انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 2:33pm

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 ردیاب جدید tesla 2016 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام اقا بهرام منتظر فرکانسهای که بابت
ش زحمت کشیدب هستیم داداش

شنیدن کی بود مانند دیدن

جمعه 27 خرداد1395 - 12:43am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم دوستان.اما این رو در نظر بگیرین که هر سیستمی یک جور کار میکنه وصرفا کدهای دیگه نمیتونه کمکی بکنه حتی اگه فرکانس درست هم باشه ردیابهای بیرون نمیتونن کاری انجام بدن چون اگه قرار بود انجام بدن فرکانسهای درستی هم گذاشته میشد.مثلا 1812 طلای دوستان دقیقا بهترین فرکانس اهن تو ردیاب من هست.یا 5 کیلو هرتز فرکانس اهن..اما برای اینکه به حرف من برسین ونگید بهرام........بود.دوتا کد بالایی که اهن هستن رو تست کنید + فرکانس مس که 2000 هرتز روز و1870 هرتزهم در شب برای مس دفن شده هست..اما میدونم که جوابی نمیگیرین به همون دلیلی که بالا گفتم موفق باشید :ymhug:

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 27 خرداد1395 - 1:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهرام نوشته است:
خواهش میکنم دوستان.اما این رو در نظر بگیرین که هر سیستمی یک جور کار میکنه وصرفا کدهای دیگه نمیتونه کمکی بکنه حتی اگه فرکانس درست هم باشه ردیابهای بیرون نمیتونن کاری انجام بدن چون اگه قرار بود انجام بدن فرکانسهای درستی هم گذاشته میشد.مثلا 1812 طلای دوستان دقیقا بهترین فرکانس اهن تو ردیاب من هست.یا 5 کیلو هرتز فرکانس اهن..اما برای اینکه به حرف من برسین ونگید بهرام........بود.دوتا کد بالایی که اهن هستن رو تست کنید + فرکانس مس که 2000 هرتز روز و1870 هرتزهم در شب برای مس دفن شده هست..اما میدونم که جوابی نمیگیرین به همون دلیلی که بالا گفتم موفق باشید :ymhug:

بهرام شما عادت داری یه چیزی رو میگی انجام دادم جواب گرفتم بعد خودتم انکارش میکنی جالبه :-?

شنبه 29 خرداد1395 - 7:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

متاسفانه اگاهی دوستان تو این زمینه به طرز عجیبی به جای پیشرفت داشته باشه کمتر میشه نمیدونم چرا.شاید به خاطر مچهولات باشه.البته حق دارین دلخور باشین چون اگه من گفتم فرکانسها خیلی جدی مشکل داره باید قبلش به این فکر میکردین که نهایت به خود سیستم بر میگرده نه بسامد موج.چون اگه غیر این بود که فرکانس هم درست کشف میشد....من این رو گفتم تا از عرقهایی که تو بیابونها به خاطرش ریخته میشه کمتربشه لااقل دوستان بدونن که همه بیکار نشستن اینجا بحث راه بندازن خیلیها دنبال موضوع رو گرفتن و تست وازمایشات زیادی انجام دادن نمونش استاد جاوید شاید همین الان که این پست رو میدم ایشون درگیر کارهای ردیابی باشن.در ثانی بد نیست شما هم چشم بصیرت داشته باشین تا موضوع واستون شفاف بشه حالا شاید کلا در جریان موضوع نباشین که بنده نوعی که کوچیک این انجمن هستم کمتر نسبت به بقیه خاک خورده های این کار. به جای کوه ودشت تست وساخت وازمایشات رو پشت سر گذاشتم که از کسی هم توقع ندارم بگه دست مریضاد چون هر کاری کردم واسه خودم کردم.تا الان کسی هست که بگه با فرکانس طلا واقعا طلا زده باشه.نمونش 1812 رو مثال زدم چرا به جای طلا اهن میزنن یا حدااقل برنز یا مس بزنن که جزء خانواده فلزات نرم هست کجای خصوصیات اهن به طلا نزدیک هست که ردیاب دچار تشابه فرکانسی میشه ویا به اسم خطا بیخیال موضوع میشن این رو بعد از تسهای زیاد وحرفه ایی دارم بهتون میگم حتی جایی که 6 مدل ردیاب نزده بود وچندین جای کاذب رو به عنوان هدف مشخص کرده بودن من با ردیاب با اختلاف فاحشی جای دقیق رو فقط در 5 دقیقه گفتم که بعد از حفاری به ساروج خوردن نقطه زن هم جواب داده .این فقط یک نمونش بود که گفتم یا اهنیهایی که با ردیاب پیدا میکردم با همون فرکانس 1812 که فکر میکردم فرکانس طلا هست والان بهترین فرکانس اهن تو ردیاب من هست فرکانس مس رو هم گذاشتم چون با همون فرکانس تو یک ماهه اول ساخت سیستم یک سینی مسی بیرون کشیدم وتو انجمن تایپیک فلزجو گذاشته شد چون اشتراکی بود به اسم فلزجو تموم کردم ودست مریضاد به شاهکار مهندس حمید که کامل کننده بینظیری هست.بعد همین میشه که یکی مثل شما میاد بجای اینکه از قضیه بهره ببره مانور میده ومیدون جنگ درست میکنه.اگه واقعا برای شما وکسانی که دوست دارن به یک جایی برسن این موضوعات جدی نیست پس دیگه چرا ما خودمون رو تو زحمت بندازیم .بنده حرفهای بالا رو پس میگیرم وشما با همون فرکانسها برین دنبال طلا YMWHISTLE

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 29 خرداد1395 - 9:18pm
استاد
استاد

درود بر شما
اقا بهرام درست میفرمایند رفتن به کوه و کمر و بیابون بدون دستگاه کاردرست وقت تلف کردنه شخصا توی یک سال گذشته یه مورد حفاری به اصرار دوستانم داشتم که نتیجه اون هم طبق اونچه قبل از حفاری گفته بودم رسیدند و متوجه شدند که بدون دستگاه درست بیابون رفتن اشتباهه
ردیابهای که دم دست ما هستند فقط صرفا میدان یه هدف را میتونند پیدا کنند و هیچکدوم قدرت تفکیک ندارند چون فقط فرستنده هستند و تقریبا همه ردیابها هم بر الگوی فرستندگی کار میکنند
لازمه تفکیک فرستنده گیرنده یا گیرنده به تنهایی هست همه فلزات زیر خاک فرکانسهای خاصی دارن منتها شدت ضعف به خاطر مگنت منطقه دارند اشکار سازی این فرکانسها منجر به تفکیک نوع جنس فلز هم میشه ساخت همچنین گیرنده ای نیاز به اطلاعات وسیع الکنرونیکی و فیزیک داره و تقریبا از توان یه نفر دو نفر رد هست هر چند که اطلاعات خوبی هم داشته باشند
ما هم طبق گقته اقا بهرام با دو سه تا از دوستان در گیر سر هم بندی نظریات و مدارات توی این زمینه هستیم هر چند که به موفقیت هم نرسیم اما تلاش خودمون را میکنیم

یکشنبه 30 خرداد1395 - 5:50am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure