انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 2:10pm

پاسخ به موضوع  [ 74 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 8  بعدی
 ردیاب محرمانه تسلا (ناصر) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
farhad62 نوشته است:
سلام ممنون از دوست خوبمون زحمت کشیدن مدار این ردیاب رو عمومی کردن دوستان لطف کنن اگر جزئیات دیگه ای از مراحل ساخت این ردیاب وجود داره رو مطرح کنن , ممنون میشویم چون بنده تصمیم گرفتم این ردیاب رو درست کنم اگه امکان داشته باشه یکی از دوستان طریقه ساخت و مونتاز این ردیاب رو بصورت مرحله به مرحله توضیح بدن تا کاربران تازه کار مثل بنده و دیگران از این اطلاعات مفید استفاده کنیم و جای هیچ گونه سوالی نمونه با تشکر از همه

azizam tarah khodsh hanoz test nakarde !
boro saitesh bebin gofte test konid va eshkalato begid!!!!!
hala taze kario mikhay besazi?????
ya emam zadeh bijan!!!!!!

قسمت !

جمعه 27 شهریور1394 - 4:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rot نوشته است:
farhad62 نوشته است:
سلام ممنون از دوست خوبمون زحمت کشیدن مدار این ردیاب رو عمومی کردن دوستان لطف کنن اگر جزئیات دیگه ای از مراحل ساخت این ردیاب وجود داره رو مطرح کنن , ممنون میشویم چون بنده تصمیم گرفتم این ردیاب رو درست کنم اگه امکان داشته باشه یکی از دوستان طریقه ساخت و مونتاز این ردیاب رو بصورت مرحله به مرحله توضیح بدن تا کاربران تازه کار مثل بنده و دیگران از این اطلاعات مفید استفاده کنیم و جای هیچ گونه سوالی نمونه با تشکر از همه

azizam tarah khodsh hanoz test nakarde !
boro saitesh bebin gofte test konid va eshkalato begid!!!!!
hala taze kario mikhay besazi?????
ya emam zadeh bijan!!!!!!

عزیز شما لطف کن سایتش رو بده ببینم چه خبره :-B

جمعه 27 شهریور1394 - 4:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

داداش ادرس سایت داخل فایل ها روی خود pcb هستش.

جمعه 27 شهریور1394 - 5:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این تسلا که میگن این مدار بود..یک فانکشن از نوع dds و دوتا 386 تقویت صوت =)) اخه بااین مدار میشه ردیابی کرد خدایش. اقا ناصر حداقل خروجی انتن رو بجاش از نوع مدوله شونده بدون اعجواج البته .میساختی که بتونه نفوذ کنه تو زمین خروجی 386 که فقط پیک سینوسی هست به درد ردیابی نمیخوره به این شکل تازه اگه بخوایم از موج مربعی استفاده کنیم تکلیف چیه 386 میتونه شکل رو مربعی تحویل بده =)) از نظر من این مدار فاقد کارایی هست به جز mfd اون که حداقل حفره های کوچیک رد میده :-J

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 27 شهریور1394 - 5:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا بهرام مدار بهتری داری بزار استفاده کنیم؟
اگه الان مدار 35 رو هم بزارن یه عده میان و میگن که فقط یک تا میکرو با چند تا خازن و مقاومت هستش
این همه میگفتن 35 ...35 اینه؟

جمعه 27 شهریور1394 - 6:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
hamid f نوشته است:
اگه الان مدار 35 رو هم بزارن یه عده میان و میگن که فقط یک تا میکرو با چند تا خازن و مقاومت هستش

doste aziz josh nazan!!!!
negahe elmi va didgahe dorosti dare ! agha bahram !va che ziba tahlil kardan!
moje morabaei tolidesh rahat nist!!!

قسمت !

جمعه 27 شهریور1394 - 7:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rot نوشته است:
hamid f نوشته است:

doste aziz josh nazan!!!!
negahe elmi va didgahe dorosti dare ! agha bahram !va che ziba tahlil kardan!
moje morabaei tolidesh rahat nist!!!

POFI JOON
MADARE BEHTRI TO ANJOMAN AGE HAST BEGOOOOOOOOOOOOOOOO

جمعه 27 شهریور1394 - 8:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

شاید این حرفی که میزنم جاش اینجا نباشه
شاید اساتید سایت و دوستان دیگه از دست من ناراحت بشن
ولی به نظر من با توجه به این همه حرف و حدیثی که هست و اینکه بیشتر بچه های انجمن کارشون گیر یه ردیاب مناسب مثل 35 هست و همین مسله باعث شده که کاربران انجمن هر روز دنبال یه مدار بهتر برای ردیابی بگردن
بهتره که مدیران انجمن یه تجدید نظر تو قیمت 35 بکنن و مقداری قیمت اون رو کاهش بدن
با این کار با یه تیر چند هدف رو زدند :
دست کلاهبردار ها رو کوتاه کردن
نیاز بیشتر بچه های انجمن که توان مالی کمی دارن رو برطرف میکنن
و از نظر اقتصادی هم سود بیشتری میکنن ( شما حساب کن مثلا الان که دستگاه 3 میلیون هست فرضا اگه ماهی 10 دستگاه هم به فروش برسه مبلغ کل میشه 30 میلیون ولی حالا اگه قیمت دستگاه اگه بشه 1 میلیون مطمعناً فروش ماهیانه کم کم به 50 دستگاه در ماه میرسه و مبلغ کل هم میشه 50 میلیون که اگه قیمت دستگاه بیاد پایین مطمعناً فروشش بیشتر از این حرف ها میشه!!! )
و ....

بازم شرمنده که این مسله رو اینجا مطرح کردم @};-
با تشکر از همه دوستان خوب انجمن

گفت دانایی که گرگی خیره سر ----- هـست پـنـهـان در نـهـاد هـر بـشر
لاجرم جاری است پیکاری بـزرگ ----- روز و شب مابین این انسان و گرگ
.
.
.
(گرگ درون - فریدون مشیری )

جمعه 27 شهریور1394 - 9:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamid f نوشته است:

خواهش میکنم حمید جان ببین من نگفتم این مدار بدرد نمیخوره گفتم به این شکل استفاده بشه فاقد کارایی هست.اگه فانکشن برنامش درست وحسابی نوشته شده باشه واینکه موج مربعی وسینوسی خوبی داشته باشیم من همین مدارو میتونم بهترش کنم که هم از موج مربعی استفاده کنیم وهم سینوسی اما به قول اقا حمید موجی که مگا 16 یا 32 تولید کنن زیاد جالب نیست یعنی کلا روش تولید موج از طریق سخت افزاری dds جالب نیست برای ردیابی اما چاره چیه.خواستین کار کنم روش اما من دیگه کلا قید فانکشن زدم .راستی من میخوام یک تیم تحقیقاتی تشکیل بدم کی حاظره همکاری کنه هدفم بیشتر تحقیق روی انواع فلزات دفن شده وتماس باخاک هست وفرایندی که به وجود میاره در طی زمان مثل مادون مگنت انواع گازهای شیمیایی و غیره تا از این روش بتونیم بهترین گزینه رو برای شکار فلز انتخاب کنیم ردیابی که حتما نباید فرکانسی باشه شاید بتونیم از طریق دیگه بهتر فلز رو مشخص کنیم کسی به همکاری هست بگین یک تایپیک باز میکنیم تفحص وتحقیق البته راه طولانی رو انتخاب کردم از دوستانی که ناراحتی قلبی دارن دعوت به همکاری نمیشود :)

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 27 شهریور1394 - 12:17am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بهرام جان بنده فکر نمیکنم بشه ردیابی طراحی کرد که بتونه راضی کننده باشه.چاره کار استفاده از یک نقطه زن هست . این کاری هم که شما
میخواهید انجام بدید خوبه ولی وقت و مکان خوبی میطلبه .خیلی جاها از نقطه زن هم کاری بر نمیاد
تمام نکاتی که دوستان درباره ردیابی و حذف خطا تا الان کشف کردند شاید فقط به اندازه یک درصد از دنیای پر از رمز و راز ردیابی باشه و مجهولات زیادی باقی مونده که فکر کنم چندین قرن طول بکشه تا بخواهیم به یک نتیجه مطلوب درباره ردیاب دست پیدا کنیم(البته ما که عمرمون کفاف نمیده . شاید نوچه های ما مثلا)

شنبه 27 شهریور1394 - 12:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 74 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure