انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 7:40pm

پاسخ به موضوع  [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26
 ردیابی آنالوگ ! و دسته های دقیق RoT 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بیشتر از این دیگه در شان خودم نمیبینم جوابتو بدم جناب زورت چرا که جواب ابلهان خاموشیست
البته ...

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 8:11am
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
دوستان لطف کنید اگر میخواهید در مورد همدیگر توضیح یا توهینی ارائه بدهید ، از کلمات جمعی استفاده نکنید و کاری به اصالت همدیگر نداشته باشید که باعث رنجش بقیه ی اعضا نشوید .
و دوستانی که احساس میکنند توان مالی یا فکری یا وقتی برای ساخت مدارات مجهول ندارند ، خیلی راحت میتوانند تا کامل شدن مدار و تست شدن بوسیله ی همه ی اعضا و مشخص شدن نتیجه ی کار ،صبر کنند و بعد اگر دوست داشتند ، آنها نیز مدار را بسازند .
هر کسی که مدار نیمه کاره ای را بسازد و بعدا بنا به هر دلیلی مدار ناقص باشد ، یا ناکارامد باشد یا کلا الکی و دروغ باشد ، حق اعتراض نخواهد داشت .
دوستان میتوانید همه ی مدارات جدید را ناکارآمد فرض کنید و تا ارائه ی فایل کامل ساخت مدار و مشخص شدن نتیجه ی کار ، اقدامی برای ساخت انجام ندهید که بعدا پشیمان نشوید . هیچ کسی به زور وادار به ساخت هیچ مداری نیست .
با تشکر @};-

لا اله الا هو

چهارشنبه 14 بهمن1394 - 9:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rot نوشته است:
فرشاد نوشته است:
سلام این فانکش 400کیلو هرتز که تو تاپیک ای اکاش کذاشتم کسی جواب نداد
حال اقا روت این فانکش واس ردیابی دیگه شما okو بدهذشروع کنم به ساختش تو فانکشنشم تراشه icl 8038 استفاده شده

عزیزم من دوتا مدار عالی گزاشتم با 2206 که مورد تاییده
داخل ردیاب نظامی 2206 دیدم من!!!
پس همونو بساز

دوست عزیز مدار اولی که گذاشتید رو میزی هستش و مدار دوم هم فقط موج مثلثی و سینوسی تولید میکنه! :D

همه از مرگ میترسند...!
من از زندگیه سمج خودم!!!

یکشنبه 16 اسفند1394 - 10:25am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر جناب روت عزیز میشه بگید چرا این تایپ رو ترک کردید من امشب داشتم صفحات رو نگاه میکردم میخواستم این دسته هارو بسازم اما انگار متوقف شده

اما اگه ممکنه ایدی تلگرامتون رو لاقل بدید که بتونم باهاتون ارتباطی برقرار کنم

سپاس گزارم

دوشنبه 7 آبان1396 - 2:01am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 254 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 28 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure