انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 10:29am

پاسخ به موضوع  [ 88 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 ردیاب 2016 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

ali.f نوشته است:
درود سینا جان موفق باشی داداش
سینا واسه حذف ذرات و میزان خطا هم برنامه ای داری ?

سلام
اگه فرکانس خروجی دقیق تنظیم شه ذرات خود به خود حذف میشه
واگه شکل موج خروجی مطلوب باشه و پرش نداشته باشه خطا هم کمتر میشه
تلاش من هم برای دقت فرکانس و وکاهش خطا هست

دوشنبه 9 فروردین1395 - 8:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
بسیار عال
داداش یه سوال داشتم
سینا جان امکان داره توی همین پکیج که داری انجامش میدی یه سیستم دیگه هم ترکیب کنی?
مثلا مگنت

سه شنبه 9 فروردین1395 - 12:47am
کاربر فعال
کاربر فعال

ali.f نوشته است:
درود
بسیار عال
داداش یه سوال داشتم
سینا جان امکان داره توی همین پکیج که داری انجامش میدی یه سیستم دیگه هم ترکیب کنی?
مثلا مگنت

امکانش هست کار نشد نداره
اما اطلاعات کاملی از مگنت ندارم که بخوام بهش اضافه کنم

سه شنبه 10 فروردین1395 - 8:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: IR
sina97 نوشته است:
سلام به همه دوستان
بعد ساخت چند فانکشن و ردیاب به اون جوابی که می خواستم نرسیدم و تصمیم گرفتم خودم یه ردیاب بسازم.
داخل این فایلی که این جا قرار دادم برنامه و فال پروتوس ردیاب هست که 20 تا مود مختلف داره که مود بیستم فرکانس ازاد هست
ولی هنوز مود فرکانس ازادش درست کار نمی کنه کمی کار داره فکر میکنم تا چند روز اینده مشکلش حل شه.
ولی 19 تا مود دیگش فرکانس های بسیار دقیق تولید میکنن(با دقت سه رقم اعشار).
دامنه ولتاژ خروجی هم قابل کنترل هست فرکانس gold1 برای نتطه زنی و بقیه gold ها برای رد یابی هستند.
چون op amp ها توان بالا هستند میشه به خروجی ترانس وصل کرد تا خروجی رو تقویت کنه ولی هسته ترانس باید از جنس فریت باشه.
به امید خدا با کمک دوستان تمام نواقص رو برطرف می کنیم تا یه ردیاب عالی از اب دراد

سلام.
دوست عزیز . این مدار جدید نیستش.
مدار ردیاب tesla هستش.

البته این فایلی که گزاشتید کامل نیست یا یه مشکلی داره. اسکوپ اصلا طول موج نداره.

بنده فایل کامل با طول موج مربعی رو دارم.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

بترس از خدا و میازار کس ره رستگاری همین است و بس

چهارشنبه 10 فروردین1395 - 2:01am
کاربر فعال
کاربر فعال

minasiyan نوشته است:
sina97 نوشته است:
سلام به همه دوستان
بعد ساخت چند فانکشن و ردیاب به اون جوابی که می خواستم نرسیدم و تصمیم گرفتم خودم یه ردیاب بسازم.
داخل این فایلی که این جا قرار دادم برنامه و فال پروتوس ردیاب هست که 20 تا مود مختلف داره که مود بیستم فرکانس ازاد هست
ولی هنوز مود فرکانس ازادش درست کار نمی کنه کمی کار داره فکر میکنم تا چند روز اینده مشکلش حل شه.
دامنه ولتاژ خروجی هم قابل کنترل هست فرکانس gold1 برای نتطه زنی و بقیه gold ها برای رد یابی هستند.
چون op amp ها توان بالا هستند میشه به خروجی ترانس وصل کرد تا خروجی رو تقویت کنه ولی هسته ترانس باید از جنس فریت باشه.
به امید خدا با کمک دوستان تمام نواقص رو برطرف می کنیم تا یه ردیاب عالی از اب دراد

سلام.
مدار ردیاب tesla هستش.

البته این فایلی که گزاشتید کامل نیست یا یه مشکلی داره. اسکوپ اصلا طول موج نداره.

از مشابهتش با ردیاب تسلا خبر نداشتم . برنامش رو خودم نوشتم و فرکانس هاش رو هم از بهترین فرکانس هایی که جناب کاوشگر و دیگر دوستان بدست اورن انتخواب کردم .
تو فایل جدیدی هم که تو صفحه 3 گذاشتم DU متغییر هست برنامه جدید روهم که فرکانس ازاد هم داره تا چند روز اینده قرار میدم
دلیل این که PCB و توضیحات رو فعلا قرار ندادم چون قابلیت های جدید دارم بهش اضافه میکنم شماتیک هم تغییر میکنه تغییرات که تموم بشه اطلاعات کامل رو قرار میدم

چهارشنبه 11 فروردین1395 - 10:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سینا جان خدا قوت @};-

چهارشنبه 11 فروردین1395 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

sina97 نوشته است:
minasiyan نوشته است:
sina97 نوشته است:
سلام به همه دوستان

سلام.
مدار ردیاب tesla هستش.

از مشابهتش با ردیاب تسلا خبر نداشتم . برنامش رو خودم نوشتم و فرکانس هاش رو هم از بهترین فرکانس هایی که جناب کاوشگر و دیگر دوستان بدست اورن انتخواب کردم .
تو فایل جدیدی هم که تو صفحه 3 گذاشتم DU متغییر هست برنامه جدید روهم که فرکانس ازاد هم داره تا چند روز اینده قرار میدم
دلیل این که PCB و توضیحات رو فعلا قرار ندادم چون قابلیت های جدید دارم بهش اضافه میکنم شماتیک هم تغییر میکنه تغییرات که تموم بشه اطلاعات کامل رو قرار میدم

ممنون برادر خدا اجرت بده @};- @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

چهارشنبه 11 فروردین1395 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شما کار خودت بکن به حرف دیگران کاری نداشته باش منم طرحی دارم که بزارم یکی میاد میگه برنامه از قبله در صورتی که استاد دانشگاه تو تهران نوشته ولی خوب اصل برنامه پیشم نیست که تغییر بشه داد ولی همونم میزارم شاید با هم بتونن کمک کنند

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

چهارشنبه 11 فروردین1395 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sina97 نوشته است:
minasiyan نوشته است:
sina97 نوشته است:
سلام به همه دوستان
بعد ساخت ...

خدا خیرت بده سینا جان
منتظریم

پنج شنبه 11 فروردین1395 - 2:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سینا جان خسته نباشی :x
اگه واست زحمتی نیست مود آزاد تعدادش بیشتر باشه خیلی بهتره ، چون احتمال داره در آینده فرکانسهایی خیلی بهتر و دقیقتر از مودهای جدید کشف بشه که در اون صورت کار کردن با یه مود آزاد قدری سخت هست .
با سپاس ، موفق باشید ^:)^ :YMPRAY:

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

پنج شنبه 12 فروردین1395 - 6:53am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 88 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure