انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 11:56am

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 129 , 130 , 131 , 132 , 133 , 134 , 135 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام اقا مهدی گل . تبریکات بنده رو پذیرا باشین . اولین ستاره طلاییتون با اولین شکار طلاییتون مقارن شده که بایستی به فال نیک گرفتشون . براتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم تجربیاتتون رو به دوستان دیگه هم انتقال بدین .
یا حق .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

یکشنبه 10 مرداد1395 - 1:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

6mehdi9 نوشته است:
اینم دشت اول ما با ردیاب و فلزجو

یه تکه النگو طلا

تبریک میگم دوست عزیز ان شاالله موفقیت بیشتری کسب کنید
لطفا تنظیمات فلزجو که باهاش اینارو پیدا کردید همچنین عمق کاوش و لوپ مورد استفاده رو در بخش اپراتوری فلزجو بیان کنید
ممنون از شما

یکشنبه 10 مرداد1395 - 1:35pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

6mehdi9 نوشته است:

یه تکه النگو طلا

سلام دوستان
مهدی جان ضمن تبریک به شما لطفا دقیقا مراحل و فرکانسهای مورد استفاده رو توضیح بدین.
با چه نرم افزاری ردیابی کردین؟
یاحق @};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 10 مرداد1395 - 1:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممد گنججو نوشته است:
سلام اقا مهدی گل . تبریکات بنده رو پذیرا باشین . اولین ستاره طلاییتون با اولین شکار طلاییتون مقارن شده که بایستی به فال نیک گرفتشون . براتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم تجربیاتتون رو به دوستان دیگه هم انتقال بدین .
یا حق .
@};-

سلام ممد جان.ممنونم از شما و مدیر سایت که ب ما هم افتخار ستاره رو دادن.ایشالا که همه ب اهدافمون که نه فقط مسایل زیرخاکی و فلزیابی بلکه خمه ارزو و امالمون شادی دلهای پدر مادرامون برسیم.هرچی در توانم باشه از تجربه خودم و تجربیات شما اساتید در اختیار دوستان خواهم گذاشت .ب امید موفقیت همه
یا حق @};- @};-

حاکم سرزمین خویش باش ، حتی اگر به وسعت شانه هایت باشد.

یکشنبه 10 مرداد1395 - 2:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

امیر حداد نوشته است:
6mehdi9 نوشته است:

یه تکه النگو طلا

تبریک میگم دوست عزیز ان شاالله موفقیت بیشتری کسب کنید
لطفا تنظیمات فلزجو که باهاش اینارو پیدا کردید همچنین عمق کاوش و لوپ مورد استفاده رو در بخش اپراتوری فلزجو بیان کنید
ممنون از شما

سلام.بله حتما هرچند تفاوت بسار در لوپهای یک اندازه هست که مربوط با سیم میشه و حتی قطعات ولی بله حتما اونجا هم ذکر میکنم ایشالا بدرد دوستان بخوره

یکشنبه 10 مرداد1395 - 2:37pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

bina نوشته است:
6mehdi9 نوشته است:

یه تکه النگو طلا

سلام دوستان
مهدی جان ضمن تبریک به شما لطفا دقیقا مراحل و فرکانسهای مورد استفاده رو توضیح بدین.
یاحق @};-

سلام بینا جان عزیز.ممنون از لطف شما دوستان عزیزم.عارضم که اول که اگه دسته هاتون و کلا ردیابتون با همین نرم افزار اقا محمد تکون نخوره فک نکنم دیگه تکون بخوره.ولی اگه دسته ها و ردیاب خوب ساخته شه عالی هستش.من بعد از چندین بار تست تو خونه و بیابون چون فعلا دسترسی ب ساخت امپلی نداشتم از سایت ژنراتور انلاین فرکانس 5500 رو دریافت کردم و با نرم افزار کامپیوتری ک اسم دقیقشو بعدا میزارم (دسترسی ندارم الان) 500 برابر کردم و با اسکوپش خوب نگاه کردم ذات فرکانس اصلا تغیر نداشت و زمان 10 دقیقه تکرارش کردم و در نهایت با کیفیت mp3 192 kb ذخیره کردم.دوستان بدون اغراق میگم این ردیاب تا 200 متر رو میزنه.ایشالا سر فرصت جز بجز توضیح میدم مراحل ساختشو.البته بنظرم همون چنتا عکس اقا محمد و توضیحاتش و یا عکسایی خودم گذاشتم کافیه.ب سلیقه خودتون بر میگرده همراه با رعایت کردن اصول

یا حق @};-

یکشنبه 10 مرداد1395 - 2:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی جان تبریک میگم انشاله همیشه موفق وپیروز باشید

یکشنبه 10 مرداد1395 - 5:30pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
راستی مهدی جان فراموش کردم بپرسم با چه نرم افزاری روی گوشی پخش کردین که امکان تکرار داشته باشه؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 10 مرداد1395 - 6:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهدی جان بنده هم تبریک میگم خدمت شما و خانواده فلزجو . بابا دمت گرم با مرام که حداقل بعد موفقیتت مثل خیلیای دیگه نرفتی و پشت سرتم نگاه نکنی . و تجربیاتت رو دراختیار دیگرانم گذاشتی و دل گرمی توپی به بچه ها دادی این خودش بزرگترین لطفیه که شما کردی انشاالله یه تن طلا بزنی داداش اونم هخامنشی @};- @};- @};- @};- @};-

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

یکشنبه 10 مرداد1395 - 8:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

6mehdi9 نوشته است:
bina نوشته است:
6mehdi9 نوشته است:

یه تکه النگو طلا

سلام دوستان
یاحق @};-

سلام بینا جان عزیز.ممنون از لطف شما دوستان عزیزم.عارضم که اول که اگه دسته هاتون و کلا ردیابتون با همین نرم افزار اقا محمد تکون نخوره فک نکنم دیگه تکون بخوره.ولی اگه دسته ها و ردیاب خوب ساخته شه عالی هستش.من بعد از چندین بار تست تو خونه و بیابون چون فعلا دسترسی ب ساخت امپلی نداشتم از سایت ژنراتور انلاین فرکانس 5500 رو دریافت کردم و با نرم افزار کامپیوتری ک اسم دقیقشو بعدا میزارم (دسترسی ندارم الان) 500 برابر کردم و با اسکوپش خوب نگاه کردم ذات فرکانس اصلا تغیر نداشت و زمان 10 دقیقه تکرارش کردم و در نهایت با کیفیت mp3 192 kb ذخیره کردم.دوستان بدون اغراق میگم این ردیاب تا 200 متر رو میزنه.ایشالا سر فرصت جز بجز توضیح میدم مراحل ساختشو.البته بنظرم همون چنتا عکس اقا محمد و توضیحاتش و یا عکسایی خودم گذاشتم کافیه.ب سلیقه خودتون بر میگرده همراه با رعایت کردن اصول

یا حق @};-

سلام و عرض تبریک بابت این موفقیت
مهدی جان لطفا فایل mp3 که با اون به موفقیت رسیدید رو برای استفاده بنده و دیگران اینجا قرار بدیدو اینکه یه توضیحی هم در مورد ردیاب موبایلی تون بدید ایا ازآمپلی و ترانس استفاده کردید یا نه در صورت استفاده مشخصات آمپلی و ترانس رو بفرمایید. شکل موجی فایلی که درست کردید چیه سینوسی یا مربعی یا غیره
و اینکه موقع قیچی حرکت آنتن ها سریع بود یا کند.
و یه سری توضیحات تکمیلی هم بفرمایید ممنون میشم. :ymapplause: :YMPRAY: :ymapplause:

فقط کمی انسان باشیم گرچه سخته ولی شدنیه !

یکشنبه 10 مرداد1395 - 8:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 129 , 130 , 131 , 132 , 133 , 134 , 135 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: FX5 و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure