انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 6:12am

پاسخ به موضوع  [ 69 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 ردیاب جدید تسلا ( tesla lrl (v2.2 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

اگه بخواید ردیاب توماسی درست کنی سه تا انتن پایین دستگاه وصل کن و دوتا گیرنده رو جلو همین ولی مهمترین قسمت بالانس ردیاب با دسته هستش.

یکشنبه 19 تیر1395 - 1:25am

من این مدار را ساختم خوبه یه باگ کوچک داره هنوز چوک صوتی نرسیده بزارم تو مدار و امتحانش کنم میکرو یه جایی هنگ میکنه همین

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 21 تیر1395 - 2:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

kaled نوشته است:
من این مدار را ساختم خوبه یه باگ کوچک داره هنوز چوک صوتی نرسیده بزارم تو مدار و امتحانش کنم میکرو یه جایی هنگ میکنه همین

دوست عزیز سلام و تبریک میگم . لطفا نتایج تست رو حتما اعلام کن ممنون @};-

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

دوشنبه 21 تیر1395 - 4:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

kaled نوشته است:

سلام دوست عزیز تبریک میگم
فقط در صورت امکان با یه فرکانس متر فرکانس خروجی رو اندازه بگیر.ببین که فرکانس خروجی دقیق هست یا نه.؟

فقط کمی انسان باشیم گرچه سخته ولی شدنیه !

دوشنبه 21 تیر1395 - 7:09pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان به نظر شما قسمت آنتن 2 چجوری استفاده بشه بهتره من میخوام از این مدار برا ردیاب دو آنتنه استفاده کنم و از این مدار به عنوان ژنراتور استفاده کنم در این صورت قسمتهای آنتن1 تا 3 و L در مدار به چه صورتی استفاده بشن بهتر جواب میده کدومهاش به پراپ های که در زمین فرو میشه وصل بشه و در صورتی که بخوایم دستگاه به آنتن های ال وصل بشه کدومو وصل کنیم به آنتن ها.توضیح بفرمایید ممنون میشم

سه شنبه 22 تیر1395 - 11:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

miladkd نوشته است:
سلام دوستان به نظر شما قسمت آنتن 2 چجوری استفاده بشه بهتره من میخوام از این مدار برا ردیاب دو آنتنه استفاده کنم و از این مدار به عنوان ژنراتور استفاده کنم در این صورت قسمتهای آنتن1 تا 3 و L در مدار به چه صورتی استفاده بشن بهتر جواب میده کدومهاش به پراپ های که در زمین فرو میشه وصل بشه و در صورتی که بخوایم دستگاه به آنتن های ال وصل بشه کدومو وصل کنیم به آنتن ها.توضیح بفرمایید ممنون میشم

سلام دوست عزیز قسمت L1 . 12 به دسته های ال شکل برنجی وصل میشن و سه تا ANT به سه تا آنتن تلسکوپی 50 سانتی . ب نظر من آنتن تلسکوپی خیلی بهتر از پراب اتصال به زمین هست چون هم جریانکشیش کمتره و وصعت پخش امواجش بیشتر به قول یکی از دوستان اگه دقت کنید FPL 35 هم از آنتن تلسکوپی استفاده میکنه تا استفاده از پراب @};-

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

چهارشنبه 22 تیر1395 - 12:03am
کاربر فعال
کاربر فعال

mahan2000 نوشته است:
miladkd نوشته است:

سلام دوست عزیز قسمت L1 . 12 به دسته های ال شکل برنجی وصل میشن و سه تا ANT به سه تا آنتن تلسکوپی 50 سانتی . ب نظر من آنتن تلسکوپی خیلی بهتر از پراب اتصال به زمین هست چون هم جریانکشیش کمتره و وصعت پخش امواجش بیشتر به قول یکی از دوستان اگه دقت کنید FPL 35 هم از آنتن تلسکوپی استفاده میکنه تا استفاده از پراب @};-

ممنون ماهان جان از پاسختون

جمعه 24 تیر1395 - 12:28am

mahan2000 نوشته است:
دوست عزیز سلام و تبریک میگم .لطفا نتایج تست رو حتما اعلام کن ممنون @};-

چشم دوست عزیز بزار مدارم کامل بشه نتیجه را اعلام میکنم و من خیلی امیدوار هم هستم به این ردیاب چون بدون نصب چوکها انتنهای برنجی میچرخن ولی خیلی ضعیف ،این ht50 را سفارش دادم هنوز دستمون نرسیده که بزارم تو مدار ، از اقا ناصر هم میخوام مشکل برنامه را حل کنه چون وقتی که تا مود سینوس on بری و دوباره بخوای بری رو این مود میکرو هنگ میکنه با تشکر از دوستان زحمت کش و مهندسین این سایت :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: @};- @};-

جمعه 25 تیر1395 - 10:40am

با سلام دوستان منتاژ ردیاب من تمام شد اما این ردیاب را تو خونه تست کردم که رو فرکانس الومینیوم به طرف الومینیوم میره اما بخاطر بادی که بیرون میاد دو روزه نتوانستم برم بیرون باز بیشتر تست میگیرم تو محیط بیرون،دوستان دیگه هم لطف کنن اگر تونستن مدار را بسازن و تست کنن تا به جایی برسیم :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: @};-

یکشنبه 27 تیر1395 - 5:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

kaled نوشته است:
با سلام دوستان منتاژ ردیاب من تمام شد اما این ردیاب را تو خونه تست کردم که رو فرکانس الومینیوم به طرف الومینیوم میره اما بخاطر بادی که بیرون میاد دو روزه نتوانستم برم بیرون باز بیشتر تست میگیرم تو محیط بیرون،دوستان دیگه هم لطف کنن اگر تونستن مدار را بسازن و تست کنن تا به جایی برسیم :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: :YMPEACE: @};-

امیدوارم ازش جواب بگیری.موفق باشی :x

دوشنبه 28 تیر1395 - 2:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 69 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Moh_saeed و 23 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure