انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 12:26pm

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 126 , 127 , 128 , 129 , 130 , 131 , 132 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

bazargardan نوشته است:
haji نوشته است:
با سلام دوستان بنده دیروز برای تست رفته بودم نقطه زنم مشکل پیدا کرد و تمام وقتم رو ردیاب موبایلی گذاشتم نتایجم به حدی جالب بود که گفتم برای شما هم بگم تجربه تئوری خیلی زیادی دارم اما در عمل حتی یکبار هم درست و حسابی بیرون نرفتم و تا حالا هم انتن دست نگرفته بودم ولی سالهاست مطالعه دارم ردیاب موبایلی من با تمام فرکانسهای زغال آهن طلا مس شیشه پول کاغذی و .... کار میکرد و حتی یکبار هم خطا نداشتم اولش گفتم شاید دارم به ذهنم فرمان میدم که بی خطا باشه با این تست شروع کردم که مثلا النگوی دو سه گرمی رو میدیدم و تو ده بار هر ده بار درست رفت سمتش بعد اونو سه نفر در سه طرفم بدون اطلاع من قایم میکردن که باز بدون اینکه من بدونم پیش کدومشونه ردیابی میکردم و درست تشخیص میدادم و هر فرکانسی رو میدادم میرفت رو همون جنس و قیچی میشد و در نهایت اونو زیر خاک هم میگذاشتن و خودشون میرفتن کنار باز هم تشخیص میدادم بعد آمپلی رو اضافه کردم که قبل از آمپلی در حد بیست سی متر اون النگوی سه گرمی رو تشخیص میداد بعد دورتر که میشدم حرکت آنتن ها دیگه تند و سریع نبود و سنگین میشد و باز دور میشدم دیگه حرکت نمیکرد آمپلی رو اضافه میکردم و تو همون نقطه بازم دیدم با سرعت زیاد میرفت سمت النگو و بیست سی متر تقریبا شد حدود صد متر یعنی با آمپلی تا صد متری هم واکنش نشون میداد بعد از صد متری ترانس 3 به 220 رو هم اضافه کردم که باز هم دیدم برد اضافه شد و تا 200 متری هم رفتم و کاملا واکنش داشت و خلاصه فوق العاده بود و بی خطا و سریع انجام میشد یک فیلم تو همین تاپیک یا تاپیک حذف کننده بود که دوستان رو آهن زنگ زده میرفتن قیچی میکرد و به سمت طلا نمیرفت در حالی که فرکانس طلا بود منم این کارو انجام دادم رو آهن زنگ زده با فرکانس طلا میرفتم و طلا رو در دو متری گذاشتم که رو آهن قیچی کرد اینجا موج سینوسی رو با موبایل دوم با پراب به زمین زدم یعنی الان دو موج سینوسی که یکی به آنتن بود و دومی به پراب داشتم و اینبار دیگه روی آهن زنگ زده میرفتم قیچی نمیکرد و میرفت سمت النگو یعنی همون سیستم حدف کننده خطای جناب سعید رو امتحان کردم و اونم جواب داد

خیلی خوشحالم که بالاخره کسی پیدا شد فرمایشات بنده رو در مورد ردیاب موبایلی به نحو احسن تصدیق کند.خیلی ممنون از شنا دوست عزیز.ردیاب موبایلی حرف نداره و همینطور جا داره از سعید عزیز مکررا تشکر و عرض ادب رو بجا بیارم چرا چون ایشون واقعا قضیه موبایلی رو با مکمل خودش تونست پیاده بکنه.

من هم تصدیق کامل میکنم.بار اولی بود ساختم و ردیاب دستم گرفتم دقیقا همین کار حاجی رو کردم حتی پول کاغذی رو هم میزنه

حاکم سرزمین خویش باش ، حتی اگر به وسعت شانه هایت باشد.

سه شنبه 5 مرداد1395 - 10:28am
مدیر سایت
مدیر سایت

آفرین به شما بله فرکانس ردیاب موبایلی دقیق و خوب هست ، ولی نمیدونم این ردیاب میتونه عمق بالا رو هم بخوبی بزنه یا نه ؟!!!

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 5 مرداد1395 - 10:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام

کسی درباره dutyجوابی نداره؟؟؟؟؟؟؟

سه شنبه 5 مرداد1395 - 11:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
جناب 6mehdi9
لطفا فرکانس هایی را که تجربه کردید ذکر کنید آیا از فرکانس های 35 استفاده کردید؟
با احترام

سه شنبه 5 مرداد1395 - 12:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
آفرین به شما بله فرکانس ردیاب موبایلی دقیق و خوب هست ، ولی نمیدونم این ردیاب میتونه عمق بالا رو هم بخوبی بزنه یا نه ؟!!!

درود به استاد مهدی عزیز.بله من عمقشوچون فعلا دست رسی به بیرون رفتن نداشتم اینطور تست کردم.خونه دوبلکسه زیر اتاق من پارکینگ و زیر زمینه و من دو تک طلای گردن بند رو داخل زیر زمین گذاستم و وارد خونه شدم .حدود 4 متر از نقطه ای طلارو گذاشتم تا کف پای من بود و منو دقیقا ب همون نقطه کشیید..

و کار دیگه ای ک کردم و پیشنهاد ب دوستان میدم که اونام تجربیاتشونو بگن تا مقایسه کنیم اینه که فرکانس های مورد نظرشونو مثلا 5500 رو تو سایت ژنراتور آنلاین بسازن و با یه نرم افزار توسط گوشی یا کامپیوتر پیک دامنشو افزایش بدن و خروجی صدارو از فرمت .wav به فرمت mp3. تغیر بدن.نکته دیگه تو افزایش دامنه اونقد بالا نبرین ک سیگنال تولید شده نویز بگیره .بعد صدارو با پخش کننده گوشی اجرا کنین.

یا علی
@};-

سه شنبه 5 مرداد1395 - 1:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Ahamraj
ممنونم دوست عزیز من فرکانسایی ک تست کردم

5500طلا
6200 اهن
9744پول کاغذی
1308 برنج
5710 نقره

اینهارو تست کردم بدون آمپلی تو 30_50 سانتیشون قیچی میکنه

سه شنبه 5 مرداد1395 - 1:29pm

داوود نوشته است:
دوستان همه میدونیم که دسته ها باید عایق باشن برای اینکه درصد تاثیرخطا بدن به ردیاب کمتر شه.این درست.حالا یه سوال ریز اما مهم.که جوابهای ضد ونقیضی هر کس میده.انتنها که میره.داخل لوله .میتونه مستقیم بالوله مسی در(داخل) در تماس باشه.یاعایق بشه بهتر.ممنون میشم کسی که واقعا امتحان کرده .یامطمننه.جواب بده.
.؟؟؟؟

سه شنبه 5 مرداد1395 - 2:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

داوود نوشته است:
داوود نوشته است:
دوستان همه میدونیم که دسته ها باید عایق باشن برای اینکه درصد تاثیرخطا بدن به ردیاب کمتر شه.این درست.حالا یه سوال ریز اما مهم.که جوابهای ضد ونقیضی هر کس میده.انتنها که میره.داخل لوله .میتونه مستقیم بالوله مسی در(داخل) در تماس باشه.یاعایق بشه بهتر.ممنون میشم کسی که واقعا امتحان کرده .یامطمننه.جواب بده.
.؟؟؟؟

دوست عزیز اگه صفحه اول پست رو قشنگ بخونی میبینی نوشته هیچ اتصالی بین میله و لوله نباید باشه

سه شنبه 5 مرداد1395 - 4:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
جناب 6mehdi9
ممنون از پاسختون

سه شنبه 5 مرداد1395 - 8:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب 6mehdi9
فرمودید wave به mp3 تبدیل بشه آیا با همان فرمت اصلی بهتر نیست چون ماهیت آنالوگی داره ولیmp3
با نمونه برداری تبدیل به نوعی دیجیتالی میشه شاید مقداری کیفیتش را از دست بده.

سه شنبه 5 مرداد1395 - 8:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 126 , 127 , 128 , 129 , 130 , 131 , 132 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 38 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure