انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 29 اردیبهشت1403 - 1:02am

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 122 , 123 , 124 , 125 , 126 , 127 , 128 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sadeghgun نوشته است:
دوستان عزیز.
اونایی که میخواهن فرکانس رو داخل گوشی همراهشون داشته باشن بدون برنامه میتوانند از طریق این سایت به صورت آنلاین فرکانس خودشون رو تولید کنند و بعد ذخیره کنند و اون رو با پخش کننده موزیک داخل موبایل اجرا بکنن
http://onlinetonegenerator.com/

سلام دوست عزیز . دست شما درد نکنه . دقت فرکانسشم چک کردین ببینین به درد ردیابی میخوره یا نه ؟
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

سه شنبه 15 تیر1395 - 1:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممد گنججو نوشته است:
sadeghgun نوشته است:
دوستان عزیز.
اونایی که میخواهن فرکانس رو داخل گوشی همراهشون داشته باشن بدون برنامه میتوانند از طریق این سایت به صورت آنلاین فرکانس خودشون رو تولید کنند و بعد ذخیره کنند و اون رو با پخش کننده موزیک داخل موبایل اجرا بکنن
http://onlinetonegenerator.com/

سلام دوست عزیز . دست شما درد نکنه . دقت فرکانسشم چک کردین ببینین به درد ردیابی میخوره یا نه ؟
@};-

سلام ممد جون ممنون از بابت معرفي اين سايت
فركانس 130 تا 137هرتز(فركانس زمين شناسي) مخصوصا 130 هرتز رو توي اسپيكر كامپيوتر گوش بدين ببينين چه ميكنه يه ورق اهني 2 ميل به ابعاد 1در1 رو تو 3 متر به صورت محسوس مرتعش ميكنه كه فك ميكنم شايد بشه باهاش يه حفره زن صوتي كه با امواج صوت كار ميكنه رو طراحي كرد البته بايد اين فركانس خوب تقويت بشه
در ضمن دقت فركانسيش تو فركانساي پايين خوبه اما تو فركانساي بالا افتضاحه(تو كامپيوتر)
البته تو موبايل تست نكردم كه ممكنه اونجا بهتر باشه
وازهمه مهمتر نظر اساتيد هم مهم هس
@};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

سه شنبه 15 تیر1395 - 3:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

archilO نوشته است:
سلام ممد جون ممنون از بابت معرفي اين سايت
فركانس 130 تا 137هرتز(فركانس زمين شناسي) مخصوصا 130 هرتز رو توي اسپيكر كامپيوتر گوش بدين ببينين چه ميكنه يه ورق اهني 2 ميل به ابعاد 1در1 رو تو 3 متر به صورت محسوس مرتعش ميكنه كه فك ميكنم شايد بشه باهاش يه حفره زن صوتي كه با امواج صوت كار ميكنه رو طراحي كرد البته بايد اين فركانس خوب تقويت بشه
در ضمن دقت فركانسيش تو فركانساي پايين خوبه اما تو فركانساي بالا افتضاحه(تو كامپيوتر)
البته تو موبايل تست نكردم كه ممكنه اونجا بهتر باشه
وازهمه مهمتر نظر اساتيد هم مهم هس
@};- @};-

سلام عزیز دل . ممنون بابت اعلام تستتون .
اما بهتره از دوستمون صادقگان تشکر کنیم . زحمت سایت رو ایشون کشیدن .
آرچیلو جان میشه فایل صوتی رو با ام تی تری پلیر اجرا کرد و با آمپلی تقویتش کرد ؟
@};-

سه شنبه 15 تیر1395 - 11:05pm
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز.
خواهش ،چون خودم نیاز داشتم و گفتم تا شما عزیزان هم استفاده کنید @};-
دقت فرکانسیش دقیقه.طبق معادلات ریاضی هستن فرکانس ها ،به همون صورت که داخل برنامه ها از این معادلات استفاده میشه.
فکر نکنم فرقی بکنه که با mp3 player پخش بشه یا موبایل و بعدش تقویت بشه.به هر حال ،mp3 player مخصوص پخش کردن آهنگه :-B
برای کار با mp3 player حتما از تقویت کننده استفاه کنید،چون قدرت سیگنال بسیار ضعیفه

پنج شنبه 17 تیر1395 - 3:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sadeghgun عزيز از شما هم بابت اين سايت تشكر ميكنم
البته ميشه با mp3 پلير(از نوع مرغوبش) هم پخش و با امپلي تقويتش كرد
اما با موبايل كيفيتش بالاتره
در مورد امپلي هم بايد از نوع وات بالا و امپر بالا باشه كه بتونه يه ساب وافر قوي رو راه اندازي كنه تا امواج توليدي در زمين مثله يه ضربه فيزيكي عمل كنن
اما اين از لحاظ تئوري ممكنه تا عمل خيلي فاصله داره چون اين صوت بايد مثله يه ضربه فيزيكي به زمين وارد بشه تا قدرت نفوذ داشته باشه از اون طرف هم بايد سنسور حساس به صدا يا لرزه وجود داشته باشه با يه مدار محاسبه گر عددي كه بتونه قدرت سيگنالهاي برگشتي رو به صورت عدد به ما بده
تا بشه تفاوت حفره و زمين عادي رو متوجه شد
البته اينا نظر منه و اساتيد هم بايد نظر بدن كه شايد بشه يه كاري صورت داد

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

پنج شنبه 17 تیر1395 - 10:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام به تمامی دوستان گل که دارن اینجا زحمت میکشن .
دوستانی که تجربه دارن لطفا ببینن این آمپلی برای تقویت چطوره ؟
http://www.mahramkit.com/product_info.p ... 88-250WATT
و اینکه برای تغذیه این آمپلی میشه دو تا از این باطری های موتور سیکلت رو با هم سری کرد ؟
http://jahanbattery.com/products/take-o ... -12v-4-5a/
احتمالا اگه از یه آمپلی قوی اینچنینی استفاده بشه خیلی بهتر از اینه که از ترانس و افزاینده استفاده بشه . ظاهرا مهندس حمید هم چندان نظر مثبتی روی استفاده از ترانس ندارن .
لطفا دوستان محبت کنن تجربشون رو به اشتراک بزارن .
با تشکر .
@};-

پنج شنبه 17 تیر1395 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام .
کسی میدونه آیا نرم افزار فانکشن ژنراتور رو گوشی آیفون قابل نصب هست یا نه ؟ اگه امکان داره چطور باید این کار رو کرد ؟
مرسی .
@};-

یکشنبه 20 تیر1395 - 4:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برنامه ها پولی هستن من برنامه کرک شده باشه ندیدم
برنامه های گرون و دقیقی هستن چون برنامه هایی که برای سیستم iosنوشته میشن جنبه عملی داره من اگر ببینم تو اندروید جواب میده برنامه حرفه ای ایفون خریداری میکنم هنوز خودم تست نکردم ببینم رو گوشی میتونم انتن بکشم طرف فلز یا هر چیزی
چند نمونه پیدا کردم ببینید چطور هستن که باید خیلی بهتر از اندروید دقت داشته باشن اگر بتونید تست بگیرید بچه هارو هم در جریان بزارید
https://itunes.apple.com/us/app/signal-generator-audio-test/id543661843?mt=8

برنامه بعدی پولی هست
https://itunes.apple.com/us/app/sgenerator/id540353348?mt=8
برنامه های زیادی هست ولی خرید باید بشن راهنمایی خواستین در خدمت هستم تست کنید رایگان باید چیز خوبی باشه

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

یکشنبه 20 تیر1395 - 10:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز . ممنون از راهنماییتون . اگه واقعا دقیق و اعشاری باشن قطعا ارزش خرید کردن رو داره . چشم من در صورت تست حتما نتیجه رو اعلام میکنم . فقط این کار با توجه به هزینه بر بودنش قبلش تایید مهندس حمید رو لازم داره .
مهندس جان خواهش میکنم نظرتون رو اعلام بفرمایین تا ببینیم این کار ارزش سرمایه گذاری رو داره ؟
با تشکر .
@};-

دوشنبه 20 تیر1395 - 12:02am
مدیر کل
مدیر کل

اون چه که در تصاویر دیده میشه برنامه دوم حرفه ای تر و دارای امکانات بیشتری هست و در عین حال هر دو برنامه دارای دقت اعشاری در حد 0.1 هرتز هستن. بنظر من دلیلی نداره چون برنامه ها برای اپل نوشته شده یا مجانی نیست حتما دقت و عملکرد بهتری داشته باشه!
از طرف دیگه قیمت هر کدوم اینها تقریبا 2 دلار ذکر شده و اصلا هزینه ای نیست که شما صحبت از گرانی یا سرمایه گذاری کنین! :D یک جستجو در گوگل بزنین نحوه خرید و پرداخت itunes رو پیدا میکنین و با هزینه اندکی میتونین هر کدوم از اینها رو بصورت رسمی خریداری کنین.

دوشنبه 20 تیر1395 - 2:02am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 122 , 123 , 124 , 125 , 126 , 127 , 128 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mohamd f و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure