انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:46pm

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 140 , 141 , 142 , 143 , 144 , 145 , 146 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هادی جان کمی توضیح و کمی دلیل خالی از لطف نیست به نظر شما با شنیدن یا خوندن این حرف شما آیا این جمله در ذهن به وجود نمیاد .....،چرا ؟

خدايا مددی کن

یکشنبه 6 فروردین1396 - 11:19pm
آواتار کاربر

دلایلش شخصیه برادر :) معذرت که رک گفتم

یکشنبه 6 فروردین1396 - 11:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
:-? :-w ;) :D

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

دوشنبه 7 فروردین1396 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hadip56 نوشته است:
دلایلش شخصیه برادر :) معذرت که رک گفتم

خیلی کمک کننده بود ممنون :-Q

خدايا مددی کن

دوشنبه 7 فروردین1396 - 11:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اساتید گران قدر .با تشکر از زحمات و راهنمایی های شما دوستان به یکدیگر .لطف میکنین بگین من کودوم آمپلی فایر رو برای این مدار بسازم و از کودوم نرم افزار استفاده بکنم برای این پروژه ؟ یا حداقل بفرمایین تو کودوم صفحه ها گذاشتین و یا هست ؟
اگه راهنمایی بکنین ممنون میشم :x

شنبه 12 فروردین1396 - 8:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
در مورد ردیاب موبایلی باید بگم که در نوع خودش بی نظیره و میتونید تمومی فرکانسهای ذکر شده در سایت را بهش بدید برای من که حرکت آنتنها فوق العاده است برای هر فلزی . البته فعلا روی خاک تستش کردم
من دو مدل ازش استفاده میکنم یکی با آمپلی فایر و دومی مستقیم از گوشی به آنتنها .
در روش استفاده با آمپلی برای جایی که منطقه وسیع است و میخوام رد بزنم و اگر چیزی بود که به نزدیکهای فلز که رسیدم از روش دوم که مستقیم از گوشی به آنتنه استفاده میکنم . خداییش دقت خوبی داره حتما یکیش را بسازید و در کنار نقطه زن فوق العاده فلزجو استفاده کنید . من یک روش را به دوستان که تازه میخوان ردیاب دست بگیرن و نمیتونن تعادلش را حفظ کنن یاد میدم که البته فکر کنم قبلا در سایت گفته شده . شما باید تو خونه با دوتا لیوان آب کار را شروع کنید و لیوانها را پر کنید و شروع به راه رفتن کنید باید اینقدر تمرین کنید که در حین راه رفتن آب از سر لیوان نریزه . خب این برای تعادل . بعد دسته آنتنها را نباید زیاد سفت بگیرید باید در حالت ریلکس باشید و صبر کنید خودش بره دنبال هدف مورد نظرتون . در مورد نرم افزار function generator , waveform generator باید بگم یک بدی که داره وقتی صفحه گوشی خاموش شد اونم قطع میشه پس از نرم افزار audio test tone generator استفاده کنید که تو play store هست دالود کنید و ازش استفاده کنید دقت خوبی داره و اعشاری هم قبول میکنه و گوشی هم خاموش بشه به کار خودش ادامه میده و راحت فرکانس را بهش بدید و صفحه را قفل کنید و گوشی را تو جیب بزارید که مزاحم آنتن زدنتون نشه .
دوستان عزیز در مورد وصل کردن سیم هدفن هم از یک مثبت و منفی به آنتن وصل کنید و آنتن به دسته متصل نباشه بهتره و لازم نیست دسته را عایق کنید برا من که اینجوری بهتر جواب میده .
اگر اشکالی چیزی داشتید بگید تا در حد توان کمکتون کنم

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .
پس آنگاه که دست نیاز به سوی تو میاورند پر کن از آنچه در مرام خدایی توست

شنبه 26 فروردین1396 - 6:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در ضمن من از آنتن برنجی نمره 4 آلمانی استفاده کردم و دسته هام هم برنجی هستن . اگر نمره 4 نداشتن نمره 3 و بازم اگر نبود و نمره 2 داشتن یک روش میگم که اونجوری آنتن را بسازید
برای ساختن آنتن با سیم نمره دو آلمانی طول آنتن 45 سانت و طول دسته 12 سانت که رو هم میشه 57 سانت . خب میله های برنجی 100 سانتی هستن شما 57 تاش را ببرید میمونه 43 سانت . اون تیکه اضافه را کنار اون قسمت 45 سانتی با نوار چسب بهم ببندید تا آنتن سنگین بشه . من هر دو را دارم هم نمره 4 و هم نمره دو دوبل . جفتشون عالی هستن .

خداوندا .... دوستانی دارم آیینه تمام نمای عشق . رسمشان معرفت . کردارشان جلای روح و یادشان صفای دلارای من است .

شنبه 26 فروردین1396 - 6:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این هم عکس ساخت آنتن با میله نمره 2 آلمانی

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 26 فروردین1396 - 6:29pm
مدیر سایت
مدیر سایت

ماشاا... شهریار ما دوباره زنده شده ، زنده باشی برادر

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

جمعه 8 اردیبهشت1396 - 11:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اینجا کسی هست راجع وات بالاترازTDA2005بدونه که دیتاشیب اش یکی باشه واسه تقویت سیگنال میخوام استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنید .باتشکر از همه دوستان وکسانی که زحمت میکشند دیگران رو باراهنماییهاشون بالا میبرند

یکشنبه 24 اردیبهشت1396 - 11:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 140 , 141 , 142 , 143 , 144 , 145 , 146 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure