انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 10:31pm

پاسخ به موضوع  [ 24 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 اندرون بیونیک 01 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

meysamking نوشته است:
سلام به تمامی اساتید و دوستان عزیز

ببخشید اینجا این سوال رو مطرح میکنم ، از دوستان کسی هست که با دستگاه بایونیک X4 کار کرده باشه یا کار کردش رو از نزدیک دیده باشه ؟
با توجه به تبلیغاتش و البته قیمت بالاش کنجکاو شدم که کار کردش چطوره :-\
هرچند که اصلا به محصولات okm اعتمادی ندارم [-(

خودم که کار نکردم ولی یه بنده خدایی که تجربش کرده بود میگفت با سریهای اول فرق چندانی نداره یعنی= 0

شنبه 3 بهمن1394 - 6:28pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
خب هوشی جان به چه صورت هست اساس سیستم که مگنتی هست اما اینکه مگنت بدن بخواد روش تاثیر بزاره اولین گزینه سنسورهاش هستن که به بدن واکنش نشون بده یا طور دیگه ایی هست که ما در جریان نیستیم.به هر حال بابت اطلاع رسانیت تنکیو :)

سلام
داداش بهرام روی دسته بیونیک دو تا برامدگی فلزی هست که باید با دست تماس داشته باشند بعدش با ولوم زیر دستگاه شما یک عدد خاص ( کد ) رو به دستگاه میدی که برای طلا 245 هستش و بعد کاوش رو اغاز میکنید

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 3 بهمن1394 - 1:35am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

@};- @};- @};- @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 3 بهمن1394 - 1:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:
بهرام نوشته است:
خب هوشی جان به چه صورت هست اساس سیستم که مگنتی هست اما اینکه مگنت بدن بخواد روش تاثیر بزاره اولین گزینه سنسورهاش هستن که به بدن واکنش نشون بده یا طور دیگه ایی هست که ما در جریان نیستیم.به هر حال بابت اطلاع رسانیت تنکیو :)

سلام
داداش بهرام روی دسته بیونیک دو تا برامدگی فلزی هست که باید با دست تماس داشته باشند بعدش با ولوم زیر دستگاه شما یک عدد خاص ( کد ) رو به دستگاه میدی که برای طلا 245 هستش و بعد کاوش رو اغاز میکنید

پس با استفاده از هارمونیکهای موج وبدن فرد کار میکنه.حالا اگه فرستنده داشته باشه هارمونیکها یا با موج فرستنده مخلوط میشه ویا با گیرنده وارد مدار میشه طرح انتن جدید من هم که تا حدودی موفق بودم استفاده از هارمونیکهای بدن هست اما قسمت گیرنده .هر چند که سیستمها کلا فرق میکنن و مگنتی نیست اما سیستم من فرکانسی هم نیست.کارش چطوره هوشی جان خطای سنس وحذف اهداف کاذب.مرسی عزیز \M/

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

چهارشنبه 7 بهمن1394 - 3:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 24 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure