رو از بین ببرم
دوتا تست انجام دادیم باورتون نمیشه بار اول با دقت حدودا دو متر و بار دوم دقیقا نقطه دقیقشو پیدا کردم
واقعا خوب و عالی جواب داد
تشکر فراوان از طراح این ردیاب @};- :-*

تبریک میگم
میشه بفرمایید با چه فرکانسی طلای جدید رو پیدا کردید؟

شنیدن کی بود مانند دیدن

پنج شنبه 5 فروردین1394 - 12:06am
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 74 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure