انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 5:08pm

پاسخ به موضوع  [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26  بعدی
 ردیابی آنالوگ ! و دسته های دقیق RoT 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام,ایشون گروه زدن اما الان از ترس نفوذ برخی میگن گروه منحل شده.خخخخخ

جمعه 2 بهمن1394 - 10:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه به کل پستهای این آقا در تاپیکهای مختلف مخصوصا 12رگلاتور وتی ال12000 توجه کرده باشین،بغیر از عکسهای متعدد از مدار و فیبر وجعبه این دستگاها و همچنین عکس قفسه های قطعاتشون،برای نمونه حتی یک مطلب مفید هم عاید کسی نشده"که اونم واضحه که هدفش از این کارا چی بوده!
حالا تعدادی از دوستان طبق عادت همیشگیشون وقتی کسی یه ادعای خیالی وپوچ و بی اساسی میکنه،بیدرنگ وبدون تدبیر و تفکر دنبالش راه میفتن و چه خواب وخیالها درباره سیستم افسانه ای که قراره این منجی عالم گنجیابی براشون به ارمغان بیاره نمیبینند.
یکی از دوستان از این جناب روت خواسته بود که پالسی فلزجو رو براش بسازه که ایشون گفته بود با قطعات اصل میسازم به قیمت 6میلیون ،دیگه خودتون تا آخرشو بخونید.
دوستان عزیز خداوند به انسان عقل داده که در صورت امکان اگه براش زحمتی نبود یکم تدبر کنه نه اینکه جای اونو با کاه پر کنه

پنج شنبه 8 بهمن1394 - 11:09am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

CCcall نوشته است:
اگه به کل پستهای این آقا در تاپیکهای مختلف مخصوصا 12رگلاتور وتی ال12000 توجه کرده باشین،بغیر از عکسهای متعدد از مدار و فیبر وجعبه این دستگاها و همچنین عکس قفسه های قطعاتشون،برای نمونه حتی یک مطلب مفید هم عاید کسی نشده"که اونم واضحه که هدفش از این کارا چی بوده!
حالا تعدادی از دوستان طبق عادت همیشگیشون وقتی کسی یه ادعای خیالی وپوچ و بی اساسی میکنه،بیدرنگ وبدون تدبیر و تفکر دنبالش راه میفتن و چه خواب وخیالها درباره سیستم افسانه ای که قراره این منجی عالم گنجیابی براشون به ارمغان بیاره نمیبینند.
یکی از دوستان از این جناب روت خواسته بود که پالسی فلزجو رو براش بسازه که ایشون گفته بود با قطعات اصل میسازم به قیمت 6میلیون ،دیگه خودتون تا آخرشو بخونید.
دوستان عزیز خداوند به انسان عقل داده که در صورت امکان اگه براش زحمتی نبود یکم تدبر کنه نه اینکه جای اونو با کاه پر کنه

لایک @};- @};-
این روت هیچی حالیش نیست
تنها چیزی که بلد بود گذاشتن عکس های جور وا جور بود
عکس 11111111111
عکس 222222222222
عکس 66666666
عکس
عک 55555555
=)) =)) =)) =)) =)
گوشی کریستالی
:D :D :D :D

پنج شنبه 8 بهمن1394 - 3:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه
دوستان خواهشا سعی کنند تا جایی که می توانند به همدیگر توهین نکنند چهره سایت به این خوبی به سمت سیاهی و پلیدی کشیده می شود
کلام هر شخص هم معرف شخصیت اوست
=((

پنج شنبه 8 بهمن1394 - 5:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

orginal نوشته است:
delta 1 نوشته است:
اقای روت باز فرار را برقرار ترجیح داده و تاپیک را مثل اونیکی تاپیکش نصفه و نیمه رها نمودند. :D

سلام دوست عزیز البته ایده دسته تعادلی جناب روت بدرد تمام مدارات ردیاب دیگر هم می خورد
این را هم اضافه نمایم چند نفر از دوستانی که می توانند پی سی بی طراحی کنند یا حتی حاضرند اولین نفری باشند که مدار ارائه شده توسط روت عزیز را بسازند اعلام آمادگی یا کمک نموده اند
پس مطمئننا تا همه در پیشبرد یک مدار یا حتی بهره برداری و آزمایش یک مداری کمک نکنند آن پروژه به ثمر نمیشیند
شما هم اگر طرح یا ایده ی بهتری سراغ دارید خیلی خیلی خوشحال می شویم ارائه دهید شاید ایده ها به هم متصل و مسیری باز شود

داداش میگم ولی نه شما ناراحت شو و نه دیگر دوستان اصلا وجود ورنه تعادل برای دو آنتنه واقعا یه کار چرت و الکی محسوب میشه این در حالی هست که حتما تاکید میکنم حتما باید موقع ردیابی سر آنتن ها با پنج الی 10 درجه به پایین شیب داشته باشه اینرو من نمیگم از ده نفر که واقعا به اپراتوری واردن میگن میتونید بپرسید من در حال حاضر آنتن های مجتبی رو تایید میکنم و میتونم بگم اصولی ترین آنتنی هستن که دیدم از ایشون نگرفتم اما یه مدل ساختم مخصوصا حرف سید جواد رو دررابطه با استفاده از آرمیجر و بوبین واقعا تایید میکنم کیرندگی این مدل آنتنه ها به خاطر بوبین هستش

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

پنج شنبه 8 بهمن1394 - 7:45pm

درود
دوست عزیز منظورتون کدوم طرح آنتن آقا مجتبی هست

خریدار سنگهای قیمتی

پنج شنبه 8 بهمن1394 - 7:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=43&t=3 ... fc51cd0345

پنج شنبه 8 بهمن1394 - 8:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
hafez نوشته است:
orginal نوشته است:
delta 1 نوشته است:
اقای روت باز فرار را برقرار ترجیح داده و تاپیک را مثل اونیکی تاپیکش نصفه و نیمه رها نمودند. :D

سلام دوست عزیز البته ایده دسته تعادلی جناب روت بدرد تمام مدارات ردیاب دیگر هم می خورد
این را هم اضافه نمایم چند نفر از دوستانی که می توانند پی سی بی طراحی کنند یا حتی حاضرند اولین نفری باشند که مدار ارائه شده توسط روت عزیز را بسازند اعلام آمادگی یا کمک نموده اند
پس مطمئننا تا همه در پیشبرد یک مدار یا حتی بهره برداری و آزمایش یک مداری کمک نکنند آن پروژه به ثمر نمیشیند
شما هم اگر طرح یا ایده ی بهتری سراغ دارید خیلی خیلی خوشحال می شویم ارائه دهید شاید ایده ها به هم متصل و مسیری باز شود

داداش میگم ولی نه شما ناراحت شو و نه دیگر دوستان اصلا وجود ورنه تعادل برای دو آنتنه واقعا یه کار چرت و الکی محسوب میشه این در حالی هست که حتما تاکید میکنم حتما باید موقع ردیابی سر آنتن ها با پنج الی 10 درجه به پایین شیب داشته باشه اینرو من نمیگم از ده نفر که واقعا به اپراتوری واردن میگن میتونید بپرسید من در حال حاضر آنتن های مجتبی رو تایید میکنم و میتونم بگم اصولی ترین آنتنی هستن که دیدم از ایشون نگرفتم اما یه مدل ساختم مخصوصا حرف سید جواد رو دررابطه با استفاده از آرمیجر و بوبین واقعا تایید میکنم کیرندگی این مدل آنتنه ها به خاطر بوبین هستش

سلام به همه
هرگونه بحث و نظری حتی مخالف بنده هم باشد اصلا نه تنها بنده را ناراحت نمیکند بلکه خوشحالم می شوم

ولی توهین را نه به خودم و نه به دیگران نمی پسندم
درمورد تعادل در آنتنها باید عرض کنم چرا شما با تعادل داشتن ردیابهای توماسی یا تک آنتنه و یا خوراک خور مشکل ندارید ولی با تعادل داشتن آنتن های دو آنتنه مشکل دارید؟
البته این را هم ذکر کنم بنده با وزنه تعادلی هم زیاد موافق نیستم چون آنتنها را سنگین می کند ولی با تعادل داشتن آنتنها به شدت موافقم :-BD

جمعه 9 بهمن1394 - 2:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارجینال جان اتفاقا من در ردیاب توماسی هم اعتقادی به وزنه تعادل ندارم اما اینرو حتما تاکید میکنم دسته دقیقا باید روی خط فرضی و موازی آنتن ها باشه اما اینکه باید نطقه ثقل جعبه رو با آنتن باز به دست بیاریم رو رد میکنم در بیشتر از صد مدل تست که انجام دادم در رابطه با توماسی میتونم بگم هرچی جلوی جعبه سنگینتر باشه بهتر جوذب میده و اینحا هم باید حداقل پنج درجه به آنتن ها شیب بدید و در رابطه با سنگیتی جلوی جعبه هم بگم که سو تفاهم نشه این سنگینی باید به حدی باشه که قشنگ حس بشه که داره لنگر میندازه با تحقیق و بررسی که کردم متوجه شدم در بیشتر این مدل دستگاهها به خاطر اینکه جلوی جعبه سنگین بشه از تلسکپی با طول بیشتر و تعداد بیشتر استفاده میشه در حالیکه در مدارتی مثل گلادیاتور ، ترا، کورانوس، و و و از دو جفت برنج تو پر استفاده میشه و در بیشتر این دستگاهها جمع وزن تمام آنتن ها از 160 گرم تا وزن نهایی 360 گرم هست که مثل انتن گلادیاتور که با چشمام دیدمش و دوستان دیگری هم در تلگرام دقیقا وزن کردن و با عکس توضیح دادن و تمام تحقیقات و نتایج من رو تایید کردن فقط دو مورد از نتایج مربوط به تستهامو براتون میگم که نتایج نهایی این نوع دستگاهها هست اول اینکه من برای شبیه سازی این سنگینی در جلوی جعبه اومدم دسته رو کمی متمایل به عقب جعبه قرار دادم یعنی از انتنها فاصله دادم که به طرز جالبی دستگاه کار میکرد و من اومدم آنتن های تلسکپی رو کوچیکتر کردم دیدم همچنان داره جواب میده و در مرحله دوم اومدم دقیقا دسته رو روی نقطه ثقل جعبه قرار دادم و آنتن ها رو کوچیک کردم که جواب خیلی ضعیف توام با مکث بود بنابراین اومدم روی آنتن ها رو با یه لوله برنجی که داشتم قرار دادم و محکم کردم به طرز عجیبی این حرکت واقعا عالی شد
در ضمن یه معذرت خواهی از دوستم رضا 68 دارم چراکه تا قبل از این نتایج و دیگر مواردی که توضیح دادم ایشون با نتایج اولیه من مجبور شدن سه عدد انتن مودم بگیرن که متحمل ضرر شدن که از ایشون معدرت میخوام و چند وقتی هم هست که خبری از ایشون ندارم و اگه مطلب من رو میخونن بدونن که ارادت خواصی به ایشون دارم
خلاصه اینکه این نتایج رو با تست و تلاش و ازمایش به دست اوردم و صد درصد عملیه اما نکته ای که وجود داره در هر دو مدل انتن باید شیب پنج درصد رو رعایت کنیم که این شیب دادگی یکی از بهترین روشعا برای حذف خطا ی ذهنه
موفق باشید

جمعه 9 بهمن1394 - 4:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
CCcall نوشته است:

دوست عزیز شما خیلی غلط اضافه میکنی که تهمت میزنی
مردک
من حتی پروگرام کردن فلزجو رو نتونستم انجام بدم حالا بیام بفروشم 5 میلیون!!!!!!!
امثال احمقهایی مثل شماست که دانسته ها رو مجبوریم همگانی نکنیم
من به همه استاد کوهیار و کاوشگر رو معرفی میکنم برا فلزجو و حتی برا خودم از ایشان میخوام تهیه کنم!
اف به ذات کثیف و تهمت زن آدمایی که هیچی نیستن!!!

قسمت !

سه شنبه 12 بهمن1394 - 1:03am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure