انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 4:20pm

پاسخ به موضوع  [ 74 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8
 ردیاب محرمانه تسلا (ناصر) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

hoshyar191 نوشته است:
سلام دوستان کسی از اساتید ردیاب ناصر خان رو ساخته ؟ میزان موفقیت این ردیاب چقدر هست؟

ردیاب بدی نیست ولی تو چهار انتن بهتر جواب میده اگه داخل باکس بزارید و گیرنده دو انتن بلند و فرستده به زیر ردیاب وصل بشه خوب کار میکنه من با هاش مفرغ زدم

چهارشنبه 2 تیر1395 - 8:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آمیتیست نوشته است:
سلام دوستان
من ناصر هستم هر کسی هر تغییری میخواد میتونم روی مدار اعمال کنم و فایل هگز ورژن بالاتر بدم
لطفا دوستانی که مدار رو ساخته اند تجربشون رو بگن تا تغییرات رو اعمال کنم

سلام من ردیاب شمارو تست کردم خوب کار میکنه فقط یه سری مشکلات ریز داره اگه میشه با ایمیل مکاتبه کنم بهتره peymankaz@gmail.com

چهارشنبه 2 تیر1395 - 9:17pm

zibanaseri نوشته است:
hoshyar191 نوشته است:
سلام دوستان کسی از اساتید ردیاب ناصر خان رو ساخته ؟ میزان موفقیت این ردیاب چقدر هست؟

ردیاب بدی نیست ولی تو چهار انتن بهتر جواب میده اگه داخل باکس بزارید و گیرنده دو انتن بلند و فرستده به زیر ردیاب وصل بشه خوب کار میکنه من با هاش مفرغ زدم

سلام دوست عزیز
مایه خوشحالی هست که شما تونستین با این ردیاب جواب بگیرین
لطفا تغییراتی رو که اعمال کردین چه در فیوز بیتها و چه در مدار یا آنتنهاش بگین تا من بگم به مهندس ناصر چون از نزدیک با ایشون ارتباط دارم
تغییرات لازم رو روش انجام بدن و در همینجا برای ساخت دوستان عمومی بشه :ymhug:

جمعه 4 تیر1395 - 8:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام .اين توضيحاترو عينا از سايت مهندس ناصر در اينجا هم قرارميدهم بهتره دوستان قبل از ساخت اين دستگاه همه جوانب رو در نظر بگيرندتا مثل من وقت و هزينه شان هدر نرود .
مهندس جان با سلامي دوباره . اميدوارم هميشه ايام موفق باشيد . دوست عزيز من ردياب شمارابا بهترين قطعات درست كردم و پس ازديدن منودستورات براش جعبه و پانل نيز طراحي كردم.اما وقتي همه چيز تمام شد متوجه شدم وضع اسفبارترازاونيه كه فكرشوميكردم.فركانسهاسهاي منوبا فركانس خروجي اختلاف فاحشي دارندتقريبا 6واحد.مثلا 5500رو5440اندازه گيري شدآنهم بافركانسمتر ويكتور88 نووباطري تازه.تاحداقل خطاي ممكن رو داشته باشه.دربعضي از مودها مانندنقره.مس.آلومينيم و...هيچ فركانسي در خروجي نداشتم.با چرخش يكي از ولومها در يك محدوده مشخص كلا فركانسها قطع مي شوند.ممكنه ايرادبگيريد كه در تنظيم فيوزبيتها يا پروگرم مشكل دارم.كه امكان ندارد.چون تا حالا دهها دستگاه ساختم كه در همان مرتبه اول بدون هيچگونه مشكلي بالا اومدن.از جمله دستگاه زمين شناسي.فلزياب فلزجو.توباكس.و...دوست من عمومي كردن اين ردياب كار سخاوتمندانه اي بود اما عمومي كردن رديابي كه معايب فراواني دارد و اميدوار ساختن جواناني كه باشوق و ذوق تمام وقت و هزينه صرف اينكار مي كنند برازنده هيچكس مخصوصا شما نيست. بهتر بود دستگاهي رو كه عمومي ميكنيد با توضيحات كامل و ذكر محاسن و معايب آن درسايت قرار دهيد . من عادت ندارم كسيرو با ديگري مقايسه كنم اما وقتي ميبينم فلزياب پالسي فلز جوبه ركورد بيش از 2000صفحه رسيده و طراح آن آقا حميد باصبر و حوصله واقعا ستودني پاسخگوي پيش پا افتاده ترين مشكلات است به وجود ايشان افتخار ميكنم واميدوارم همه مهندسان اين مرزوبوم اينگونه باشند . دوست عزيز ازقديم گفته اند كارراكه كرد آنكه تمام كرد. بهتره يا اين رديابرو از سايت برداريد ويا آنرا تكميل كرده و بدون نقص در اختيار همه قرار دهيد. من هر دستگاهي رو كه بسازم با اهداف واقعي تست ميكنم و همه محاسن و معايب آنرا با فيلم ذخيره ميكنم. دستگاه شما مرا واقعا نااميد كرد.چون زمان برايم واقعا مهم است.و به زودي فصل كاري من وامثال من شروع ميشه .مي خواستم دستگاه شمارا دركنار دستگاههاي متععد فلزجونيز تست كنم كه نشد.اگر ميتونيدو اين امكان هست كه اين ردياب روبا تجديد نظر وراهنماييهاي كامل بهينه كنيد فبهادر غير اين صورت مردانگي كنيد واين رديابرواز سايت برداريد تا ديگران روي ساخت آن بيش از اين ضررنكنند. اين هم از ردياب آماده شما كه چشم براه اصلاح ورفع عيب ميماند :-w

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 29 بهمن1395 - 5:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 74 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure