انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت1403 - 12:10am

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای explorerعزیز و تمام دوستان.
دستت درد نکنه کار ظریف و جالبی انجام دادی.خیلی زحمت کشیدی.ولی یه سوال داشتم.ممنون میشم دوستان بتونند کمکم کنند.طرز کار با نرم افزار wavform generator رو اصلا بلد نیستم.آیا میتونید کمکم کنید؟؟؟؟؟/

جمعه 10 خرداد1392 - 9:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

chia نوشته است:
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای explorerعزیز و تمام دوستان.
دستت درد نکنه کار ظریف و جالبی انجام دادی.خیلی زحمت کشیدی.ولی یه سوال داشتم.ممنون میشم دوستان بتونند کمکم کنند.طرز کار با نرم افزار wavform generator رو اصلا بلد نیستم.آیا میتونید کمکم کنید؟؟؟؟؟/

سلام داداش، مرسی، شما هم خسته نباشید
قبلش بپرسم شما برنامه رو نصبش کردین یا نه؟ اگه نصبش نکردین حتما اول نصب کنید بعدش اینا رو دقت کن
سمت چپ بالای برنامه اجرا شده چند رقم سبز رنگ هستش که بر حسب هرتز هستند رو هر رقم که با تاچ انتخاب کنی او رقم با ولوم سمت راست بالا قابل کم یا زیاد شدن هستش(بین 0 تا 9) پس با اینکار می تونی مثلا فرکانس 5500 رو برای طلا ست کنی حالا یه دکمه بازم سمت چپ ولی کمی پایین تر از رقم فرکانس هستش به رنگ قرمز که با فشار دادن اون، سبز رنگ میشه یعنی حالا صدایی با فرکانس انتخابی تولید و از بلندگوی گوشی پخش میشه که با اتصال فیش به انتنها منتقل میشه. همین
ایرادی اگه تو این نوشته حقیر هست باید اساتید محبت کنند اصلاح بفرمایند
موفق باشید

شنبه 10 خرداد1392 - 1:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
سلام بعضی از دوستان پیام میدن جنس دسته ها از چیه.خوب باید بگم من اینارو قبلا ساختم نمره لولش یادم نیست اما بگم جنس دسته هارو از مس درست کنید لوله مسی در یخچال سازی ها به عنوان کپسول و در ابزار فروشیها به نام لوله مسی برای روشنایی یا غیزه.. موجوده.در ضمن انت های برنجی به هیچ وجه نباید به دسته ها متصل باشه پس رعایت کنید لوله و انتن جدا از هم باشد اگه دقت کنید من سر و ته لولرو نوار تفلن زدم چون زیرش یه واشر پلاستیکیه.همین.مشکلی بود در خدمتم

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

شنبه 11 خرداد1392 - 10:36pm
YIM
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
سلا محمد خان خسته نباشید
بنده دسته پلاستیکی ساخته ام از سیم تل استفاده کردم
رو 5500 میدارم ولی آنتن ها به سمت طلا حرکت نمی کنه
مشکل کجاست؟

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

یکشنبه 11 خرداد1392 - 2:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوسته من شما انگار به نوشته ها دقت نمکنی. فدات شم من میگم مسی فقط و فقط همین.

یکشنبه 12 خرداد1392 - 1:11pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محمد نوشته است:
دوسته من شما انگار به نوشته ها دقت نمکنی. فدات شم من میگم مسی فقط و فقط همین.

ممد جان سلام
داداش میشه لطف کنید یه توضیح علمی واسه اهمیت دسته مسی نسبت به دسته پلاستیکی بفرمایید که حقیر و دیگر دوستان رو اگاه کنید :-*

یکشنبه 12 خرداد1392 - 1:34pm
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام
من قبلا که این نوع رو ساخته بودم با همین برنامه ویو ژنراتور هم کار می کردم اگه منفی که به دسته وصل میشه با دست شما هم اتصال داشته باشه خیلی بهتر جواب میده یعنی باید یه جود دسته باشه که منفی هم به دسته هم به دست اتصالی داشته باشه جنس مس برای همین کار خیلی خوبه
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

پنج شنبه 15 خرداد1392 - 2:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bantama نوشته است:
سلام
من قبلا که این نوع رو ساخته بودم با همین برنامه ویو ژنراتور هم کار می کردم اگه منفی که به دسته وصل میشه با دست شما هم اتصال داشته باشه خیلی بهتر جواب میده یعنی باید یه جود دسته باشه که منفی هم به دسته هم به دست اتصالی داشته باشه جنس مس برای همین کار خیلی خوبه
با تشکر

ممنون دوست عزیز
ولی محمد آقا و دیگر دوستان فرمودند نباید دسته با سیم ها اتصال داشته باشه [-X

پنج شنبه 16 خرداد1392 - 12:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درسته نباید اتصال داشته باشه.ببینید ردیابی کلا از نظر علمی هم تایید میشه هم نمیشه مثل خاصیت نوره که فرض کنید یه کتاب اثبات میکن نور موج هستش و یه کتاب دیگه میاد میگه نه حالت ذره ای یا بسته ای یا فتون هستش این ردیابم همینطوره اکثرا با دسته مسی بدون اتصال به بدنه جواب گرفتن پس شما هم همینطور بسازید دوستان

پنج شنبه 16 خرداد1392 - 1:38pm
YIM
آنلاین
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
با سلام
اقا محمد دوست خوب منه و من ارادتی خاص بهشون دارم و حرفشون رو سند می دونم اما این رو من تجربه کردم با چند تا دیگه شما اول مد نظرتون طرح اقا محمد باشه بعد برای تست هم شده اینو امتحان کنید ضرر نمی کنید با هرکدوم بهتر و راضی تر بودید همون رو استفاده کنید .
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

پنج شنبه 16 خرداد1392 - 5:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: bantama و 62 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure