انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 6:36pm

پاسخ به موضوع  [ 61 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی
 نتیجه گیری و نقد تاپیک ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیر اقا میبینم که رفتی دور یک میخ سیم بپیچی :D هر چند واسه ادمهایی مثل شما هیچ جوابی وجود نداره.برای همین مجبورم کردی تا بهت نشون بدم که چطور پالس القایی قادره توی یک سیمپیچ جریان تولید کنه ودو فاز مخالف بر هم ایجاد کنه واسه همین توی اون تایپیک با مثبت ومنفی مثال زدم تا دوستان متوجه بشن که چی به چی هست حالا اگه از توهم میای بیرون این کلیپ رو ببین وبعدش سوار سفینه فضایت شو ودوستانی که اینجا متوهم خوندی رو بیشتر از این آزار نده خب این من نوعی که چیزی بارم نبود که همه جوره میتونم بهت ثابت کنم چیزی بارت نیست از من میدونی سراغ استاد رستم نرو که واقعا با عرق شرم باید بری بیرون

http://s7.picofile.com/file/8236511800/ ... 6.zip.html

اینم فیلم کوتاه تا بتونی ببینی یک ال ای دی زمانی روشن میشه که دوتا فاز مخالف داشته باشه نه همنام
هر چند که باز میای داستان مینویسی از من میدونی برو تو سایت 98یا رمان بنویس خیلی رمانهاشون باحاله =)) شما از قانون فیزیک وبرق رمان بنویس دوستان وقت خودتون رو با این جور افراد هدر ندین اگر ایشون میتونست به من ثابت کن هبه شم اهم میتونه دیگه پای خودتون یاحـــــــــــــــــــــــــــــــــــق

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 12 بهمن1394 - 7:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mrmr16 نوشته است:
جناب امیرخان
کسی که انتقاد می کنه یعنی یه سرو گردن از انتقاد شونده بالاتره . نتیجه میگیریم که شما زیاد بلدی

حالا این گوی و این میدان . شما مداری ، دسته ای و.... برای اثبات حرفهاتون و رد حرفهای دیگران بیارید .

وگرنه هر کس بخواد همین جوری و به صورت تئوری دیگری رو به چیزهای دیگه متهم کنه مورد پذیرش هیچ کس نیست . و باد هوا هستش

ما همگی منتظریم که ببینیم شما که این همه مطلب نوشتی تویه عمل هم چیزی برا گفتن داری .
یا حق

دوست عزیز

کسی که انتقاد میکنه نه یک پله که چند پله باید از انتقاد شونده بالاتر باشه در این بخش اصلا بحثی نیست.

مشکل متاسفانه اینه دوستان اصلا به اصل قضیه توجه ندارن.

من نوعی معتقدم ( نه اینکه در عالم رویا و تخیلات معتقدم .... بصورت علمی و تجربی مطابق اثباتها به این اعتقاد رسیدم ) ما چیزی بنام ردیاب ...یون یاب یا بقیه یابهای ادعایی نداریم .

نداریم یعنی نداریم یعنی چنین چیزی وجود نداره هر کسی دو تا میله و دو تا آنتن دستش گرفت و فکر کرد داره دنبال فلز میگرده خودش رو سر کار گذاشته.

حالا شما بعد از اینهمه توضیح میای میگی برای اثبات انتقادت یه دسته ای مداری چیزی بگذار ؟؟؟!
مدار چی بگذارم؟
اگر قرار بود این جور مدارات پشتوانه کاری داشته باشه که اینهمه بحث داخلشون نبود ... کم و زیاد با یه درصد خطایی کار میکردن و همه چیز حل بود.
نمیدونم این چه رسمیه باب شده هر کس به ادعای بی اساس بقیه بخواد ایراد بگیره اول خودش باید به ادعای بی اساس تر ارایه کنه.

فکر کنم همگی فارسی خوندن بلد باشید ( منهی یکی دو نفر که مجبورن با نقاشی و قصه سرایی به بهانه های مختلف ثابت کنن بلد نیستن که اساسا کاری باهاشون نداریم و سپردیمشون به دست خدا .... از بنده خدا برای اصلاحشون اگر قرار کاری بر بیاد که لابد تا حالا درست شده بودن .... و هوالشافی ! )

دوست عزیز متاسفانه مشکل خیلیا که از اصول این موارد اطلاع ندارن اینه که فکر میکنن برای رد ادعای بی اساس بقیه طرف باید بیاد خودش یک ادعای بی اساس بکنه .

شبیه به اینه که من عکس یک چوب کبریت اینجا بگذارم مدعی بشم این فلز پیدا میکنه و حفره میبینه صاف می ایسته .

بعد از شما بخوام برای رد ادعای من بیایید یک چوب بهتر بگذارید یا اثبات کنید این چوب کبریت قرار نیست فلز یابی کنه !

کسی که ادعای کاری یا چیزی رو داره مجبوره اثباتش کنه ...
مجبورش براش توضیح علمی و تجربی بده ....
مجبوره عکس و فیلم و مدار و هزار تا چیز دیگه بیرون بده .
من یکی نه جایی ادعا کردم دستگاهی دارم که فلان میکنه و بهمان میکنه .
نه حتی قبول کردم چنین چیزهایی که بقیه ادعاش رو دارن بدون مستندات قابل قبوله.

هر زمان اومدم مدعی شدم یک روش جدید پیدا کردم ....
یه چیزی ساختم که قراره نه از 1000 متری که از 10 متری بتونه محل یک فلز رو نشون بده حق با شماست و باید بیام براش مداری ... عکسی ... اثباتی چیزی بیرون بدم که باز ارایه اونها هم به معنی اثبات ادعاهای چرند من مطمئن باشید نیست.
چیزی اگر کار کنه تحت شرایط تست جواب میده اگر جواب نداد و سازنده اش شروع به توجیه کرد مطمئن باشید طرف مدعی یا یه ساده لوح تازه کاره یا یه کلاه بردار سابقه دار ....
یا دوست نداره حقایق رو ببینه .
که باز بخودش مربوطه.

اصل موضوع فرقی نمیکنه .
قضیه بدون پشتوانه تئوری و عملی وجود خارجی نداره .
یعنی در عالم علمی چیزی که قابل اثبات نباشه مردوده.
ولو اینکه یه جمع کثیری از فرط ناچاری دوست داشته باشن به خودشون تلقین کنن که وجود داره و این چهار تا میله و لوله ما وقتی میچرخونیمشون لابد دارن طبق یه نیرویی از طرف فلز میچرخن .

اونم در جاییکه طرف بحث انسانه.

انسان بابت اینکه سرش کلاه بگذارن و بهش دروغ بگن علیرغم اینکه خودش پیشاپیش میدونه دروغه حاضره بره وقت بگذاره ... هزینه بده بعدم برای کسی که سرش کلاه گذاشته دست بزنه .

نمونه اش اینهمه مراسم چشم بندی و شعبده بازی که تمام حضار پول دادن که با علم به دروغ بهشون دروغ بگن.

قدیمیا وقتی مریض میشدن چون نه پزشکی تعریف شده وجود داشت نه دارویی نه هیچ شناختی از ویروس و باکتری .....
از فرط ناچاری با دود کردن پشکل الاغ ماده ! و خوردن خاک و آب خزینه و امثالهم نسخه میپیچدن.

این جور کارا که قرار نیست تاثیری روی بیماری بگذاره .
نشون دهنده عجز و دست خالی اوناییه که از سر ناچاری یه راه حلی به خیال خودشون اختراع کردن.

این جا قرار شد ننایج خروجی اون تاپیک کذایی ای کاش با اسناد و مستندات باشه .

اولش هم نوشتم اگر سندی مدرکی چیزی دارید قدمتون سر چشم .

اگر ندارید لطف کنید حتی اگر حرفتون در حد وحی منزل هست بیان نکنید .

دو صفحه تاپیک جلو رفت به تنها چیزی که پرداخته نشده اصل موضوع بود.

لطف کنید رعایت کنید .

آخرین بار توسط Amir.s.m در سه شنبه 12 بهمن1394 - 2:46am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 12 بهمن1394 - 2:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Mojtaba195 نوشته است:
سلام
بنده چند تا سوال دارم که بارها پرسیدم و کسی جواب درست و حسابی نداده لطفا اساتیدی که در این مورد علم دارند جواب بدن
سوال اول اینکه چرا دسته های ال شکل رو در جایی ثابت میکنی هیچ حرکتی ندارند؟(اگر واقعا نیروی کششی وجود داره حداقل باید یک تکانی بخوره)
اگه مگنت بدن یا هر چیزی هم باید باشه تا دسته ها حرکت کنن خب شما یک آزمایشی بکنین ببینین که جواب چیه
دسته هارو یکجا ثابت کنین و بعد با دست دسته هارو بگیرین ببینین حرکت میکنه؟
یک آزمایش دیگه اینکه چشماتونو ببندین(اینکار باعث تمرکز شما میشه و اثر ذهن بر دسته ها کم میشه) از یک نفر بخواهین جنس معلوم رو جابجا کنه بدونه اینکه شما بفهمین یا حدس بزنین کجا گذاشته. الان باچشم های بسته ردیابی کنین.خودتون قضاوت کنین.
بنده شاید علم الکترونیکم از همه تون کمتر باشه ولی باید یک چیزی که پایه علمی نداره حداقل با منطق و آزمایش بتونه جواب بده.
علت ردیابی دوستان هم بنظر بنده ذهنشونو که به دست ها فرمان میده که دست ها در جهتی قرار میگیرن که آنتن حرکت میکنه.
شما به محلی میرین در بار اول به محلی مشکوک میشین اگه آنتن بزنین درست همون جا رو میزنه. پس اگه هم کسی با ردیاب چیزی بدست آورده این ناشی از ذهن و شانس طرف بوده.
حرکت دسته ها همش تلقین هست و تمام

دوست عزیز ممنون از نظر صریح و واقع بینانه شما

این سوالات رو هیچکس که با اصول علم آشنایی داره نمیتونه جواب بده .
کما اینکه فقط شما نپرسیدی و دنبالش نبودی .

بقیه ( بقیه صرفنظر از اون قشر 98 درصدی خواب نما ) هم دنبالش رفتن و تحقیق کردن و از مدعیانش بارها درخواست اثبات داشتن .

آخرش همگی به یک نتیجه واحد رسیدن .
همون نتیجه ای که هر کسی از فیزیک و الکترومغناطیس اطلاعات پایه داره بهش میرسه.

کسایی که خلافش رو سعی داشتن اثبات کنن فقط وقت خودشون و بقیه رو هدر دادن .
ضمن اینکه آدم اگر اطلاعات اولیه داشته باشه همین توضیح و تعاریف جنبی رو که میشنوه متوجه میشه قضیه واقعیه و ارزش تحقیق داره یا ادعای بی اساسه.

2000 تا تاپیک 2000 صفحه ای در این زمینه زده بشه بگی حالا دو خط خروجی تئوری و چهارتا تست و دستگاه عملی بعنوان چکیده بیرون بدید هیچی برای گفتن و اثبات از توش در نمیاد.

شاید کسی بصورت شخصی دوست داره اعتقاد داشته باشه چنین چیزایی کار میکنن توضیح علمی هم بابتش نداریم.
اون بخودش مربوطه اعتقادات اشخاص برای خودشون محترمه نقدش هم به ما ربطی نداره

ولی این اشخاص راه افتادن اینور و اونور به فلسفه بافی و توضیح علمی دادن برای پدیده ای که 180 درجه با علم تضاد داره دیگه قضیه اعتقادات شخصی نیست .

سه شنبه 12 بهمن1394 - 2:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یه توضیح در مورد قواعد حاکم بر دنیای شناخته شده براتون میدم
امیدوارم اونایی که میخوان در این تاپیک با هر توجیهی شرکت کنن متوجه بشن منظور از صحبت مستند چیه و اگر مستندات ندارن در مباحث شرکت نکنن.

منابع هم از ویکی پدیای فارسی گذاشتم که حرف و حدیث در زمینه تفهیم عباراتش نباشه.

در دنیا چهار نیروی بنیادی شناخته و کشف شده ( 5 تا یا 3 تا نه فقط 4 تا )

این چهار نیروی بنیادی کل حرکات و انرژی های موجود در کائنات رو شامل میشن و توضیح میدن.

از چرخیدن الکترون به دور هسته تا حرکت باد و چرخش سوزن قطب نما تا چرخش سیارات تا فعل و انفعالات اتمی مرکز ستارگان و حال و آینده و نوع حرکت کهکشانها زیر مجموعه یکی از چهار نیروی بنیادی یعنی نیروهای ضعیف و قوی اتمی ....الکترومغناطیس و گرانشه .
هیچ نیرو .... حرکت .... اثر ... خاصیت و امثالهم در این دنیا نداریم که زیر مجموعه این 4 مدل نشه.
کسی فکر میکنه یا اعتقاد داره چه تئوریک چه تجربی نوع دیگه ای از نیرو رو میشناسه از نظر ارزشی چیزی چند برابر بزرگ تر و ارزشمند تر از کارهای انیشتین رو کشف کرده و باهاش میتونه فیزیک رو که تقریبا 100 ساله به حالت سکون رسیده با ضرب بسیار قوی دوباره به حرکت بندازه.

ارزش چنین کشفی از کل زیر خاکیهای احتمالی دنیا و گنجینه های کشف شده که مثلا بخواهید دنبالش برید هزاران بار بزرگ تره .
کار قانونیه ...
براتون یه مقام بزرگ علمی حداقل یک جایزه نوبل و چند میلیارد دلار عواید مادی همراه با ثبت همیشگی نام کاشف در تاریخ داره.

منبع جهت مطالعه

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/نیروهای_بنیادی

این مسایل بیش از 100 سال قبل طبقه بندی و تعریف فیزیکی شده بودن ....

قرنها تحقیق و توسعه و آزمایش و جنگ و جدل دانشمندان و عمرهایی که صرف شد و هزینه هایی که پرداخت شد برای ارایه فرمول یا تعریفی بود که بتونه بصورت جامع این چهار نیروی بنیادی رو تعریف واحد کنه و یه جوری با هم تطبیقشون بده.

سه تاش تقریبا قابل اتحاد شدن ....
یدونه اش که گرانش باشه نه قابل توصیف بود نه قابل اتحاد با اون سه تا( آخرین تعاریف در این زمینه کار آلبرت انیشتین بود با نظریه نسبیت که موقع ارایه خیلی از فیزیکدانها حتی نمیتونستن درکش کنن و مدعی شدن این بابا با این فیزیکش اومده ما رو گیج کنه یعنی اینقدر نظریه پیشتاز و عجیب بود که مغزهای اونزمان حتی نتونستن هضمش کنن کما اینکه خیلی از آدمای عادی امروز نمیتونن درکش کنن

انیشتین فضا زمان و گرانش رو بهم مربوط و فرمولیزه کرد .... سقف سرعت قابل دسترس در عالم رو پیدا کرد که سرعت نور یا c باشه و فرمولی ارایه داد که انرژی نسبتی با سرعت نور و جرم داره با فرمول e=mc^2 .

انیشتین اینجا تعریفی از اون ماده جادویی که قابل تبدیل به انرژی هست ارایه نداد و کسی نمیدونست این فرایند چطور باید انجام بشه.
40 سال طول کشید تا دانشمندان تجربه گرا بتونن ماده رو به انرژی تبدیل کنن و بخشی از نسبیت اثبات بشه.
کما اینکه قضیه خمش فضا زمان توسط گرانش روزی که انیشتین ارایه اش داد قابل تحقیق نبود .
چند دهه طول کشید تا بتونن با یک آزمایش نور ستاره ای که پشت خورشید قرار داشت رو زمان قرار گرفتن خورشید بین زمین و اون ستاره بررسی کنن و خمشی که جرم خورشید در خط سیر نور ایجاد میکرد رو اندازه گیری و نظریه نسبیت عام رو اثبات کنن )

امروز تنها بخشی که غیر از این چند مثال مطابق نسبیت انیشتین برای ما کار میکنه اتساع زمانه که مثلا در ماهواره ها با سفینه هایی که از مدار زمین خارج میشن و به سرعتهای بالا میرسن میشه قضیه بهم خوردن تنظیم ساعتشون رو دید .

علی ایحال نظریه نسبیت سالها قبل از اینکه قابل تحقیق و تست و شبیه سازی و بررسی توسط انسان باشه روی کاغذ با ریاضیات ابداعی ارایه شد بعدها با پیشرفت علم نسبیت اثبات شد و از حالت نظریه به حالت قانون در اومد.
حالا به عده عکس این روند رو فکر میکنن در دست دارن .
یعنی یه سیستمی رو کشف کردن که ریاضیات و فیزیکش هنوز موجود نیست ( جزو استثناهای تاریخ جدیده که سیستمی در عالم واقع باشه دستگاه تعریفش هنوز درست نشده باشه )

کسایی که فکر میکنن تجربی یا تئوریک با هر توجیهی به راهی دست پیدا کردن که میتونن به هر شکلی نیرویی ایجاد کنن یا از نیرویی استفاده کنن که سوای این چهار مورد بتونه روی مواد اثری بگذاره که حاصلش چرخش مکانیکی هر چقدر کوچک ( حتی در حد اتمی ) چیزی باشه یعنی یا نیروی 5 ام رو کشف کردن که دنیای فیزیک و کل بشریت زیر و رو میشه .

یا ادعاشون در محدوده این 4 نیرو هست که حتما براش توضیح و فرمول و قاعده قابل اثبات دارن .
اگر ندارن تست آزمایشگاهی با حذف عوامل جنبی و ضریب خطا وجود داره که این ادعا رو اثبات کنه .

جهت اطلاع از اینکه بدونید دنیای علم تا چقدر حاضره برای چنین کشفی وقت و هزینه بگذاره همینقدر اشاره کنم که از دهه 50 میلادی تا الان فیزیکدانها فقط برای یک جواب ساده که شناسایی ماهیت جاذبه باشه ( ته ته این کار یدونه فرمول حداکثر یه خطیه نه بیشتر ) چند تا پروژه شتابدهنده میلیارد دلاری 100 متر زیر زمین ساختن.
چند صد آهنربای چند تنی رو با دقت میلیونم متر در شعاع نزدیک 30 کیلومتری با دمای زیر منفی 200 درجه سانتیگراد بهم وصل کردن و چند تا دوربین آشکار ساز ذرات هر کدوم به شعاع بیش از 30 متر در نقطه برخورد قرار دادن که بلکه موفق بشن ماهیت جاذبه و چیزی که بوجودش میاره رو به مدت چند میلیاردم ثانیه ببینن و ازش عکس بگیرن

این شتابدهنده سرن .

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/برخورددهنده_هادرونی_بزرگ

این یکی فرمی .

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/شتاب‌دهنده_ذره‌ای

*اینا دو تا از معروفترین سیکلوترنهای دنیا هستن که قراره یک خط فرمول رو بعد از 50 سال هزینه و زحمت در بیارن.

برای تحلیل نتایج حاصل از این برخوردا خیلی چیزای جانبی هم ساخته شد اولینش همین شبکه اینترنتی که همگی اتون دارید ازش استفاده میکنید ( کسی اگه میتونه ادعا کنه بدون استفاده از اینترنت در این سایت وارد شده و نظر میده همینجا اعلام کنه )
بعدی اش پردازش موازی اطلاعات که همه اتون اگر از کامپیوتر و موبایل با بیش از یک پردازنده فیزیکی یا مجازی استفاده میکنید خودبخود خروجی های جانبی سرن رو استفاده کردید.

اگر با هر توجیهی حتی تصادفا و تجربی فکر میکنید چیز جدیدی پیدا کردین بجای دنبال این و اون افتادن که یه نقشه امپلی فایر و فانکشن ژنراتور بعنوان فلزیاب یا ردیاب با نیروی مرموز براتون بگذاره یکی از همین یابها رو بردارید ببرید تحویل دنیای آکادمیک بدید اگر 1 در میلیون کار کنه دوبرابر بودجه سرن رو برای کشف اصول کارش هزینه میکنن.

اگر این بخشها رو ندارید ولی معتقدین که من یکی با بقیه فرق میکنم و زرنگم بعیده بتونن با یه سری ادعا کلاه سرم بگذارن و سر کارم بفرستن این آنتن با مال بقیه فرق میکنه یه قضیه کلاه برداری خیلی بزرگ تاریخی و معروف در این زمینه داشتیم به اسم ade 651 که قدیمی ترای این کار همگی خاطرشون هست .
یه عده آدمی که هیچ تعریف وتاریخچه ای ندارن چند وقته یکی دو تا میله دست گرفتن فکر کردن کوه تجربه شدن یه بحث بی ارزش جداست.

خلاصه داستان ade 651 این بود که یک شرکت کلاه بردار انگلیسی موفق شد تعداد چند صد هزار دستگاه lrl با همون فلان چیز یاب مد نظر خیلیها رو به ارتش 20 کشور دنیا از قرار دونه ای 60000 دلار چند سال قبل بفروشه . ( صحبت مال 6-7 سال قبله )
بعد گند قضیه در اومد و وقتی کار به شکایت و شکایت کشی رسید معلوم شد جاییکه ساده لوح ها بخوان تصمیم گیری کنن و نظر بدن ولو در حد قراردادهای نظامی کشوری باشه دوستان شیاد و قصه سرا میتونن چشم بندی کنن.

اصل ماجرا رو اینجا پیگیری کنید

https://en.m.wikipedia.org/wiki/ADE_651

اینم فارسی اش برای اونایی که مشکل دارن

http://www.bbc.com/persian/world/2010/0 ... _ban.shtml

این جور ادعاها و کلاه برداریها تا ما خاطرمون میاد بودن و هستن و خواهند بود.

این تاپیک برای روشن سازی این موارد ایجاد شده .
تعهدی نداریم که اینجا با بررسی حقایق قراره به کیا بر بخوره ... یا چه قشری قصر رویایی ذهنی اشون فرو بریزه.
دیگه آدمای حاضر در این انجمن نه میتونن ادعای یک هزارم تجربه 20 تا ارتش دنیا رو داشته باشن نه بیشتر از اونا بودجه و امکانات در اختیار دارن

کسایی که به هر دلیل دوست دارن سر خودشون کلاه بگذارن میتونن ادامه داستان سرایی ها رو در تاپیکهای قبلی کماکان با شور و حرارت دنبال کنن .

ممکنه یه عده مدعی میشدن آقا من به چشم خودم دیدم رفته بودیم عراق ارتشی ها با یدونه از این ردیابهای آنتنی جلوی گیتهای بازرسی کاروانها رو میگشتن .
بنده خدا راست میگه ... واقعا به چشم خودش دیده ولی اونی رو که ندیده و خبر نداره اینه که اون دستگاه یه چشم بندی چند صد میلیون دلاری بود.
گندش هم یکی دو سال بعد در اومد.
چیزی که اصول کار نداره از 1 دلار تا 1 میلیارد دلار ....
از 1 نفر تا 7 میلیارد نفر ...
از دستگاه دست ساز تا قرارداد رسمی و دولتی و نظامی میلیون دلاری و چند صد هزار دستگاهی کار نخواهد کرد.

هر وقت این واقعیت ساده رو قبول کردید میتونید تا حدودی مطمئن باشید کمتر سرکار میرید.

لطف کنید اینجا اگر منبع و مدرک ندارید ذکر خاطرات نکنید.

چند تا عکس هم در آخر از این دست گل چشم بندی قرار دادم جهت مرور تاریخ

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 13 بهمن1394 - 5:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

پسر خوب اینهمه چرت و پرت و افسانه سازی کردید و برای خودتون سیر مسیر یک تایپیک رو نشون دادی و گفتی ما از این راه و اون راه وارد شدیم
تا مخاطبین رو جمع کنیم و بعد این همه منبع گذاشتیم (منابع رو ولش کن -چون شاطر و چه به علوم فیزیک :ymsmug: )
بریم سر تخیلاتت
خوب همه اینا رو گفتی و هیچ چیز برای اثبات ردیابی نداری و دلیلت هم اینه که اصلا قبول نداری
اینم ولش کن
ولی وقتی اهداف تایپیک رو نشانه میری و برای خودت صغری کبری میچینی سریع بگو هدف ما چی بوده و در اخر چه اتفاقی می افته و سود ما چیه
مگر نه چیزهایی که تو خصوصی بهت گفتم شفافترشو اینجا میگم
بعد یه گله گی از اساتید سایت
ما در رابطه با یک روش علمی صحبت میکنیم که با توجه به اینکه درکش کمی مشکله ولی با کمی تلاش قابل درکه اونوقت اساتید سایت از 4 جناح مثل استاد حمید و کوهیارو غیره و غیره چنان حمله میکنند که ادم ان پاس میشه
ویک سوال برام پیش میاد که این جوجو کلا ردیابی رو میخواد زیر سوال ببره (دقت کنید کل کارو) اونوقت یک جواب هم بهش نمیدید
اقا به ما چه
جوجو برو هروفت فرق موج اسکالر فیزیک و بردار اسکالر ریاضی رو فهمیدی بعد تایپیک بزن
تا جواب منو روش نکنی این تایپیک بایکوت

سه شنبه 13 بهمن1394 - 9:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
rostam نوشته است:
پسر خوب اینهمه چرت و پرت و افسانه سازی کردید و برای خودتون سیر مسیر یک تایپیک رو نشون دادی و گفتی ما از این راه و اون راه وارد شدیم
تا مخاطبین رو جمع کنیم و بعد این همه منبع گذاشتیم (منابع رو ولش کن -چون شاطر و چه به علوم فیزیک :ymsmug: )
بریم سر تخیلاتت
خوب همه اینا رو گفتی و هیچ چیز برای اثبات ردیابی نداری و دلیلت هم اینه که اصلا قبول نداری
اینم ولش کن
ولی وقتی اهداف تایپیک رو نشانه میری و برای خودت صغری کبری میچینی سریع بگو هدف ما چی بوده و در اخر چه اتفاقی می افته و سود ما چیه
ما در رابطه با یک روش علمی صحبت میکنیم که با توجه به اینکه درکش کمی مشکله ولی با کمی تلاش قابل درکه اونوقت اساتید سایت از 4 جناح مثل استاد حمید و کوهیارو غیره و غیره چنان حمله میکنند که ادم ان پاس میشه
ویک سوال برام پیش میاد که این جوجو کلا ردیابی رو میخواد زیر سوال ببره (دقت کنید کل کارو) اونوقت یک جواب هم بهش نمیدید
اقا به ما چه
جوجو برو هروفت فرق موج اسکالر فیزیک و بردار اسکالر ریاضی رو فهمیدی بعد تایپیک بزن

البته ببخشید
=)) =)) =)) =))

سه شنبه 13 بهمن1394 - 10:00am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rostam نوشته است:
بریم سر تخیلاتت
اینم ولش کن
اقا به ما چه

دوست عزیز شما چند ماه و چند صد صفحه فرصت به خیال خودت توضیح داشتی .
آخرش هم دیدیم به کجا رسید .

الان کسی اینجا دنبال شما فرستاده که بیای با این ادبیات چاله میدونی شخصیت مثلا دانشگاهیت رو به معرض نمایش عمومی بگذاری ؟

بیای از این و اونی که همونزمان موقع ارایه اون نظریه های خنده دار ازت ایراد گرفتن کمک بخوای که چرا نمیاین من و امواج اسکالرم رو تایید کنید ؟

اگر حرف علمی داشتی ( که چند ماه درجا زدن نشون داد کلا حرفی برای گفتن نداری چه علمی چه غیر علمی ) منبع و ماخذت رو رو میکردی .

وقتی نداری یه چند ماه معرکه گرفتی حالا چند روز سکوت کن و بجای گوینده شنونده باش ببین نتیجه گیری این مثلا ردیاب ؟! ( اسمشم مایه خنده است ) حضرتعالی به کجا میرسه .

توی پیغام خصوصی گفتی دیگه نبینمت منم این تاپیک رو باز کردم روشن بشه اگه منتقدین رو ببینی مثلا قراره چیکار کنی .
با امواج اسکالرت از راه دور میخوای بزنی ناکارشون کنی ؟
یا ادامه حمله به شخصیت و فحاشی های اون یکی تاپیک رو برداری بیاری اینجا کپی پیست کنی ....

جواب شما رو همینایی که اینجا اسماشون رو ردیف کردی قبلا بارها دادن .

الان دنبال کدوم جوابی اولش روشن کن بعدم اخوی برو یکم تحقیق کن ببین معنی بایکوت چیه و شما بعنوان کسی که تمام آدمای حرفه ای این سایت نظرات و ادعاهاش رو نقد کردن در مقامی نیستی که بخوای چیزی که بررسی عملکردت بوده رو بایکوت کنی .

اینجور تاپیکها محل نقد امثال شماست .
بایکوت کردن کسی که 1 سال داستان تعریف کرده یدونه منبع نداشته از پایه حرف بی اساسه ( البته جناب استاد تقریبا کل صحبتها و ادعاهاش بی اساسه )
.

امیدوارم اگر به بایکوت خودت پایبند نموندی و خواستی جواب بدی اول ادبیات مورد استفاده ات رو بازنگری کلی کنی چون اینجا نه چاله میدونه نه اون کلاس تخیلی که جنابعالی درش اجازه داشته باشی هر چیز دوست داری و بلدی رو به زبون بیاری.

در ثانی اگر منبع معتبر نداشتی به نظر من وقت جمع رو بیشتر از اینی که تا حالا گرفتی نگیر و همون روند بایکوت رو ادامه بده.

سه شنبه 13 بهمن1394 - 10:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا امیر ببین دوست عزیز من نه تحصیلات دانشگاهی دارم و نه از علم فیزیک و زمین شناسی سر در میارم ولی از الکترونیک در حد خودم تخصص دارم.من حاضرم برای اینکه به شما ثابت کنم که ردیاب کار میکنه حتی خیلی بهتر از اونی که دوستان تصور میکنن با شما یه مسابقه بدم .شما بیست گرم طلا رو بیار منم با ردیاب انجمن توی یک محوطه 500 متر مربعی اگه تونستم بیست گرم طلای شما رو پیدا کنم برمیدارم برای خودم اگه نتونستم پیدا کنم همونجا نفت میریزم ردیابم رو آتش میزنم و هزینه سفرتون هم من میدم.نظرت چیه؟

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

سه شنبه 13 بهمن1394 - 12:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

1426539 نوشته است:
آقا امیر ببین دوست عزیز من نه تحصیلات دانشگاهی دارم و نه از علم فیزیک و زمین شناسی سر در میارم ولی از الکترونیک در حد خودم تخصص دارم.من حاضرم برای اینکه به شما ثابت کنم که ردیاب کار میکنه حتی خیلی بهتر از اونی که دوستان تصور میکنن با شما یه مسابقه بدم .شما بیست گرم طلا رو بیار منم با ردیاب انجمن توی یک محوطه 500 متر مربعی اگه تونستم بیست گرم طلای شما رو پیدا کنم برمیدارم برای خودم اگه نتونستم پیدا کنم همونجا نفت میریزم ردیابم رو آتش میزنم و هزینه سفرتون هم من میدم.نظرت چیه؟

دوست عزیز قرار شد اگر مستنداتی دارید در این تاپیک در خدمتتون باشیم ...
قرار نبود اینجا تاپیک ادعا و شرط بندی باشه.

شما با اینهمه اطمینانی که به این ماجرا داری هنوز پیش نیومده جایی اثباتش کنی مستنداتش رو برداری بیاری که الان از من بخوای مسابقه بگذاری اثباتش کنی ؟

در جریان سرنوشت اونایی که قبلا از این مسابقه ها گذاشتن هستی ؟

میدونی چند تا موسسه معتبر از 10 هزار تا بالای 1 میلیون دلار به اثبات یه همچین ادعایی جایزه میدن ؟

* اگر لینک این بالایی ها رو خواستی بگو تا داخل این تاپیک بگذارم.

علی ایحال من 20 گرم طلا و این تستی که میگی رو حاضرم انجام بدم ( دفعه اول نیست مطمئنم دفعه آخر هم نخواهد بود )
منتهی مراتب آتیش زدن ردیابت منفعتی برای من نداره.

شما اگه واقعا به این ادعا ایمان داری در حضور دو نفر آدم بی طرف از همین سایت با سند و مدرک و فیلمبرداری تست رو انجام میدیم .

البته این تاپیک راجع به ردیاب جناب رستم خان بود که یکساله ادعاهاش گوش فلک رو کر کرده .
این تست اصولا و منطقا باید با دستگاه ادعایی این آقا انجام بشه که بعدا ضرر و زیان حتمی اش گردن شما نیفته

ولی ایرادی نداره با هر مدل ردیابی از هر جا دوست داری تست میکنیم .

من 20 گرم طلا نمیگذارم 50 گرم میگذارم طرفم هم زحمت میکشه اندازه 20 گرم ضرر و زیان میگذاره وسط.

3 بار اجازه حفاری داره هر دفعه هم اندازه 1 گرم طلا هزینه داره.
یعنی هر بار حدس 1 گرم طلا هزینه داره.
دوست داشتی این 3 بار رو تا 1000 بار هم میتونم بالا ببرم

بعد از 3 بار تست یا 50 گرم طلا بعنوان جایزه و فیلم و سند اثبات بعنوان اعاده حیثیت دستتون اومده .
یا موفق نشدین که 20 گرم طلا باضافه اون 3 گرم تخمین غلط ( یا هر چند بار که میخوای ) رو پرداخت کردین .
مجددا فیلم و سندش در اختیار عموم قرار میگیره

بعدش دوست داری ردیابت رو آتیش بزن یا هر کار دیگه میخوای باهاش بکن به خودت مربوطه.

هزینه رفت و آمد باضافه حداقل یکروز بیکاری هم که به پیشنهاد خودت پرداخت میکنی .
اگر حرفت حرفه و شبیه برخی دوستان که قبلا این پیشنهاد رو دادن بعدش تازه یادشون افتاد با خودشون چند چندن دیگه خبری ازشون نشد نیست بسم الله.

آخرین بار توسط Amir.s.m در سه شنبه 13 بهمن1394 - 1:13pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 13 بهمن1394 - 1:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خب تازه متوجه شدم که شمااصلا به هیچ چیز دقت نمیکنی همین هم رد صلاحیت شمارو نشو ن میده.
1 بنده گفتم ردیاب دارم که فلزات رو میزنه وقرار شد شخصا بهتون ثابت کنم اما خودت نخواستی تا به یقین برسی
2 بنده قبل از این که شمابیای اینجا داستان تحویل مردم بدی وبعد بری سر اصل مطلب گفتم سیستم من از نوع ال رود و هیچ نوع سیستمی که شما دیدی نیست و چون میدونم مغز شما بیشتر ازاین قابلیت درک مسائل رو نداره وتنها به چیزهایی که میبینی بسنده میکنی ختم میشه وبیشتر دوست دارم به مغزتون فشار وارد کنید ببینید میتونین برای خودتو نشفافسازی کنید یا نه
3 کسی که به قانون بیگ بنگ معتقد باشه به خلقت خودش وافرینش هم شک داره چه برسه به انتن که من خیلی قبلتر از شما ردش کردم
4 ردیاب هم وجود داره البته نه برای ثابت کردن به شما چون نباید هویتش فاش بشه :D
5این همه از فیزیک وعلم فیزیک ودانشمنداش کپی کردی که بگی انتن بدرد نمیخوره خب من نوعی بدون علم فیزیک به شما گفتم واسه همین هم شما رو ارجاع دادم به تایپیکها انجمن تا بیشتر بگردین کی چه کرده در اینجا وقرار هم نیست جایزه ایی بهش تعلق بگیره

5 اون عکس وفیلم هم برای اینکه امثال شماست که همیشه براین باورن اگه به طور مثال بر الکترونیک مسلط هستم بیام اینجا وبگم براساس این فرمول
واحد مغناطیس= تسلا-نیوتن بر (کولن-متر وثانیه)-وبر بر متر مربع هست که چی بشه وقتی 90 در صد دوستان به الکترونیک اشنا نیستن من قانونمغناطیس رو براشون بگم که فقط خودمو بزرگ جلوه بدم مثل کاری که شماداری انجام میدی بدون اینکه مطلبی از خود شما باشه وثبت کرده باشی
متاسفانه بعضی از دوستان مثل خود شما فکر میکنن تنها کسانی که میتون علم رو به اثبات برسونن فقط دانشمندان هستن در صورتی که حتی عادی ترین انسانها هم در بعضی مواقع چیزهایی رو اشکار میکنن که حتی خودشون در جریان نیستن این رو منباب اطلاع عمومی شما قرار دادم تا از افکار خودتون خارج بشین

6در ضمن انتقاد کننده هم باید شرایط انتقاد رو داشته باشه که شما نداری متاسفانه ;;)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

سه شنبه 13 بهمن1394 - 1:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 61 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure